Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • HAVLUPAN MODELLERİ VE FİYATLARI - 09/02/2019
 • HAVLUPAN MODELLERİ VE FİYATLARI

  Banyo ısıtıcısı ve aksesuarı olarak kullanılan modern şık görünümlü havlupan modelleri bulunmaktadır. 

  Havlupan ölçüleri banyo büyüklüğüne göre seçilmektedir. 50x70 veya 50x80 ölçüleri gelelikle kullanılan ölçüler olmaktadır. Evinize en yakın nalbur, Yapı market ve kombi satıcılarından temin edebileceğiniz bu ürünleri internet üzerinde de online sipariş verebilirsiniz.

  170 TL İle 350 TL arasında satılmakta olan bu ürünler malzeme kalitesi, ölçüleri ve görünümüne göre de fiyatları değişmektedir. Örneğin Barbaros krom 50x120 havlupan fiyatları 2500 TL, Fiji havlupan krom 65x125 cm olanlar ise 2650 TL, Estetik ve görünüm açısından farklılık arayanlar içinde santorini havlupan modeli 2750 TL, Duffmart Practical 5/11 Beyaz Havlupan Havlu Radyatör 850TL, Matsu Havlupan Antrasit 54x88 cm 2050 tl, Tahiti Havlupan Altın 50x95 cm  3050 TL Bu Modeller koçtaş yapı market den temin edebilirsiniz. 

  HAVLUPAN MODELLERİ VE FİYATLARI

  Havlupan çeşitleri farklı renk ve modelleri ile ısıtma ihtiyacını karşılıyor!  Elektrostatik boyalı havlupanlar 50 Liradan başlıyor. Alüminyumdan yapılanlar ortalama olarak 350 lira bir fiyatta satışa sunuluyor. Krom kaplı olan havlupanlar ise diğer havlupan türlerine göre biraz daha pahalı. Krom kaplı havlupanların fiyatları genel olarak 550 lira civarında dolaşıyor.

  Havlupan'da bir radyatör çeşididir. Banyo, tuvalet ve mutfak gibi dar kullanım alanı olan odalarda duvar diplerine monte edilen, daha az yer kaplayan, küçük hacimli, şık, dekoratif, temizliği ve bakımı daha kolay olan üzerine havlu ve bornozlarınızı asabileceğiniz şekilde tasarlanamış olan ısıtma aracı ve bir radyatör çeşididir.

  Değişik renklerde üretildiğinden bina içerisindeki dekorasyona uygun renklerde temin edilebilir. Elektro statik boya kullanıldığından zamanla renk solması söz konusu değildir. Krom kaplı olarak da temin edilebilmektedir. Aynı ebatlardaki krom kaplı radyatörler, elektro statik boyalılara göre yaklaşık % 30 daha az ısı vermektedir.

  Havlupan, ısıtıcı ve ısınma aracıdır. Türkiye’de yaklaşık olarak 15 yıldır kullanılmaktadır.

  HAVLUPAN MODELLERİ VE FİYATLARI

  HAVLUPAN MODELLERİ VE FİYATLARI

  Havlupan Çeşitleri

  1. Paslanmaz havlupanlar

  2. Beyaz boyalı havlupanlar

  3. Krom havlupanlar

  4. Estetik modeller

  5. Ergonomik modeller

  6. Elektrikli modeller

  Avantajları nelerdir?
  • Aynı miktardaki enerjiyi daha ekonomik olarak sağlar.
  • Daha küçük hacme sahip olup montajı kolaydır.
  • Temizlik ve bakımı daha kolaydır.
  • Test basınçları 13 bardır.
  • Elektrostatik boyalı ya da kromlu olarak temin edilebilir.
  • Krom kaplı olarak da sunulabilir.
  • Daha dayanıklı ve kalitelidir.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti