Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Sağlıklı Yaşam Formülleri - 06/02/2019
 • Sağlık yaşam için dengeli beslenme, düzenli spor, hareketli yaşan tarzı ve stresten uzak durmak çok önemlidir. Düzenli beslenme için yemek saati olmalı ve geç saatlerde bir şey yememeye dikkat etmemiz gerekmekte. Düzenli spor için, azda olsa güne başlarken ve yatmadan önce gerdirme hareketleri yapmak güne zinde başlamak için çok önemlidir. Hareketli yaşam içinse mümkün olduğu kadar işe veya toplu taşıma araçlarına kadar olan mesafeyi yürüyerek gitmek, iş yerinde  merdivenleri kullanmak vucut ısımızı değiştirip, kan akışımızı dengeleyecektir.

  Ofiste çalışanlar genellikle bel ağrısı, boyun ağrısı gibi durumlar yaşanmaktadır. Bu tür sağlık problemleri yaşamamak için ofiste egzersiz hareketlerini yapmanız hem vucudunuzu dinç yapar hemde sterten az da olsa kurtulmanıza sebep olur.

  İmkanınız varsa 13:00 ile 16:00 saatleri arasında hangi vakitte imkan bulursanız gözlerinizi kapatıp şekerleme tabir edilen uykuyu 15-30 dakika arası yapmanız beyninizi dinlendirir ve işinize daha iyi konsantre olmanıza yarar.

  Hastalıkların en çok nedeni sterstir. Büyük şehirlerde yaşayan insanlar iş, trafik ve işyerindeki sterle hep karşı karşıyadır. Bu nedenle sağlıklı güne başlarken hafif spor, besin değeri yüksek kahvaltı ve duş alarak başlamak hem zihin hem de beden sağlığınız için önemlidir. Gün içinde öğünler arasında vucudunuzun daima güçlü olması için fındık, badem ve ceviz gibi atıştırmalık kuruyemişlerin tüketilmesi ve öğlen yemeğinde de meyve yememiz çok önemlidir. hastakılara karşı bağışıklık sistemimizi güçlenir ve kolay hastalık geçirmemiş oluruz.


  Günümüzü tamamladık ve yorgun stresli bir şekilde eve geldik. Evde bekleyenlerimiz ise bizden güler yüzlülük ve canlılık beklemekte. Buna hem stresli hem de yorgun olan bedenimiz karşılık veremiyorsa, yapmamız gereken ilk iş, küvet’i su doldurup içine uzanıp, 15-20 dakika vudumuzu ve zihnimizi dinlendirmek olmalıdır. Günün yorgunluğu ve stresinin atılmasının en kolay ve ulaşılabilir yolu keyifli bir duş almaktır. Su vucudu dinlendirir, vucutta biriken elektiriği alır ve stesten arındırır.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti