Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Tekirdağ Duşakabin Fiyatları

Tekirdağ DUŞAKABİN

Ucuz Duşakabin arayanların en çok uğrak noktası olan nokta duşakabin, Tekirdağ ilinin tüm ilçelerine kargo ile duşakabin gönderisi yapmaktadır. Teknesiz olan tüm modellerde siparişlerinizi istediğiniz ölçüde, Online olarak internet sitemizden verebilirsiniz.  Siparişini vermiş olduğunuz ürünler 3 iş günü içerisinde demonte olarak kargo ile adresinize gönderilmektedir.

 teknesiz mika camlı duşakabin
Çorlu duşakabin firmaları duşakabin fiyatlarında firmamız ile en çok rekabet eden ilçedir. ucuz duşakabin fiyatlarında iddealı olan firmmamız çorluda bulunan birçok duşakabin firmasına ürün tedariği konusunda destek vermektedir.

teknesiz mika camlı duşakabin


teknesiz mika camlı duşakabin
çerkezköy duşakabin fiyatları konusunda en çok tercih ettiği firma genellikle nokta duşakabin olmaktadır. teknesiz her ölçüde duşakabin üretimi yapan firmamız her bütçeye uygun duşakabin fiyatları ile satış yapmaktadır.

teknesiz mika camlı duşakabin


teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin
teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

Sıkça sorulan sorular

Kargo ücretlimidir?

Anlaşmalı olduğumuz kargo gönderim firmasının tarifesi üzerinden, internet sitemizden Online Duşakabin siparişlerinizde, kargo ücreti otamatik olarak hesaplanarak alıcıdan tahsil edilmektedir. Kargo tesliminde ücret ödenmemektedir.

Kargoda kırık çıkan ürünler hakkında

Ürünün nakliyesi esnasında zarar görmesi durumunda, ürünün hasar gören parçası firmamız tarafından ücretsiz olarak karşılanmakta ve müşterimizin mağduriyeti giderilmektedir. Bu tip bir olumsuzlukla karşılaşılması durumunda yapılması gereken zarar gören parçanın resminin çekilip tarafımıza gönderilmesi ile kırılan parçanın gönderilmesini istemektir.

Ürün kaç günde elimize ulaşır

Siparişini vermiş olduğunuz ürün aynı gün içerisinde imalata alınıp 3 iş günü sonrasında kargoya teslimi yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşmış olmaktadır.

Montaj yapıyor musunuz?

İl dışına kargo ile gönderilen siparişlerde malisef montaj işlemi yoktur. Ürün demonte olarak kargo görevlisi tarafından teslim edilmekte ve ürün montajı alıcı tarafından yapılmaktadır.

Sipariş nasıl verilir?

Online mağazamız olan noktadus.net internet sitemize girip ürün modeli, ölçü aralığı, cam seçeneği ve profil seçeneğini seçerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Online Sipariş verme konusunda zorlanıyorsanız müşteri temsilcimizi arayıp telefonda sipariş verebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Online siparişlerinizde kredi kartı ile ister tek çekim ister taksitle ödemenizi yapabilirsiniz. Telefondan verdiğiniz siparişlerinizde havale veya eft ile ödemenizi banka hesap numaramıza gönderebilirsiniz. Kapıda ödeme işlemi malisef yoktur.

Özel ölçü sipariş verilebilir mi?

Teknesiz olan mika ve cam kabinlerde istenilen her ölçü modelde özel ölçü duşakabin siparişi verebilirsiniz. Tekneli duşakabinler de tekne ölçü standart olduğundan özel ölçü malisef yoktur.

Tekirdağ Duşakabin Fiyatları 

Tekirdağ'ın ilçeleri
  • Çerkezköy Duşakabin Fiyatları 
  • Çorlu Duşakabin Fiyatları 
  • Hayrabolu Duşakabin Fiyatları 
  • Malkara Duşakabin Fiyatları 
  • Marmara Ereğlisi Duşakabin Fiyatları 
  • Muratlı Duşakabin Fiyatları 
  • Saray Duşakabin Fiyatları 
  • Şarköy Duşakabin Fiyatları 
  • Tekirdağ Duşakabin Fiyatları 

Yorumlar - Yorum Yaz
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz