Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
120X80 Duşakabin Fiyatları
Genişlik ve uzunluk açısından en çok tercih edilen 120x80 ölçülerindeki Duşakabinler, Temperli cam ve mika camlı olarak 2 farklı çeşitte küvetli, duştekneli veya zemin üzeri olarak sizin tercihinize göre üretilmektedir. 

Banyo kullanım alınınızın genişliği açısından 120x80 oval duşakabin tercih etmenizi tavsiye ederiz. 120x80 küvetli olan modellerde kısa oluşundan dolayı rahatca uzanılamadığından oturmalı küvet tercih edip rahatça yıkanabilirsiniz. 

Kompakt 120x80 oval duşakabin

120x80 DUŞAKABİN FİYATLARI

dikdörtgen köşe girişli cam duşakabin 120x80

Ekonomik fiyatlı güzel görünümlü sağlam dayanıklı uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz en ucuz duşakabin modeli "ND:408" ürün detayları sipariş için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Teknesiz krom profil 120x80 mika duşakabin90x90 ölçülerinde, "kare ve oval" Mika camlı, beyaz profilli veya krom profilli duşakabinleri, Ucuz fiyata online veya telefonda sipariş verebilirsiniz. Ürün resimlerinin üzerine tıklayıp, ürün detayları, teslimat bilgisi gibi ayrıntılı bilgileri inceleyebilirsiniz.  Diğer ürün seçeneklerimiz olan temperli cam duş kabini. Teknesiz istenilen özel ölçüde sipariş verebilirsiniz.

90x90 Teknesiz Mika Camlı Kare Duşakabin

90x90 duşakabin

90x90 Teknesiz Mika Camlı Krom profil Kare Duşakabin

90x90 duşakabin

90x90 Teknesiz Mika Camlı oval Duşakabin

90x90 duşakabin

90x90 Kare Temperli cam Duşakabin 
90x90 duşakabin
Oval 90x90 Temperli cam Duşakabin 
90x90 duşakabin

Kalite ve görünüme önem verenler için Lüks Camlı Duşakabin Modellerimizde Kampanyalı fiyatlar Bulunmaktadır ürünlerimizin detaylarını incelemek ve ön sipariş vermek için resmin üzerinde bulunan incele butununa tıklayınız. Üretim ve satışını yapmakta olduğumuz ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Siparişler ön talep olarak alınmakta ve ürünün hazırlık (İmalat) aşaması 10 gün sürmektedir.  90x90 Duşakabin Modelleri yüzde yüz yerli malzeme 5mm kalınlığında camdan & parlak profil çerçeve kullanılarak üretilmektedir. 90X90 Duşakabin Fiyatları için resmin üzerindeki incele butonuna tıklayınız. 

90X90 KARE MİKA CAMLI DUŞAKABİN FİYATLARI

90x90 Kare Mika Camlı Duşakabin Fiyatları

Ekonomik fiyata Yeni bir Duşakabin Sahibi olmak istiyorsanız tam aradığınız ürün bu olabilir! 1 Sınıf Kalite akrilik duş teknesi & Bella seri kalın profil Çerçeveli Mika Camlı Duşakabinler Tam anlamıyla ihtiyacınızı karşılayacak özellikte olup İndirimli fiyatlar ile bütçenizi zorlamadan sahip olabilme olanağı sunmaktadır. 90X90 Mika camlı duşakabin fiyatları ve ödeme koşulları hakkında ürünün teknik özellikleri ile birlikte incelemek için resmin üzerinde bulunan incele butonuna tıklayarak 90x90 duşakabin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

90X90 OVAL MİKA CAMLI DUŞAKABİN FİYATLARI

90x90 Oval Mika Camlı Duşakabin Fiyatları

90x90 Oval Mika Duşakabinler Geniş iç hacmi , şık görünümü ve ekonomik fiyatı ile en çok tercih edilen ürünlerimizden olmaktadır. Akrilik duş teknesi kalım profil çerçevesi sayesinde ürünü yıllar boyu sararmadan, kırılmadan deforme olmadan uzun yıllar tertemiz kullanabilirsiniz. Ürünün Teknik özellikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız incele butonuna tıklayarak ürün sayfasına geçiş yapabilirsiniz. 90X90 oval Mika Duşakabin Fiyatları ürün detaylarında verilmekte olup 90x90 ölçüler için ayrıca kampanyalı satışlarımız bulunmaktadır.

TEKNESİZ 90X90 KARE MİKA CAMLI DUŞAKABİN FİYATLARI

Teknesiz Kare mika camlı duşakabin fiyatları

Teknesiz 90x90 Kare Mika Camlı Duşakabinler  Genellikle mermer veya bir set üzerine kurulumu yapılmakta olup bazı yerlerde direk zemin üzerine uygulanmaktadır. Duş teknesi ile sorun yaşayanlar veya sorun yaşayacağını düşünenlerin ve ekonomik fiyata çözüm arayanların en çok tercih etmiş olduğu 90x90 Teknesiz mika camlı duşakabinlerdir. Ürün detayları ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ürün resminin üzerinde bulunan incele butonuna tıklayarak ürün sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

TEKNESİZ 90X90 OVAL MİKA CAMLI DUŞAKABİN FİYATLARI 
Teknesiz oval mika camlı duşakabin fiyatları

Teknesiz zemin üzerine veya mevcutta bulunan eski kabini söktürüp yerine duşakabin yaptırmak isteyenlere piyasa fiyatlarına göre en uygun Fiyatlara duşakabin İhtiyacınızı Karşılıyoruz. 90x90 oval teknesiz duşakabin fiyatları hakkında detaylı bilgi için incele butonuna tıklayınız.


  
16779 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz