Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam Duşakabin Fiyatları 

İhtiyacınız Olan Cam Duşakabin Çeşitleri İndirimli Fiyatlarla Nokta Duşakabin'de Sizleri Bekliyor!

Cam Duşakabin Modelleri

Cam Duşakabin Modelleri Temperli Olarak Üretilmektedir. Temperli Camlar Kırılmaya karşı dayanıklı ve Şık görünümlüdür. Şeffaf ve çeşitli Kumlama Desenli Çeşitleri Bulunmaktadır. Cam Duşakabin Fiyatları İçin Allata bulunan duşakabin resimlerine tıklayınız.


Sürgülü Sistem Cam Duşakabinler

Sürgülü Sistem Lüks Camlı Duşakabinler, 4mm,5mm Ve 6mm kalınlığında Yerli Cam Olarak Firamız Tarafından Üretilmektedir. 

Dikdörtgen Köşeli Temperli Cam sürgülü sistem Duşakabin+duşteknesi

İki duvar arası Temperli Cam sürgülü sistem Duşakabin+duşteknesi

Kare Köşeli Temperli Cam sürgülü sistem Duşakabin+duşteknesi

Oval Temperli Cam sürgülü sistem Duşakabin

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN MODELLERİ

Teknesiz Cam duşakabinler’de 200 cm kadar olan tüm ölçülerde Tek Fiyat Kampanyası uygulanmaktadır. Tekne veya Küvet dahil olduğunda, küvet ölçüsü baz alınarak fiyat belirlenmektedir.

Teknesiz Kare Cam Duşakabin

Teknesiz dikdörtgen Cam Duşakabin

Teknesiz oval Cam Duşakabin

Teknesiz düz Cam Duşakabin

Sürgülü sistem ve diğer Cam Duşakabinler de Profil Renk Seçeneği Olarak Beyaz, Parlak Krom Renkli, Gold Sarı Renki ve Siyah Renkli Olarak Üretilmektedir. 

ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİNLER

Askılı Duşakabin üstten raylı sürgüyle çalışan sistemdir. Askılı sistem de yerle temas eden Tekerlek veya ray sistemi yoktur. duşakabin kapıları üstte asılı bulunan raylarda sürülerek açılıp kapanır.

ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİN 1

ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİN 2


ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİN 5

ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİN 6

ASKILI SİSTEM CAM DUŞAKABİN 7


MENTEŞELİ SİSTEM CAM DUŞAKABİNLER

Menteşeli Cam (açılır kapanır kapılı) Dukabinler, Boy menteşeli Ve Kelebek menteşeli Olarak İki Farklı modelde üretilmektedir. Sağlamlık ve fiyatı ucuz olması sebebi ile en çok tercih edilen model “Boy menteşeli cam duşakabindir.

Menteşeli Cam Duşakabin1

Menteşeli Cam Duşakabin4

Menteşeli Cam Duşakabin10

Kare menteşeli duşakabin+duşteknesi

Duşakabin Tek camı fiyatı Firmamızın Tek Camlı Duşakabin Satışı yoktur. Piyasada Yerli Cam tek olarak satış yapan firmalar ortalama olarak 1500 tl ile 1750 tl arasında tek cam satışı yapmaktadır.

Koçtaş Duşakabin fiyatları geçmiş yıllara göre %70 artarak bu yıl 3200 tl ile 6500 tl arasında ürün çeşitliliğine göre değişim göstermektedir. 

Nokta Duşakabin duşakabin fiyatları 2022 Bu yıl duşakabin fiyatları geçen yıla oranla %50 artış gösterip 2500 tl ile 8000 tl arasında değişmektedir. Telefondan veya online internet sitemizden 2022 fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Leke tutmayan duşakabin camı için desenli cam duşakabin tercih etmenizi öneriyoruz. şeffaf camlarda suyu kaydıran nano teknoloji temizlik malzemesi kullanılarak leke tutması engellenmekte olsada ginede desenli cam kadar temiz görünüm sağlanması zor olmaktadır.
Tekzen duşakabin satışı yapan diğer bir yapı marketdir. diğer firmalara oranla daha az ürün çeşitliliği olsada yapı malzemeleri reyonunda ve internet sitesinde duşakabin satışı yapmaktadır.
Duşakabin Fiyatları en güncel olarak internet sitemizden inceleyebilirsiniz. duşakabin modelleri ve fiyatları hakkında banyonuza uygun ölçülerin net fiyatını öğrenmek için müşteri temsilcimizi aramanızı öneriyoruz.
En Ucuz Duşakabin fiyatları Bu sitede! aradığınız ürün çeşidini belirleyin yaptırmak istediğiniz yerin resmini müşteri temsilcimize gönderin, sizin için En Ucuz Duşakabin fiyatları çıkaralım.

Teknesiz Duşakabin fiyatları 90cm ile 200cm arasında tek fiyatlıdır. Daha büyük ölçü olması durumunda ortalama 200-ve 300 tl fiyat artışı olmaktadır. yükseklik standart ölçüsü 180 cm olan teknesiz cam duşakabinler daha yüksek ölçülerde istenilmesi durumunda %25 fiyata ilave edilmektedir.

CAM DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ

Cam Duşakabin Modelleri Temperli Olarak Üretilmektedir. Temperli Camlar Kırılmaya karşı dayanıklı ve Şık görünümlüdür. Şeffaf ve çeşitli Kumlama Desenli Çeşitleri Bulunmaktadır.  Cam Duşakabinler Sürgülü, Menteşeli ve Askılı Sistem olarak üç farklı seride üretilmektedir. En çok tercih edilen ve hesaplı olan Sürgülü sistem cam duşakabinlerdir.

Teknesiz Ve Tekneli Modelleri Bulunan Cam Duşakabinlerde her banyo ölçüsüne uygun Kare, Oval, Dikdörtgen Ve Düz Cam Duşakabin imalat yapılmaktadır. Üretimini Yapmış olduğumuz Cam Duşakabinler 24 ay firmamız garantisindedir. Tüm ürünlerimiz yerli malzemeden üretilmektedir.

İstenilen her ölçü ebet ve modelde üretimi yapılabilen teknesiz cam duşakabinler, en uygun fiyat avantajları ve tekne kullanmayı sevmeyenlerin vazgeçilmezidir.

Teknesiz lüks camlı ve menteşeli tüm modelleri, kare,oval,dikdörtgen ve düz her modelde internet sitemizde inceleyebilir ve Online sipariş verebilirsiniz.

Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti