Nokta Duşakabin
 • Duşakabin Aksesuarları ve Malzemeleri Nerede Bulunur - 24/02/2019
 • Duşakabin Aksesuarları


  Duşakabin yaptırmış olduğunuz firmanın servisi yok ve Duşakabininiz ile sorun mu yaşıyorsunuz?

  Farklı bir firmadan Tamirci çağırdınız, sadece bir parçanın değişimi için gelmiyor mu? Ve bu işi kendiniz halletmeye mi karar verdiniz. Gerekli olan malzemeyi bulmak için duşakabincilerimi arıyorsanız,  Duşakabin satışı yapan firmalar genellikle malzeme satışı yapmazlar.

  Bir parça ürün için paketleme yapmak, ürünü kargoya vermek, ödemesini almak gibi çeşitli zorlukları olduğu için, Duşakabin satışı yapan firmalar genellikle Perakende malzeme satışı yapmazlar.

  Bu Sorun değil, Bunu çözmeniz çok basit! Duşakabin Aksesuarları ve Malzemeleri satışı yapan Gittigidiyor, n11 ve ayrıntıshop gibi birçok malzeme temini yapan firma bulunmaktadır.

  İnternetten bozulan parçanın siparişini verin, kargo ile kapınıza teslim edilsin. 


  Duşakabin İle İlgili Aksesuar ve Yedek Parçalar-rulman-menteşe-kulp


  Duşakabinleriniz için en temel aksesuarlar olan duşakabin fitil çeşitleri,  duşakabin kulpları, duşakabin tekerlekleri, duşakabin mıknatıs fitili, duşakabin plastik aksesuarları, kapı stopları ve kilitleri, bornozlukları, duşakabin rulmanları ve duşakabin havlulukları gibi birçok çeşit ürünü internetten sipariş verip kendiniz kolayca Duşakabininize takabilirsiniz.

  Çok fazla pahalı olmayan bu malzemelerde sipariş verirken Fiyatına göre karar vermeyin, sizde bulunan ürüne uygun olmasına dikkat ederek sipariş verin. 4MM Cam Duş kabininiz varken 6mm cam kabinde kullanılan Tekerlek daha güzel ve sağlamdır, az daha fazla para verip onu sipariş edeyim diye düşünmeyin.

  Kabininizin özelliklerine göre hatta farklı firmaların ürünlerinin detaylarına göre ürün çeşitliliği farklı olabilmektedir. Mümkünse sipariş verirken satıcı firmaya ürününüzün markasını ve eski olan parçanın modelini tarif ederek sipariş verin. Böylece ürünün gelip geri iade olması gibi zaman kaybına uğramamış olursunuz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ