Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • KOÇTAŞ DUŞAKABİN MODELLERİ VE FİYATLARI - 27/04/2019
 • Duşakabin modelleri ve fiyatları araştıran bir çok müşterimiz koçtaş, tezken, bauhaus, ikea  gibi yapı marketler de satılan Duşakabinlerin, bizim  firmamıza ait  ürünler olduğunu sanarak firmamızı arayıp fiyat bilgisi almak istemektedir.

  Belirtmiş olduğumuz yapı marketlerde satılan duşakabinler firmamızın ürünü değildir. Bu ürünlere firmamızın teknik destek, montaj kurulum ve servis hizmeti yoktur.

  Koçtaş Yapı Market Duşakabin Satış Bölümü

  Duşakabin fiyatları hakkında Merak edilen diğer bir konu koçtaş da cam duşakabinler çok ucuz fakat sizdeki fiyat farkı neden?

  İlk sebebi ürünlermiz yerli malzeme, 5 ve 6 mm temperli cam, istenilen desen seçeneğinin olması, nakliye ve montaj firmamız tarafından ücretsiz karşılanması ve herhangi bir sorunda 2 yıl boyunca ücretsiz servis hizmetinin olması ve garanti sonrası da servis hizmetinin sürekli devam ediyor olmasıdır. Bu sebepler Yapı marketlerde satılan ürünler ile karşılaştırıldığında ürünlerimizin fazla fiyat değil daha ucuz olduğunu fark edeceksiniz. Koçtaş ve diğer yapı marketlerde vitrin ürün olarak 2 model ucuz tutulup kalitesi belli olan Virta, merban gibi bilindik marka ürünlerin ise bizim fiyatlarımızın oldukça üstünde olduğunu göreceksiniz.

  Ön keşif ölçü alımı ve standart dışı ölçüler

  Yapı Marketler de olmayan bir diğer hizmet farkımız ön keşif hizmetidir. Banyonuzun ölçülerinin alınıp banyonuza uygun olabilecek ölçüde duşakabini belirleyip özel ölçüde üretim yapılıyor olmasıdır. Standart ölçü kalıplarına bağlı kalmadan istenilen ölçülerde üretim yapabilen firmamız, müşterimizin talebine uygun desen de kumlama yaparak Firmamızın sloganı olan idealinideki banyo keyfi ni yaşamalarını sağlıyoruz.

  Firmamız üretimini ve satışını yapmış olduğu ürünlerde, küvetli duşakabinlerin küvetlerini ve duşteknesini hazır olarak temin etmekte ve kabin kısmını üretmektedir. Teknesiz duşakabin modellerinde standart ölçü dışında istenilen her ölçü ve ebatta üretim yapılmaktadır.

  Ucuz hesaplı fiyat duşakabin arayanlar için, koçtaş, tezken, bauhaus, ikea ‘da bulunmayan Mika (pleksi) camlı duşakabinler firmamız tarafından tekneli ve teknesiz istenilen her ölçü ve modelde üretilmektedir. Mika duşabinler kategorisinden ürünleri ve fiyatları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  Şehmus Kalkan Tarafından Koçtaş Mağazasında, Duşakabin bölümünden elde edilen görüntüleri sizinle paylaşarak ön bilgi sahibi olmanıza katkı sağlamaya çalışıyoruz. Güncel koçtaş duşakabin fiyatları için  koctas.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti