Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Cam Duşakabin Fiyatları

Cam Duşakabin Fiyatları 

Üç farkçı kalınlıkta temperli (sekurit) cam duşakabin olan 4 mm,5mm ve 6 mm Cam Duşakabin Malzemesinden Oval Kare Ve dikdörtgen model duşakabin imalatı yapmaktadır. sitemizde bulunan duşakabin katagorilerinde görmüş oldugunuz duşakabin ürün serileri olan süper fiesta duşakabinler 4 mm temperli cam kullanılarak üretilmektedir. Lüks seri duşakabin modelleri 6 mm tamperli cam kullanılarak üretilmektedir.

LÜKS SERİ CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

Lüks Camlı Duşakabin Modelleri

Lüks camlı duşakabinler, 5mm kalınlığında camlı ve parlak krom Profil çerçevelidir. Duşteknesi üzeri standart yüksekliği 180 cm ve küvet üzeri standart yüksekliği 148cm dir. Belirtilen ölçülerin dışındaki yüksek ölçülü istenildiğinde,  %15 ile %30 arasında ilave edilmektedir. Özel ölçü olmayan standart ölçü duşakabinlerin fiyatlarını Online mağaza bölümünden inceleyebilirsiniz. Web sitesinde verilmiş olan Cam duşakabin fiyatları İstanbul içi nakliye montaj dahil fiyatlarıdır. Diğer illerden verilen siparişlerde montaj alıcı tarafından yaptırılmakta ve kargo ücreti alıcı tarafından karşılanakatadır.

4MM CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

4mm camlı duşakabin

Cam kalınlığı 4 mm olan duşakabin modelleri, lüks seri ürünlerden farklı olarak camın tüm etrafının Profil çerçeve ile kaplı olmasıdır. Lüks seriye göre daha dayanıklı ve sağlam olan 4m camlı duşakabinler  fiyat olarak da daha ekonomik fiyatlıdır. Kare, oval, dikdörtgen ve düz her modelde 4mm camlı duşakabin modeli bulunmaktadır.

MENTEŞELİ CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

Nokta Menteşeli Cam Duşakabin

Menteşeli cam (açılır kapanır kapılı) dukabinler, boy menteşeli, kelebek menteşeli ve nokta menteşeli olarak 3 farklı menteşe çeşidi ile üretilmektedir. Sağlamlık ve fiyatı ucuz olması sebebi ile en çok tercih edilen model “boy menteşeli cam duşakabindir.” Profil çerçeve görüntüsü olmasın sadece cam görünümü olsun isteyenler ise, genellikle nokta ve kelebek menteşeli modeli tercih etmektedir.

TEKNESİZ CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

Teknesiz Her Ölçü Cam duşakabin

İstenilen her ölçü ebet ve modelde üretimi yapılabilen teknesiz cam duşakabinler, en uygun fiyat avantajları ve tekne kullanmayı sevmeyenlerin vazgeçilmezidir. Teknesiz lüks camlı, 4mm camlı ve menteşeli tüm modelleri, kare,oval,dikdörtgen ve düz her modelde internet sitemizde inceleyebilir ve Online sipariş verebilirsiniz. Teknesiz duşakabin modelleri ve fiyatlarında en iddalı olan firmamız Türkiye de en çok teknesiz duşakabin modelinin bulunduğu firmadır.

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz