Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Banyo Temizliğinde Kullanılan Duşakabin Temizleyici Malzemeler - 23/02/2019
 • Duşakabin Temizleyicisi

  Temiz Banyo Duşakabin

  Duşakabin temizliği için kimyasal ve doğal temizlik malzemeleri bulunmaktadır. Doğal temizlik malzemeleri sirke, kabartma tozu karışımı ile yapılan malzemelerdir. Kimyasal ve doğal karışım ise sirke ile bulaşık sabunu karışımı ile yapılan malzemelerdir. Bu karışımı hazırlamak zor ve sirke kokusu hoşuma gitmiyor diyorsanız, işin uzmanları tarafından hazırlanmış olan kimyasal maddeleri tercih Edebilirsiniz.

  Mellerud Duşakabin Temizleyici

  Duşakabin camlarında su lekesi kalıyor ve bundan çok sıkılıyorsanız, su damlacıklarını kaydırma özelliği olan “Mellerud Duşakabin Temizleyici kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

  Duş sil Duşakabin temizleyicisi

  Küvet ve duş teknesi gibi akrilik yüzeylerde parlaklığın korunması ve genel temizlik için kullanılan “Duş sil Duşakabin temizleyicisi” genel temizlik için kullanılmaktadır.

  Omniwash Duşakabin Temizleyicisi

  Kireçli akan suların duşakabinde bıraktığı Kireç lekesi temizlemek için etkili olan” Omniwash Duşakabin TemizleyicisiPlastik,cam,lamine cam,akrilik cam veya alüminyumdan duşa kabinler ve bölmelerde kullanılır.

  HighGenic Duşakabin ve Banyo Temizleyici

  Banyonuzun her yanında genel bir temizlik yapmak isteyenler için “HighGenic Duşakabin ve Banyo Temizleyici” Duşakabin, küvet, klozet, armatür, musluk, lavabo ve fayanslarda oluşan günlük kirleri, su lekelerini, pas lekelerini ve kireç lekelerini hızlıca ve kolayca temizler.

  MOLDEX Duşakabin temizleyici

  MOLDEX Duşakabin temizleyici: Küvet veya duş teknesi kenarlarında küf ve mantar oluşmuş pvc, şezlong, duvar, cam, paslanmaz çelik yüzeyler, seramik, mermer, linolyum, banyo, duşakabin,küvet ve silikonlu yüzeylerde ve geniş alan temizliği için kullanılır.

  Duşakabin Temizleyicisi KLORAK

  Semtinize en yakın markette bile rahatlıkla bulabileceğiniz diğer ürünlere göre daha ucuz fiyata satılan “Duşakabin Temizleyicisi KLORAK “ Banyo temizliğinde en çok tercih edilen üründür.

  HOMECARE Duşakabin Temizleyici

  Duşakabin de oluşan zor kirlerin çıkartılması için etkili bir çözüm arayanlar için önerilen “HOMECARE Duşakabin Temizleyici zor kir ve kireç kalıntılarını mükemmel temizler ve parlaklık kazandırır. Özel formülü sayesinde tüm duşakabinleri mükemmel temizler ve parlatır.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti