Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Banyo ve Duş Seti Modelleri - 26/01/2019
 • Banyo ve Duş Seti

  Banyo seti Göze hitap eden ve ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünlerin başında gelmektedir. Duşakabin, klozet ve banyo dolabınız var ise bunu tamamlayan ve şık görünüm kazandıran ek aksesuarlar banyo setleridir.  Kaliteli ve uygun fiyatlı banyo seti almanız için araştırma yaptık ve sizler için banyo setin de olması gerekenleri belirleyip araştırmanıza katkıda bulunmak istedik. 

  Banyo Setinde neler var?

  Seçeceğimiz banyo setimizin açık mı, koyu tonlu mu olması gerektiğini banyomuzun büyüklüğüne göre belirledikten sonra hangi renk olması gerektiğine banyomuzun renklerine göre karar vermeliyiz. Seçtiğimiz rengin banyomuzdaki renklerle uyum göstermesi banyomuza çok şık bir görünüm kazandıracaktır.

  Banyo Seti Siyah Beyaz

  Genellikle 7li olarak satılan banyo setleri tercih edilmektedir. Banyo seti alırken banyonuzda bulunan diğer eşyalar ile uyumlu renk seçimi yapmanız şık bir görünüm elde etmeniz için çok önemlidir.

  Banyo Seti Kahve rengi

  Turkuz banyo seti

  Pembe Banyo Seti

  Beyaz Banyo Seti

  Banyo setleri; sıvı sabunluk, katı sabunluk, diş fırçalık, çöp kovası ve tuvalet fırçası olmak üzere genelde 5 parçadan oluşmaktadır. Bazı modellerde macunluk ve pamuklukla birlikte 7 parçaya kadar çıkabilen banyo setleri, yine modellerine göre değişik parçalardan oluşmak üzere 3, 4 ve 6 parçadan da oluşabilmektedir.

  Akrilik banyo setleri dayanıklı ve yüksek performansıyla kullanışlı, temizlenmesi kolay bir malzemedir. Dekoratif ve estetik bir malzeme olan akrilik banyo dekorasyonlarımıza doğal ışıltılı bir görünüm kazandırır.

  Polyester banyo setleri üretim malzemesine göre tercih edilmesi uygun olan seçeneklerden biridir. Sağlamlık yönünden dayanıklı bir malzemedir. Yapısı itibari ile üretim aşamasında kolay şekil verilebilen en esnek malzeme olduğundan ince ve narin detaylı karmaşık desenler en küçük ayrıntılarına kadar kolayca işlenebilir. Polyester banyo setlerinin dezavantajı, suyla temas eden malzemenin kullanımla birlikte kısa zamanda boya ve şekil deformasyonuna uğramasıdır.

  Duş seti

  Duş seti çeşitleri hem işlevsel hem de banyo dekarosyonunuza uygun. Duş seti takımları, başlığı ve fıskiyesi ile set olarak da bulunuyor. Duş Setleri ve Duş Sistemlerini farklı renk ve modellerde satın alabilirsiniz. Tezken, koçtaş ve bulun gibi birçok yapı  marketten bu ürünleri bulabilirsiniz.

  Duş Seti Batarya

  siyah duş seti

  eskitme duş seti

  Yağmur duş seti

  Duşakabin aksesuarları genellikle kabinlerin temel parçalarına eşlik eden malzemelerdir. Tercihlerimizi yaparken de uzun ömürlü kullanım sağlayabilmek için her zaman dayanıklı ve sağlam olanları seçmelisiniz. Duşakabinleriniz için en temel aksesuarlar olan duşakabin fitil çeşitleri,  duşakabin kulpları, duşakabin tekerlekleri, duşakabin mıknatıs fitili, duşakabin plastik aksesuarları, kapı stopları ve kilitleri, bornozlukları, duşakabin rulmanları ve duşakabin havlulukları gibi ürünleri ayrintishop.com dan temin edebilirsiniz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti