Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın

sanalpazar mağazamızı ziyaret ettinizmi

Ücretsiz Kargo

Anasayfa


     Teknesiz Mika Duşakabin ND400

   
Fiyat : 425 TL 
Ürün Özellikleri
Dikdörtgen ,Mika Camlı,Beyaz Profilli,2 Sabit 2 Sürgülü Ön Panel Duşakabin
        Detaylar
 
 
Detaylar

Duşakabin Genel Özellikleri:

  • Mika(polistren) Camlı Duşakabin"Teknesiz Zemin üzerine tekne veya küvet üzerine istenilen Özel Ölçüde Üretilmektedir.
Teknesiz Mika Duşakabin ND400

Teknik Özellikler:

  • Cam Kalınlığı 2,2 mm 
  • Cam Deseni: Damla
  • Profil Rengi: Bayaz, 

Teknesiz Duşakabinlerde zemin üzeri Montaj yapılmaktadır. Zemin üzerine montaj istemeyip, Yükselti (set) Yaptırmayı Talep edenler için, Küçük bir ek ücretle, 3cm yüksekliğinde 5cm genişliğinde Mermer üzerine veya alternetif olarak profil üzerine duşakabin montajı yapılmaktadır. 

Duşakabin Altına Mermer

TESLİMAT VE MONTAJ İŞLEMİ

Teslimat ve montaj işlemi İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde firma aracımız ve personelimiz tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde kargo ile adresinize gönderilmekte ve montaj işlemi alıcı tarafından yapılmaktadır.

Hemen satın al

Satış Sonrası Hizmetler

Satın almak istediğiniz ürünün Net Ölçüsü, Firma Personelimiz tarafından net olarak alınmakta ve montaj hizmeti ücretsiz yapılmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürün ile ilgili işçilik den veya üründen kaynaklı olan her türlü problemde 2 yıl ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Satış sonrası hizmetimizde Süre kısıtlaması olmadan Müşteri kaynaklı olan cam kırılması, Tekerlek kırılması gibi arızalarda ücretli olarak değişim servisi yapılmaktadır. Montaj Hizmeti Firmamız Tarafından Yapılmayan Ürünlerde, Ücretsiz Servis Hizmeti Malisef Yoktur. Kargo İle adrese gönderilen ürünlerde kargoda zarar görmesi durumundan zarar gören parça ücretsiz olarak temin edilmektedir.

 
 
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz