Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
whatsapp-destek-hattı

Anasayfa


     Teknesiz Mika Duşakabin ND404

   
Ürün Kodu : POLO
Üretici Firma : Nokta Duşakabin
Ürün Özellikleri
Kare, Köşe Girişli Mika Cam,2 Sabit 2 Sürgülü Panel Duşakabin
        Tüm Özellikler
 
 
Tüm Özellikler

KARE TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN

Teknesiz duşakabinler de en çok tercih edilen ürünümüz olan ND404 Duşakabin, zemin üzerine, mevcutta bulunan duş teknenizin üzerine veya yaptırmış olduğunuz set üzerine İstenilen özel ölçüde üretilmektedir. Zemin üzerine uygulanan ürünler silikon ile muhafazası sağlanır ve su kaçırma yapmaz.

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Duşakabin Genel Özellikler

  • Mika Cam Kalınlığı 2,2 mm
  • Profil Rengi: Bayaz
  • Panel Açılımı: 2 Sabit 2 Sürgülü "Köşe Giriş"

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Telefon ve Online mağaza bölümünden sipariş verebilirsiniz. Sipariş öncesi net ölçü alımı için ön Keşif hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde haftanın 6 günü yapılmaktadır. Diğer illerden Sadece Online sipariş alınıp, siparişiniz kargo ile adresinize demonte olarak gönderilmektedir. Online sipariş vermek için Online mağaza bağlantısına tıklayın ve sipariş vermek istediğiniz duşakabin ölçüsü, profil seçeneği seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

satın al

TESLİMAT VE MONTAJ İŞLEMİ

Teslimat ve montaj işlemi İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde firma aracımız ve personelimiz tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde kargo ile adresinize gönderilmekte ve montaj işlemi alıcı tarafından yapılmaktadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Online siparişlerde anlaşma olduğumuz bankaların kredi kartına 12 taksit imkanı ile ödeme alınmaktadır. Telefonda sipariş verip kapıda ödeme yapmak isteyenler için kapıda nakit ödeme alınmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünlerde malisef kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kapıda sadece nakit ödeme alınmaktadır. İstanbul İzmir ve İstanbul dahil kredi kartı ile ödeme sadece Online mağaza bölümünde olmaktadır.

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

Kare Teknesiz Mika Duşakabin

satın al

İade ve Değişim

Özel ölçü ürünlerde iade ve değişim malisef yoktur. Kargo ile gönderilmiş olan duşakabin kırık veya deforme olmuş ise ürünün kırılan parçası ücretsiz olarak tekrar gönderilmektedir. Alınan ürünün yerine uymaması veya müşteri nin yanlış sipariş vermesi gibi olumsuz durumlarda duşakabin değişimi yoktur. Duşakabin değişimi ve iade edilmesi sadece teslimat esnasında ürünün zarar görmesi, firmamız kaynaklı olan durumlarda yapılmaktadır.

 
 
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz
iyzico güvenli ödeme yöntemi