Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Duşakabin camını süsleyen Sticker Modelleri ve Fiyatları - 25/01/2019
 • Duşakabin Sticker Modelleri

  Şeffaf görünümden sıkıldınız mı? Size banyonuza renk getirecek, Aynı zamanda duştan çıktığınızda oluşan su taneciği lekelerini kapatacak bir önerimiz var!

  Duşakabin sticker 1

  Duşakabin sticker

  Duşakabin sticker 3

  Duşakabin sticker 4

  Duşakabin sticker 5

  Duşakabin sticker 6

  Duşakabin 3d folyo kaplama1

  Duşakabin 3d folyo kaplama2

  Duşakabin 3d folyo kaplama3

  Duşakabin 3d folyo kaplama4

  Duşakabin 3d folyo kaplama5

  Duşakabin 3d folyo kaplama6

  Duşakabin 3d folyo kaplama7

  Duşakabin 3d folyo kaplama8

  Yüzlerce Modeli Bulunan Duşakabin sticker Şeffaf cam olan tüm yüzeyler için uygun bir malzemedir. İster Duşakabin camına isterseniz pencerenizin camına uygulayabilirsiniz. Uygulaması oldukça basittir ve çok ucuz fiyatlara n11, gittigidiyor, hepsiburda gibi tüm internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz.

  Camın tamamen kapalı olması içinin hiç görünmemesini istiyorsanız, Duşakabin kaplama folyosu kullanabilirsiniz. Ortalama  den başlayan folyo fiyatları camın tamamını kaplar ve bütünlük içinde bir manzara resmi ortaya çıkarır.

  DUŞAKABİN 3D FOLYO KAPLAMA 

  NAZ GRUP Tarafından satışı yapılan 3D Duşakabin Kaplamaları PVC Kağıt Dediğimiz Naylon Türü Bir Kağıttan üretilmektedir.  

  Kendinden Tutkallı, Şeffaf Cam Her Tip Kabine Uygulanabilir. İstediğiniz ölçülerde üretilmektedir.

  Uygulamayı kolay ve rahat yapabilmeniz için uygulama talimat namesi firma tarafından ürün ile birlikte gönderilmektedir. Su Buhar ve Nem'e Dayanıklı, Çamaşır Suyu vb Deterjan Kullanılmadığı Takdirde Yıkanabilir Temizliği Kolaydır.

  Kabinin Dış Tarafından Uygulama Yapılır Işık Süzer Malzeme Olduğu için Kabinin İçerisinde Karanlık Olması Vesaire Bir Sorun Yaşamazsınız. Sıkılıp Çıkarmak istediğiniz Zaman Fön Makinesi Yardımıyla Isıtıp Kaldırırsanız Kabine Hiçbir Zarar Vermez Kaldırıldığı Zaman Camda Yapışkan Leke Vesaire Bırakmaz. Ortalama Kullanım Ömrü 5 Yıl dır. Ürünlerin tamamını nazkonsept.com dan inceleyip sipariş verebilirsiniz.


  Bu Ürünler firmamızda  yoktur. n11, gittigidiyor, hepsiburda gibi tüm internet sitelerinden sipariş verebilirsiniz.  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti