Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Eski Küvet Boyanır Mı Küvet Boyama İle İlgili Bilgiler - 22/02/2019
 • Küvet Boyama

  Zaman İçerisinde rengi değişen Küvetiniz mi var! 2 Saat içerisinde Boyanıp ilk günkü görünümüne kavuşabilir.

  Küvet boyanır mı? Gibi sorular için Yapmış olduğumuz araştırmayı sizinle paylaşarak küvetinizi nasıl boyamanız gerektiği ve nereden yardım alabileceğiniz hakkında bu paylaşımı sitemizde yayınlıyoruz.

  eski küvet yeni küvet

  KÜVETBOYACİSİ.COM  internet sitesinde aldığımız bilgilerde,  Küvet Boyama İşlemi yapılabilir bir işlemdir. Küvetinizi boyamak için küvetinizi yüzeyine uygun küvet boyasını seçmeniz gerekmektedir. Küvet boyası sipariş edip almış olduğunuz küvet boyasını her küvete kullanamazsınız.  

  Küvet Boyama İşlemi, Genellikle Yerinde sökülmeyen eski döküm küvetlere uygulanan bir işlemdir. Akrilik sararma yapmış küvetlere kullanılmaz döküm emaye tarzı olan Mermerit küvetlerde kullanılabilir.
  Küvet Boyası Akrilik, selülozik, sentetik Duvar boyası gibi Boyalar değildir. Bu tür boyalar ile küvetin boyanmasını tavsiye etmiyoruz. Nedeni ise çok çabuk deforme olmasıdır.


  Küvet Boyası Nedir? Küvet boyası epoksi tarzında yapılan epoksi karışımı farklı komponent da yapılan tiner yardımı ile inceltilmeyen, kendi sertleştiricisi olan bir boyadır. Nedeni ise küvet yüzeylerinin parlak olmasından dolayı her boya küvet yüzeyinde tutmaz. Oto tabancası ile uygulanan boyalardan değildir. Küvetboyacısı.com tarafından geliştirilmiş olan Bu ürün, çift komponentlıdır ve kendi sertleştiricisi vardır. Küvet boyası siparişi verdiğinizde küvetinizi boyamaya hazır hale getirmek için yapılması gereken diğer işlemler hakkında firma size daha detaylı bilgi verecektir.

  Küvetinizi kendiniz boyamayı düşünüyorsanız, Küvet boyama seti satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Yapmış olduğumuz araştırmalarda öne çıkan DEMODERN küvet boyama firmasını sizlerle paylaşıyoruz.


  DEMODERN KÜVET BOYAMA SETİ'NİN İÇERİSİNDE; 1-ZIMPARA 2-MASKE 3-BOYA KABI 4-RULO VE YEDEĞİ 5-BOYA KARIŞTIRICI 6-TEMİZLİK TOZU 7-ASTAR SETİ 8-BOYA SETİ 9-TEMİZLİK SÜNGERİ 10-RULO BANT 11-ELDİVEN 12-PLASTİK TORBALAR 13-BOYA FIRÇASI 14-KİTAPÇIK
  DEMODERN,  Küvet boyama Firması GSM : +90 (531)940-31-72 Türkiye Geneli Küvet Boyası Seti Satışı Ve İşletmenizde Bulunan Banyo Küvetlerinizi Boyama Konusunda Hizmet Vermektedir.

  DEMODERN KÜVETLERİNİZİ BOYATMAK İÇİN 4 NEDEN SUNUYOR.

  1 SAĞLIĞINIZ İÇİN Banyolarınızda uzun yıllardır kullandığınız küvetleriniz Üzerinde gözle gözüken ve gözükmeyen bakteriler bulundurmaktadır dolayısıyla temizlenmek için girdiğiniz küvetlerden temiz çıkmamız mümkün değildir! Küvet kaplama ile küvetinizi ilk gün aldığınız yeniliğe kavuşturarak sağlığınıza riske atmamış olursunuz

  2-ESTETIK ŞIK VE UYUMLU: Beyaz küvetleriniz her ortama uyum sağlamayabilir. küvetlerinizi sınırsız renk seçenekleriyle daha estetik mekanlar elde edersiniz.

  3-ÖMRÜ UZATIR: Kaplama yaptığımız banyo küvetleriniz sıcağa ve soğuğa karşı mukavemetini artırdığından küvet, Jakuzi ve duş teknelerinizin ömrünü uzatır.

  4-UZUN SÜRE TEMİZ KALIR: Kaplama yapılan küvetler iletkenliğini kaybettiğinden üzerinde bakteri kireç ve kir barındırmaz bu sayede hem temiz kalır hem de sık temizlik gerektirmez.

  Boya yapmak ile uğraşmak zor geldi ise, Yeni bir küvet alıp banyonuza estetik modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Küvetler bölümünde her banyo ölçüsüne uygun akrikilik panelli yeni model küvetler mevcuttur. 

  akrilik oval küvet

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti