Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Banyo Tadilatı nasıl yapılır? - 07/02/2019
 • Banyo Tadilatı


  Banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo Dekorasyon


  Banyo
  tadilatına başlamadan önce, Mutlaka banyo ölçülerimizi alarak, Bir keşif yaparak banyomuzun yeni yerleşimi nasıl olmalı buna dikkat etmemiz lazım. Banyomuz eski olduğu için içeriden küvet çıkacaktır. Klozet başköşe de olabilir.

  Yeni yerleşimi mutlaka planlamamız lazım, projelendirmemiz lazım. Projelendirdikten sonra artık kırmaya hazırız. Banyomuzu kıracağız eski malzemelerimiz sökeceğiz. Ve daha sonra sıhhi tesisata başlayabiliriz. Sıhhi tesisat önemli gömme rezervuarımız var, bataryalarımız var, radyatör var havlu panda değişecek. O yüzden sıhhi tesisata devam edebilmemiz için, yerleşim çok önemli. Ardından elektrik işlerine başlayacağız. Anahtarımız prizimiz nereye geliyor, bittikten sonra sıva işlemlerine başlayabiliriz.

  Sıva önemli duvarlarımızda pürüz olabilir, kırılan yerler olabilir. Seramiğe hazır hale getirmemiz lazım duvarları amacı bu. Duvarlarda seramiğe başlarken işçiliğin en önemli olduğu konulardan birisi bu, çünkü seramikler artık büyüdü, büyük seramiklere ince işçilik gerekiyor, burada mutlaka süreden kısmadan detaylı bir işçilikle seramiklerimizin serilmesi lazım.

  Seramik işi bittikten sonra artık derzi verip montajlara geçebiliriz. Montajlar bittikten sonra tek isteğimiz. Banyonun güzel gözükesi bu yüzden, ışıklandırmak için mutlaka bir asma tavan veya müdahale edilebilir bir banyo tavanı yapılması lazım. Banyonuzun makyajı da bu. Işıklar da bittikten sonra artık şıkır şıkır çok güzel bir banyomuz olacaktır.  

  Banyo tadilatı nasıl yapılır? Banyo Dekorasyon

  Banyo yenileme altyapısı bitti artık banyoda kullanacak olduğumuz, klozet, banyo dolabı ve duş kabini seçmeye sıra geldi. Bu ürünleri koçtaş ve benzeri bir çok yapı mağazada kolaylıkla bulabilirsiniz. Nokta duşakabin firmamız duşakabin konusunda ön keşif hizmeti vermekte ve banyo ölçülerinize uygun duşakabin imalatı yapmaktadır. ürünlerimizi ve fiyatlarını sitemizden inceleyip müşteri temsilcimizi arayarak siparişinizi telefonda verebilirsiniz. Ürünlerimizin nakliyesi ve montaj işlemi firma personelimiz tarafından ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

  Banyo tadilatı konusunda detaylı bilgiyi mrv yapı Yüksek Mimar Ömer Karakuş dan alabilirsiniz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti