Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur - 03/02/2019
 • Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur?

  Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur 2

  Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur 3

  Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur 4

  Banyo Tadilatı Maliyet hesaplaması yapmak için öncelikle banyoda yapılacak olan yeniliğin belirlenmesi gerekiyor. Su tesisatı dan başlayıp zemin, duvar, tavan dahil komple bir tadilat yaptırmak niyetinde iseniz, ortalama 25 bin tl yi gözden çıkarmanız gerekiyor demektir.


  Banyo Tadilatı Kaça Mal Olur1

  Tadilata başlamadan önce ilk iş karar verme ve not alma olmalıdır.  Not alarak ve işinizi sıraya koyarak yapmanız, yapılacak olan işleri zamanında ve atlamadan yapmanız içindir. Ayrıca birde yapılacak işler ile ilgili bir fiyat araştırması yapmanız bütçenizi aşıp yarı yolda kalmanızın önüne geçecektir.

  Fiyat araştırması yaparken ilk önce yapılacak işlerin malzeme fiyatlarını araştırıp not edin, ardından işi anahtar teslim alan mimarlık ve dekorasyon firmalarını arayıp işin tamamını anlatarak fiyat alıp karşılaştırma yapın. İşinizi mimarlık firmasına veya dekorasyon firmasına vermeniz size zaman kazandıracak ve çeşitli fikirler sunmasına vesile olacaktır.

  İşi kendi başınıza yaptırmak isterseniz de işiniz uzayacak ama daha ucuz maliyetlere işinizi bitirmenize olanak sağlayacaktır.

  Baştan sona Banyo tadilatı yaparken sizlere tavsiyemiz! Alt yapı tesisatı (su borusu gider borusu) gibi tesisatları zemin fayansını, duvar ve tavan işinizi bir mimarlık veya dekorasyon firmasına vermenizdir. Bu işleri ustasını bulup yaptırmak ileride sorun olduğunda düzelttirmek oldukça zor olduğundan bir kurumsal yapısı olana vermek en mantıklısı olacaktır. Alt yapı işlerinizi tamamladığınızda ise banyo eşyalarınızı kendiniz seçmeniz en doğrusu olacaktır.

  Bu sayede en iyi malzeme ürünü seçer en uygun fiyatlardan temin eder gönül rahatlığı ile tadilatınızı tamamlamış olursunuz. Banyo malzemesi satın alırken çok firma satışını yapmış olduğu ürünlerde ücretsiz montaj hizmeti de vermektedir. Duşakabin satışı yapan firmamız satın aldığınız ürünün nakliyesini ve montajını ücretsiz olarak yapmaktadır.

  Banyo dolabı, klozet ve diğer tüm malzemelerinizi yakınınızda bulunan yapı marketlerden temin edip, armut.com ve sahibinden.com ustalar kategorisinden montaj hizmeti isteyebilirsiniz.  Ayrıca bu sitelerden ustalık harici komple malzemesi ile iş yapmasını da talep edebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece fiyat ve ürün araştırması yapıp ürünün kalitesini biliyor olmak ve aynı kalitede ürünün malzemesi ve montajını istediğinizi belirterek fiyat talep etmektir.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti