Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri - 02/02/2019
 • Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri

  Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri 1

  Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri 2

  Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri mika

  Banyo tasarımında en çok tercih edilen duşakabin modelleri,  Zemine sıfır, Yerden teknesiz Modeller olmaktadır. İki duvar arasına istenilen her ölçüde üretilen teknesiz duşakabinler, banyo ölçünüze göre tek kayar kapılı veya iki kayar kapılı olarak üretilmektedir. Ayrıca çok dar olan alanlar içinde katlanır kapı duşakabin modeli seçeneği mevcuttur.

  Düz duşakabin modelleri temperli cam ve mika camlı ister sürgülü isterseniz katlanır isterseniz de, menteşeli olarak üretilmektedir. Maliyeti AZ olsun isteyenler için Mika camlı beyaz profilli ürünler bulunmaktadır. Görünüşe önem verenler için, temperli cam duşakabin modelleri mevcuttur.

  Her banyoda görmeye alışık olduğumuz modellerin dışında, farklı bir tasarım olsun isteyenler içinde açılır kapılı menteşeli ürünlerimiz mevcuttur.

  İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan üretici bayiliklerimiz ile ön keşif ölçü alma işlemi yapılmaktadır. Yapmanız gereken tek iş, Müşteri temsilcimizi arayıp ön kayıt oluşturmanızdır. Kayıt oluşturduğunuzda işinde deneyimli olan ekibimiz banyonuzun ölçüleri almakta ve banyonuza uygun olan ürünü belirleyip, banyonuzun ölçüsüne uygun ürünün üretimini yaptırıp montajını yapmaktadır.

  Teknesiz Düz Duşakabin Modelleri katlanır

  Nokta Duşakabin internet sitemizde ürün modelleri tüm ayrıntıları ve teknik detayları ile birlikte inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizin fiyatlarını Online mağazamızda ölçü model seçimi yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Online sipariş de verebilirsiniz. Online siparişlerde kredi kartı ile taksitli ödeme imkanıda bulunmaktadır.

  Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerde ön keşif hizmeti, Talebinizin verildiği günden bir sonraki gün alınmaktadır. Duşakabin hazırlık süresi mika camlı ürünlerde 3 iş günü, Temperli camlarda 10 iş günü, menteşeli camlarda 15 iş günüdür. Standart yüksekliğin dışında farklı bir yükseklikte istenen camlarda ise,  Temin süresi 20 iş günü olmaktadır. Online olarak verilen İstanbul dışı siparişler İzmir de bulunan bayiimiz tarafından anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile demonte olarak adresinize teslim edilmektedir. Ön keşif ve montaj malisef yoktur.

  Whatsapp destek hattımız haftanın 7 günü 9:30 ile 19:30 arası hizmetinizdedir. Whatsapp destek hattımızda işinde deneyimli müşteri danışmanları sizlere hizmet vermektedir. Banyonuzun resmini gönderip, banyonuzu keşfini online yaptırıp banyonuza uygun ürünün fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti