Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
 • Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri - 28/01/2019
 • Küçük Banyolar İçin Dekorasyon

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri1

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri2

  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri3


  küçük-banyo-dekorasyonu-fikirleri4

  Katlanır kapılı Duşakabin


  1+1 daire planı

  Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

  Kalabalık şehirlerde ve üniversite, büyük hastane veya devlet binalarının bulunduğu kalabalık ilçelerde 1+1 daireler bulunmaktadır. Yatırım amaçlı bu daireleri satın alan ev sahipleri, Kira getirisi olduğu için öğrenciye, memura veya günlük kiraya vermektedir. Kira verecek olduğu daireye çok pahalı veya özenli bir dekor yapmak gibi pek niyeti olmayan ev sahipleri, genellikle ucuz ve iş gören ürünleri tercih etmektedir.


  Küçük olan bu evlerde fonksiyonel çok yönlü kullanıma sahip ürünleri tercih etmek mecburiyettir. Banyolarda kullanılacak olan Banyo dolabı, Klozet, Duşakabin banyo çok daraltmadan işlevsel olması çok önemlidir. Banyo dolabı seçimi yaparken Çerçeveli olmayan duvara yapışık aynalı ve çekmeceli veya açık raflı model banyo dolabı seçimi yapmak hem alan kazandıracak hem de kullanışlı olacaktır.

  Askılı klozet almanızda ayrıca yer kazanımı açısından fayda sağlayacaktır.  İki duvar arası boşluk bir yeriniz varsa buraya katlanır kapılı duşakabin yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Duşa girip çıkmanız oldukça kolay olacaktır.


  Duş içerisine askı aparat gibi eşyaları koymadan, duvar içinde boşluk  gömülü alanlar oluşturup, şık kullanışlı alanlar oluşturabilirsiniz.

  Duyuru Arşivi

 • OVAL VE DÜZ KÜVETLİ DUŞAKABİN MODELLERİ • Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti