Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Duşakabin Fiyatları

Her Ölçü Teknesiz Duşakabin Fiyataları, "Kare, Oval, Dikdörtgen ve Düz Her Model Nakliye ve Montaj Dahil Tek Fiyat Kampanyası ile Satışı Yapılmaktadır. 

Tenesiz Mika Camlı Duşakabin Modelleri
Teknesiz Mika Camlı Duşakabin Modelleri

4 MM CAMLI DUŞAKABİN MODELLERİ
4mm Camlı Teknesiz Duşakabin Modelleri
LÜKS CAMLI DUŞAKABİN MODELLERİ
Lüks Camlı Teknesiz Ve Tekneli Duşakabin Modelleri

MİKA CAMLI DUŞAKABİN MODELLERİ

Tekneli Duşakabin Modelleri

NOKTA MENTEŞELİ DUŞAKABİNLER

Menteşeli Cam Duşakabin Modelleri


ÖZEL TASARIM YENİ DUŞAKABİN MODELLERİ

Özel Tasarım Yeni Duşakabin Modelleri

Uygun fiyatlı ekonomik bir çözüm arayanlar için en uygun model mika camlı duşakabinler dir. Teknesiz istenilen her ölçü ve modelde üretilebilen mika duşakabinlerde, beyaz , mat krom ve parlak krom profil seçenekleri bulunmaktadır. Yükseklik ölçüsü standart  180cm olan mika duşakabinler en ve boy olarak istenilen her ölçü ve ebatta üretilmektedir.

Mika Duşakabin Modelleri

 • Beyaz Proilli Mika Duşakabin 
 • Mat krom profili mika duşakabin 
 • Parlak krom profilli mika duşakabin 
 • Menteşeli açılır kapı mika duşakabin  

Cam duşakabiler, tepmeli  (securit) camdan üretilmektedir. Kırılma esnasında mercimek tanesi büyüklüğünde aniden kırılır ve vücuda zarar vermez. Güvenlik, estetik ve görselliğe önem verenler için tavsiye edilen üründür.

 • 4MM Cam Duşakabin fiyatları 
 • 5MM Cam Duşakabin fiyatları
 • 6MM Cam Duşakabin fiyatları 
 • Boy menteşeli Cam Duşakabin fiyatları 

Diğer menteşeli cam duşakabin fiyatları kapı aralığına göre değişmekte olduğundan belirtemedik.

Cam duşakabin fiyatları 200cm kadar olan her ölçüde şeffaf cam teknesiz duşakabin fiyatlarıdır. Bu fiyatlar 2018 mart ayında belirtilmiş olup güncel fiyat listesi için ürün detaylarını inceliyerek bilgi alabilirsiniz. Temperli cam duşakabinlerde cam kalınlıkları 4,mm 5mm ve 6mm olmaktadır. Profil çerçeveli sürgülü sistem ve açılır kapılı menteşeli olarak çeşitlenmektedir. Profil renk seçenekleri beyaz, mat krom, parlak krom ve gold sarı renklerde üretim yapılmaktadır. Menteşeli kapı olan modellerde boy menteşe, kelebek menteşe ve nokta menteşe seçenekleri mevcuttur.

Menteşeli kabin fiyatı tek kapı için verilmiştir. Diğer mika kabin fiyatları 200 cm kabinler için her ölçü tek fiyat olarak belirtilmiştir. Banonuza uygun ölçüde net güncel fiyat bilgisi için Nokta Duşakabin müşteri temsilcisini arayıp fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

DUŞAKABİN FİYATLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ucuz duşakabin almak herkesin tabii olan bir hakkıdır, fakat ucuz ama garantisi olmayan, servis ağı bulunmayan, bozulduğunda yedek parça temini zor olan, hatta ithal edilmiş bir ürünü satın almak, "ucuz duşakabin almak değildir. tam aksine kısa zamanla arızalanıp yenisi ile değiştirilince, çok daha pahalıya alındığının kanıtıdır. Firmamız, müşteri taleplerinin ve ihtiyacının ne olduğunu yılların verdiği deneyim ile harmanlayarak, yerli bir malzemeden usta bir ekip ile üretmiş olduğu ürünlerini, kar marjı düşük tutularak sürümden kazanma anlayışı ile ucuz fiyatlara sizlere sunmaktadır.

EN UCUZ DUŞAKABİN KAÇ PARADIR.

Piyasada genellikle en ucuz ürünler ithal olan duşa kabinler olup   tl ile  tl arasında genellikle yapı marketlerde satışı yapılmaktadır. Firmamızın üretimini yapmış olduğu yerli malzemeden üretilen cam duşakabinler duş teknesi dahil  tl dir. En uygun fiyata ürün almak isteyenler için teknesiz mika camlı duş kabinleri tl fiyata nakliye montaj dahil olarak satılmaktadır. Mika ve cam her iki ürünümüzde yerli malzemeden üretilmekte ve garantilidir.

Banyo dekorasyonun da önemli bir yeri olan duş kabinlerinin,  yeni teknoloji ile yüzlere modelde üretimi yapılmaktadır. Her Banyo ölçüsüne uygun model ve ölçüde temperli cam, mika cam ve kompakt duşakabin modelleri bulunmaktadır. Duşakabin fiyatları ölçü aralığı, cam kalınlığı ve fonksiyonel özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.

Banyo ölçünüz ne olursa olsun her banyo ölçüsüne göre özel ölçüde "duşakabin" üretiyoruz. Teknesiz özel ölçülerde veya mevcutta bulunan duş teknesi, küvet ve yaptırmış olduğunuz yükseltinin üzerine özel ölçülerde duşakabin imalatı yapmaktayız. Özel ölçü küvet ve duşteknesi imalatı malisef yoktur.

Özel ölçü duşakabin siparişi vermek için Yapmanız gereken tek iş, Müşteri temsilcimizi arayıp ölçü alınması için adres kaydı oluşturmaktır. İstanbul, Ankara Ve İzmir illerinde ön keşif ölçü alımı Ücretsiz yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde ürünler ücretsiz kargo ile adrese gönderilmektedir.

Özel ölçülerde İstemiş olduğunuz duşakabinin Yaklaşık olarak ölçülerini ve modelini Örneğin “cam,mika” kare veya oval gibi özelliklerini iletip telefonda fiyat alabilirsiniz. Diğer seçenek ise  banyonuzun resmini çekip  whatsapp dan bize iletip kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.Banyonuzun  Net ölçüsünü bilmeseniz de yaklaşık ölçü bildirerek fiyat almanız mümkündür. Siparişinizi netleştirdiğinizde firmamızın personeli siparişiniz sonrasında net ölçü alımı için ücretsiz ön keşif yapmaktadır.

Özel ölçü Duşakabin fiyatı Almanın üç yolu!

 1. Telefonla arayıp ölçü model bildirip Fiyat teklifi alabilirsiniz.
 2. Banyonuzun resmini whatsapp’dan gönderip Fiyat teklifi alabilirsiniz.
 3. noktadus.net internet sitemizde bulunan ölçülerden en yakın olan ölçüyü seçerek fiyatları inceleyebilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz