Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
whatsapp-destek-hattı

Teknesiz Lüks Camlı
Teknesiz Cam Duşakabin ND110
Teknesiz Cam Duşakabin ND111
Teknesiz Cam Duşakabin ND113
Teknesiz lüks camlı ön panel duşakabin
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam554
Toplam Ziyaret1863415

Anasayfa

...
whatsapp

WhatsApp danışma hattında bulunan İşinde deneyimli uzman ekibimiz, göndermiş olduğunuz resim ve bilgileri en kısa sürede inceleyip, banyonuza uygun olabilecek ürünün varsa görselini size iletmekte, sormak istediğiniz diğer sorularınıza cevap vermekte ve ürünün fiyat bilgisi, hazırlanma süresi ve montaj günü hakkında sizi bilgilendirmektedir.

WhatsApp danışma hattı ile yapmış olduğunuz görüşmede, sipariş verme durumunuzda ölçü alma işlemi için ekibimiz vermiş olduğunuz adrese ön keşif yapıp, banyonuzun net ölçülerini almakta ve ürün ekibimizin belirlemiş olduğu net ölçülerde üretimi yapılmaktadır. 

Duşakabin, duşteknesi, küvet ve Jakuzi sistemlerinde, satışını yapmış olduğumuz ürünün nakliyesi ve montajı firma personelimiz tarafından, ücretsiz olarak yapılmaktadır. Sipariş adeti gözetmeksizin 1 adet dahi tüm siparişlerde, nakliye ve montaj ücreti alınmamaktadır. Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerde İstanbul Avrupa yakasında ürünlerimiz Bayrampaşa da bulunan üretim yerimizden adresinize gelmektedir. İstanbul Anadolu yakasından vermiş olduğunuz siparişleriniz Ümraniye’de bulunan üretim yerimizden adresinize gelmektedir. İstanbul’un her iki yakasında bulunan üretim yerlerimiz sayesinde siparişleriniz en kısa sürede adresinize firma aracımız ile getirilmektedir.
... 11 ...
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz
iyzico güvenli ödeme yöntemi
Online Mağazalamız
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN


gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın


sanalpazar mağazamızı ziyaret ettinizmi

blog
Nokta Duşakabin Video
Site Haritası