Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
TEKNESİZ DUŞAKABİN KULLANANLAR

TEKNESİZ DUŞAKABİN KULLANANLAR

Fayans üstü, mermer üstü, yerden duşakabin adları ile bilinen teknesiz duşakabinler hakkında Teknesiz duşakabin yaptırmak isteyenlerin aklında olan çeşitli soruların uzman yorumuyla cevapları.

TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN ZEMİN ÜZERİ BEYAZ PROFİL

Teknesiz Duşakabin zemini nasıl olmalıdır?

Duş alınacak yerin fayans örülü olması ve su birikmesinin olmamsı için, fayansların gider yerine meilli olarak yapılmış olması gerekmektedir. Duş teknesini çıkarıp yerden duşakabin yaptırmak istiyorsanız Gider yerinizde bulunan pimaş borunun üzerine süzgeç taktırmanız gerekmektedir. zemin izolasyonu nedir, Nasıl yapılmalıdır? Birçok kişi seramik zeminlerin sızdırmaz olduğunu düşünse de, bu sadece kısmen doğrudur. Derzlerden, zemine su sızabilmektedir. Eğer ki uygun bir yalıtım ile önleminizi almazsanız, binanızda nemden dolayı oluşabilecek hasarlar. Bitümlü izolasyon seramikler ile zahmetlice yapılabildiğinden, bu alanda kombine izolasyonlar ön plana çıkmıştır.

TEKNESİZ MİKA DUŞAKABİN ZEMİN ÜZERİ BEYAZ PROFİL

KERDI-FIX  ve -KERDI-COLL ile seramik veya doğal taş zeminde hızlı ve güvenli bir biçimde bir izolasyon oluşturabilirsiniz. Eğer ki yüzey, seramik zeminler için uygun değilse, o zaman çoğunlukla ilave işlemler ve izolasyon önlemleri alınması gerekmektedir.

TEKNESİZ DUŞAKABİN UYGULAMALARIMIZ 

Teknesiz Mika Duşakabin ND403

Teknesiz Mika Duşakabin ND406
Teknesiz Mika Duşakabin ND405

Teknesiz Mika Duşakabin ND407

Teknesiz Mika Duşakabin ND404


Duşakabin altına mermer

Duşa kabin yerleştirilecek olan duş alanında kabinin altına mermer konulması gereklimidir ve ne ölçülerde olması gerekmektedir. Su ile silikonun temas etmemesi için duşakabin altına mermer konulması gerekmektedir. Su ile silikonun temas etmesi durumunda zamanla delinme meydana gelir ve su kaçağı olma olasılığı oluşur ve de silikonun zamanla kararması meydana gelir. Mermer ölçüsü kaç cm olmalıdır,  En az 3 cm yüksekliğinde ve 5 cm genişliğinde mermer olmalıdır. Bu ölçülerin üzerinde istenilen ölçüde her ölçüde zevkinize göre büyüklük de ve renkte mermer yaptırılabilir.
duşakabin altına mermer

Cam tuğla üzerine duşakabin

Görselliğe önem verenlerin genellikle tercih etmiş oldukları cam tuğla üzerine duşakabin duş teknesinden daha çok maliyetlere yapılmaktadır. Cam tuğla üzerine mermer koyulup mermer üzerine duşakabin montajı yapılmaktadır. Cam tuğla ölçüleri 190x190x80 mm başlamakta ve çeşitli ölçülerde ve renkte bulunmaktadır.

Cam tuğla üsüne duşakabin

Yerden Duşakabin Fiyatları

Teknesiz yerden duşakabin fiyatları, ölçü aralığı, profil rengi ve cam kalınlığına göre değişmektedir. En ucuz duşakabin fiyatları mika camlı beyaz profil çerçeveli teknesiz duşakabin modelleridir. Nokta Duşkabin teknesiz duşakabinler kategorisinde her banyo ölçüsüne uygun ölçüde ve modelde ekonomik fiyatlı duşakabinleri inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizin imalatı ve İstanbul içi nakliye ve montajı firmamız tarafından yapılmaktadır. Siparişinizi telefondan ve Online olarak internetten verebilirsiniz.

Teknesiz Mika Duşakabin ND400

Teknesiz Mika Duşakabin ND402

Teknesiz Mika Duşakabin ND401

  
8125 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz