Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Kampanyası
Duşakabin Kampanyası Yapan İnternette bir çok firma var. Ama kampanyayı diğer internet sitelerindeki fiyatlar ile karşılaştırıp, geçekden yazıldığı gibi %50 indirim doğrumu diye karşılaştırıldığında genelde ortaya çıkan hep aynı oluyor. yani kampanya, indirim, şok fiyat gibi cezbeden alıcıyı etkileyen kelimeler kullanılarak Duşakabin kampanyası yapan bir çok firma vardır. 
Teknesiz Mika Duşakabin çeşitleri
Sizlere tavsiyemiz bizim fiyatlarımızı  not edin ve diğer firmaları bizzat arayıp aynı ürünün fiyatını sorun ve farkı görün. Teknesiz mika camlı duşakabinleri Piyasa fiyatlarına göre %15 oranında daha ucuza satmaktayız. 

Teknesiz Mika Duşakabin ND407
Teknesiz Mika Duşakabin ND407

Teknesiz Mika Duşakabin ND404
Teknesiz Mika Duşakabin ND404

Teknesiz Mika Duşakabin ND405
Teknesiz Mika Duşakabin ND405
Teknesiz Mika Duşakabin ND400
Teknesiz Mika Duşakabin ND400

Her ölçüde Kare, dikdörtgen ve düz duşakabinler 200cm kadar olan Her ölçülerde tek fiyat KAMPANYASI başladı!  Ölçü alımından sonra fiyat değişecek endişeniz olmasın Tek Her Ölçü Teknesiz duşakabinler de fiyat aynı.

Duşakabin Siparişi 

İstanbul, Ankara Ve İzmir illerinden birisinde iseniz Telefonda sipariş verip kapıda ödeme yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Diğer illerden sipariş vermek istiyorsanız noktadus.net Online mağazamızdan ürün siparişinizi oluşturp kredikartı ile ödeme yaparak siparişinizi verebilirsiniz. il dışından verilen siparişler 3 iş günü içinde kargo ile adresinize gönderilmektedir.

Ürünlerimiz Kendi İmalatımızdır. %100 Yerli malzemeden üretilmekte ve  2 yıl garantilidir. İstanbul, İzmir ve Ankara içi tüm ilçelere  ön keşif, nakliye ve montaj hizmeti sunulmaktadır. 

Montajı ve teslimat

Duşakabin Montajı firma personelimiz tarafından yapılmaktadır. il dışından verilen Duşakabin siparişiniz Kago ile adresinize gönderilmektedir.

Lüks Camlı Duşakabin Modelleri
4mm cam duşakabin çeşitleri

Oval Desenli Duşakabin Modelleri


Duşakabin imalatı, satışı ve montajı yapan firmamız her ölçü de Oval Duşakabin üretimi yapmaktadır. Ölçü aralığı ve cam modeline göre belirlenen oval duşakabin fiyatları 800 TL İLE 1300 TL arasında değişmektedir. Net fiyat bilgisi için, yapmanız gereken yaptırmak istediğiniz ürünü duşakabin kategorisinden beğenip müşteri temsilcimize ölçüsünü ileterek fiyat bilgisi almaktır.

Oval Duştekneli Lüks Cam Duşakabin Modelimiz, Kampanyalı Satış Fiyatları ile Cam Duşakabinler'de en çok tercih Ürünümüzdür.

Palmiye desenli lüks cam duşakabin

Kuğu desenli lüks cam duşakabin

Dolpin desenli lüks cam duşakabin

Çizgi desenli lüks cam duşakabin

Evimizin her bölümünde olduğu gibi banyoda da şıklığı ve rahatlığı bir arada sunacak seçimler yapmak isteriz. Rekabetin her alanda olduğu gibi bu sektörde de günden güne arttığı bir ortamda tüketici bütçesine uygun ve aynı zamanda kalitel  ürünleri satın almak istiyor. 

Banyo denilince ilk akla gelen unsurlardan biri olan duşakabin seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır örneğin seçtiğiniz modelde cam malzeme kullanıldıysa ısıya dayanıklı ve kolay çatlamayan malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edin. 

Elbette duşakabinin profesyonel insanlar tarafından kurulumu yapılması gerektiğini de belirtmek isteriz aksi takdirde tehlikeli durumlar doğabilir. Değişen modaya göre tercih ettiğiniz duşakabininiz banyonuzdaki şıklığı taçlandırarak evinize gelen misafirleriniz gözlerini banyonuzdan alamayacaklardır.
Duşakabininizi seçerken en az onun kadar önemli olan duşteknesi detayı da, bir kaç farklı modelde olabilir. Genelde duşteknesinin şekli duşakabinin modeline göre netleşir. 

Oval Küvet Üstü Duşakabin 
Oval KüvetLİ tEMPERLİ cAM dUŞAKABİN

Üç farkçı kalınlıkta temperli (sekurit) cam duşakabin olan 4 mm ,5mm ve 6 mm Cam Duşakabin Malzemesinden Oval Kare Ve dikdörtgen model duşakabin imalatı yapmaktadır. sitemizde bulunan duşakabin katagorilerinde görmüş oldugunuz duşakabin ürün serileri olan süper fiesta duşakabinler 4 mm temperli cam kullanılarak üretilmektedir. süper gold seri duşakabin modelleri 6 mm tamperli cam kullanılarak üretilmektedir.Cam Duşakabin Fiyatları Oval, kare ya da dikdörtgen gibi 3 farklı modelde seçim yapabilirsiniz. Banyonuzdaki şıklığa gölge düşürmemesi için seçtiğiniz duşteknesinin akrilik malzemeden üretilmiş olmasına  ve sararma ya da çatlama gibi durumları yaşamayacağınıza emin olmanızda fayda var. 

Büyük bir keyifle tercih ettiğiniz duşakabininiz ve duşteknenizin sarardığını ya da belki de çatladığını görmek sizin için oldukça can sıkıcı olacaktır.
Bazı insanlar için banyo sadece duş almak için kullanılan bir yer değildir. Kimilerimiz bu işi keyif haline dönüştürmek isteriz adeta günün tüm yorgunluğunu atmak isteriz. 

Sizde böyle düşünen insanlardansanız banyonuzda ihtiyacınız olan şey kesinlikle bir küvet. Küvetlerin de birçok farklı modelini bulabilirsiniz. 

Örneğin, dikdörtgen ya da oval küvetler bulabileceğiniz gibi çok yer kaplamasın diyorsanız tercihinizi mini küvetler doğrultusunda da yapabilirsiniz.

Günümüzde artık her ne kadar modernleştirilse de, jakuzi küvete göre her daim daha fazla rağbet görmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden biri de, küvetler kadar yer kaplamıyor olmasıdır ve tabii ki tasarımı açısından da kullanıcısına sonsuz alternatifler sunabiliyor. Evinde jakuzisi olan şanslı insanlardansanız etrafınızdaki insanların size imrenerek bakıyor olmasına alışmalısınız. 

Çünkü jakuzinin sunduğu rahatlık ve konfor aynı zamanda sizin şıklıkla ilgili zevkinizi de yansıtacaktır. Bu konuda doğru yerlerden doğru tercih yapmanız çok önemlidir. İstediğiniz jakuziyi banyonuzda hayal ettiğiniz gibi konumlandırmak için profesyonel ellerden yardım almanız şarttır.
Her anlamda eski alışkanlıklarımızın yerini artık çok farklı yeni alışkanlıklarımız almış bulunmakta. Önceden evimizde en önemli olduğunuzu düşündüğümüz bölümler salon ve mutfaktı. Onların şık ve kullanışlı olmasına özen gösterip alana göre seçimler yapardık ama artık bunların arasına banyo bölümü de katıldı. Günün bütün yorgunluğu atıp, sıcak bir duş almak ya da kendiniz tasarladığınız muhteşem jakuzinizde rahatlamak gibisi yoktur.

Dolayısıyla belki de uzun yıllar kullanacağınız duşakabininiz, küvetiniz ya da jakuziniz için kara vermeden önce araştırmanız gerekir.

Piyasada bu alanda hizmet veren birçok firma bulabilirsiniz ve elbette ki hepsi de bu işi çok iyi yaptığını söyleyecektir. Sizin de seçim yapmadan önce size gerçekte hayalinizdeki banyoyu yaratabileceklerine inandığınız profesyonel insanlarla çalışmanız gerekir.
Önce şunu hiç bir zaman unutmamalıyız ki, banyomuz sadece evimizin bir parçası değil, bizim yaşam tarzımızın bir parçasıdır. Buna istinaden banyonuzun büyüklüğüne uygun seçimler yapmalısınız. İhtiyaçlarımız doğrultusunda tercih yaparsak hem hayatımızı kolaylaştırmış oluruz hem de banyomuzda bir kargaşa yaratmamış oluruz.


Mika Duşakabin Oval Duşteknesi

Teknesiz Zemin üzerine istenilen her ölçüde Mika camlı duşakabinler  istanbul içi her semte montaj dahil. kampanya dan yararlanmak için Müşteri temsilcimizi arayayıp telefonda sipariş verebiliriniz. ürün teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak için  Teknesiz Mika Duşakabin sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Oval mika cam duşakabinler yerli malzemeden üretilmekte ve 2 yıl garantilidir.

Oval Mika Camlı, 2 Sabit 4 Sürgülü Panel Duşakabin 
TEKNİK ÖZELLİKLER
EBAT                   :  He Ölçü Oval Duşakabin
YÜKSEKLİK (h) :  180 cm
PROFİL RENK    : Beyaz - 
CAM DESENİ      : Damla - Yunus     ( Polistiren cam )

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Duşakabinlerimiz piyasada bella seri olarak bilinen(kalın) profillerden üretilmektedir.Duşakabinlerde kullanılan profillerimiz beyaz profil  olarak üretilmektedir. Ürünlerimizde kullanılan profillerde elektrostatik fırın boya kullanıldığından nem ve suya karşı dayanıklı olup,boyalar kabarma yapmamaktadır. Ürünlerimizde kullanılan vidaların tamamı inox (paslanmaz) vidalardır. Bella seri duşakabinlerde kullanılan camlar 2,2 mm polistiren (mika )cam kullanılmaktadır. Duşakabinlerde kullanılan fitil ve contalar antibaktariyel olduğundan kullanım aşamasında kararma yapmaz. Ürünlerimizde kullanılan tüm malzemeler İSO 9000 belgesine sahiptir. Ürünlerimizin montajı uzman eküplerimiz tarafından ücretsiz olarak  yapılmaktadır.

ÜRÜN ALIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
1- ürünü almadan önce mutlaka ücretsi keşif talebi oluşturunuz.
2- Profil renk seçeneğinizi Beyaz , mat krom ve parlak krom olarak tercihinizi istediğiniz tarafımıza belirtiniz beyaz haricinde buluan renklerde fiyat artışı olmaktadır.
3- Cam desen seçenek tercihinizi yapınız.
4- Siparişinizin teslimatı ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır.
5- Banyonuza uygun bir ürün bulamadığınız takdirde istediğiniz ürünü bizimle paylaştığınızda müşteri temsilcimiz size yardımcı olacaktır.

Duşakabin + Duş Teknesi 

 • 80x80 Duşakabin+ Duşteknesi 
 • 90x90 Duşakabin+ Duşteknesi 
 • 100x100 Duşakabin+ Duşteknesi 
 • Profil Rengi Beyaz 
 • üst Profil Genişliği 4cm yan 2 cm 
 • Cam Kalınlığı:2,2 mm polistren (mika)
 • ölçü aralığı 0-200 cm Arası Her Ölçü
 • Cam Deseni :Damla,Yunus

Oval füme cam duşakabin modelleri

Duvar
 Seramikleri’nin görünmesi, ferah ve geniş bir banyo görünümü elde etmek için genellikle şeffaf camlı duşakabinler tercih edilmektedir. Banyonuzda şık göz alıcı duruşa sahip füme cam duşakabin modelleri ise şeffaf camdan hoşlanmayanlar için çözüm önerisi olarak sunulmaktadır. Füme cam oval duşakabin modelleri köşe oval ve asimetrik oval olarak 2 farklı modelde üretilmektedir.

Oval Küvet üzeri Lüks seri mat krom çerçeveli Füme cam duşakabin
füme cam duşakabin

Oval Duşteknesi üzeri Lüks seri mat krom çerçeveli Füme cam duşakabin

füme cam duşakabin

Dikdörtgen Küvet üzeri köşe girişli mat krom çerçeveli Füme cam duşakabin

füme cam duşakabin

Kare duşteknesi  üzeri gold seri parlak krom çerçeveli Füme cam duşakabin

füme cam duşakabin

Asimetrik Oval Küvet üzeri beyaz  çerçeveli Füme cam duşakabin

füme cam duşakabin

Oval oturmalı duştekneli  parlak krom çerçeveli Füme cam duşakabin

füme cam duşakabin

OVAL KÖŞE DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ

 • Duşakabin 80X80 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 90X90 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 100X100 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 110X110 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 120X120 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 130X130 H180 CM + Duşteknesi 20cm, 12 monoblok, 6,5 cm flat
 • Duşakabin 90X90 H180 CM + 45 cm Mini küvet
 • Duşakabin 100X100 H180 CM + 45 cm Mini küvet
 • Duşakabin 110X110 H180 CM + 45 cm Mini küvet / 55cm Köşe Küvet
 • Duşakabin 120X120 H180 CM + 45 cm Mini küvet / 55cm Köşe Küvet
 • Duşakabin 120X120 H180 CM + 45 cm Mini küvet / 55cm Köşe Küvet

Düz panelli tekne, monoblok duşteknesi, flat duşteknesi ve oturmalı duşteknesi üzerine Belirtilen ölçüde üretilmektedir. Ayrıca Mini küvetli ve oval düz küvetli modelleri’de mevcuttur. Tercih müşteri beğenisine sunulmaktadır.

Asimetrik Oval Füme Camlı Duşakabin

ASİMETRİK OVAL DUŞAKABİN ÖLÇÜLERİ

 • 80x110 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x120 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x130 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x140 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x150 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x160 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x110 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x120 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x130 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x140 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x150 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 90x160 H180 CM Duşakabin +Duş teknesi
 • 80x110 H180 CM Duşakabin + Oturmalı Duş teknesi
 • 80x120 H180 CM Duşakabin + Oturmalı Duş teknesi
 • 80x130 H180 CM Duşakabin + Oturmalı Duş teknesi

  
143894 kez okundu

Yorumlar

Fiyat     14/05/2018 21:25

Ankara ya 90*90 tekne hariç bombeli mika duşakabin montaj maliyeti ne olur ?
Misafir -

     18/03/2018 17:29

Ürün elime zamanında ulaştı. Kargo ödemesiyle ilgili ufak bir yanlislik oldu ama firma ilgilendi halloldu. Güvenilir firma. Öneririm. Ürün de fiyatına göre çok iyi.
Misafir -

     18/03/2018 17:25

Ürün elime zamanında ulaştı. Kargo ödemesiyle ilgili ufak bir yanlislik oldu ama firma ilgilendi halloldu. Güvenilir firma. Öneririm. Ürün de fiyatına göre çok iyi.
Misafir -

     18/03/2018 17:10

Satıcı sipariş için ilgilendi, teşekkür ediyorum, 2 gün içinde ulaştı, ben gerçekten ürünü güzel ve kaliteli buldum ve kurulumda sanıldığı kadar zor değil. Teşekkürler
Misafir -

     18/03/2018 17:39

üründen gayet memnun kaldım fakat mng kargo ürünü teslim ederken problem çıkarıyor . ürünü kontrol ettirmiyor.
Misafir -

     18/03/2018 17:44

ürün kaliteli ve güzel. anlatıldığı gibi resimde görüldüğü gibi elime ulaştı. ilk kez duş kabin kurdum. tek eksiği kurulum şeması olmaması onu da internetten buldum.
Misafir -

     18/03/2018 17:13

Satıcı ile iletişim 0 puan ürünüm geldi. Kargo firması neredeyse kamyonda bile benim indirmem isteyecekti rica minnet asansöre kadar yardım etti.
Misafir -

     19/04/2015 16:55

90×90 dus teknesi haric kabin fiyatini alabiliyor muyuz fiyati nedir?
Misafir -

Wow     29/11/2014 16:41

Durmasat.com dan geldk iyimis valla
Misafir -

duşakabin     17/07/2014 22:30

duşakabinler güzelmiş
Misafir -

gönderi     17/07/2014 22:51

hızlı gönderisi çok iyi ve tamamen ücretsiz fiyatıda ucuz zaten tebrik ederim
Misafir -

duşakabin     17/07/2014 22:09

kaliteli hizmet ve hızlı gönderi için teşekkür ederim
Misafir -

duşakabin     17/07/2014 21:38

daha önce sizinle çalışmıştık tekrar çalışmak isterim umarım tekrar memnun kalırım
Misafir -

fiyatı     17/07/2014 21:06

fiyat listenizi mail adesime bekliyorum. iyi çalışmalar
Misafir -

duşakabin     10/07/2014 09:33

150x70 cm güvet üstü duşakabin fiyatı ne olur ne zaman teslim edilir
Misafir -

duşa kabin     06/04/2014 17:46

100-75 cmlik küvet üstü.Önden iki tarafa açılan duşa kabin fiyatı ne olur.Ayrıca sipariş halinde imalat ve montaj ne kadar zaman alır.Montaj yapıldıkdan sonra elden nakit ödeme yapabilirmiyim.Yanıtlarsanız almayı düşünüyorum.
Misafir -

fiyat     14/02/2014 18:37

sa 110x110 kabin lazım desenli ici görünmecek gibi teşekü erdrim
Misafir -

Kare Monoblok Duş teknesi 70x70 :H 12      14/02/2014 18:22

kolay gelsin 70x70 duş teknesi alacağız ama tek tarafa surgulu kabin ihtiyacı olacak onuda satıyormusunuz satarsanız montaj dahil fiyatı ne olur
Misafir -

duşakabin fiyatı      01/02/2014 15:30

Tuğla ile tek sıra çevirdiğimiz banyomuzun tuğla dış ölçümü 192*87 dir.Tuğlanın ortasından ölçü almak istiyoruz 186*80 gibi fiyat teklifinizi bekliyorum.iyi çalışmalar
Misafir -

185 tl duşakabin      28/01/2014 16:14

170 cm genişliğinde bir banyom var 185 tl lik kampanyadan duşakabin yaptıracağım kullanılan malzeme plastik değil de cam olursa fark ödermiyim ayrıca alt tarafa mermer konuyor mu yükseklik kac cm tesekkürler
Misafir -

185 tl lik duşakabin     11/01/2014 16:58

90+*90 oval var mı?
Misafir -

duşakabin      16/12/2013 18:56

Merhabalar 100cmx100cm köşeye L şeklinde duşakabin araştırırken sitenize rastladım. Sitenizden sipariş etsem, banyo zeminine montajını ben yapabilir miyim? Küvetsiz duşakabin fiyatları, montajı ve Bursa Orhangazi'ye gönderimi hakkında bilgi verir misiniz? Teşekkürler
Misafir -

Teşekkür     22/11/2013 13:22

Mükemmel bir çalışma.Teşekkürler
Misafir -

Teşekkür     19/11/2013 10:13

ilgili satıcı.. satmış olduğu ürün gayet şık ve güzel. birde ilgi alaka güzel. hayırlı işler..
Misafir -

Mika duşakabin     19/11/2013 09:39

merhablar banyomuzda yarım kuvetimiz mevcut üzerine benim aldığım ölçüye göre boy yani yükseklik 1:60 en yani uzunluk 1:26 mika stiyorz bunun fiyatını montaj dahil ne kadar öğrenebilrmiyim birde şimdi ok veirsek ne zaman takabilirsiniz teşekkürlerr.
Misafir -

naklıye ve montaj     03/11/2013 21:05

iyi günler ben yozgatta otruyorum acaba sipariş versek buraya gönderim yapıyormusunuz.
Misafir -

İlgi ve alakanıza teşekkür ederim.     24/10/2013 10:16

Ürün fiyatına göre çok kaliteli.Montaji eksiksiz ve titizlikle yapıldı.istanbul-bayrampaşa nokta duşakabin fabrika personeli olarak çalışan özellikle Aşkın bey'e ve diğer arkadaşlara teşekkür ederim.Saygılarımla...
Misafir -

duşakabin     21/10/2013 17:09

ben daha 4-5 aydır kullanıyorum leke yaptığı kesin, öldürüyor beni temizliği.ama bu her duşakabin için geçerli.kireç tutmasına tutar elbette, ama bu birazda bizim elimizde her banyo yaptıkdan sonra kabinin her tarafına su tutup sabun artığı kamamasını saplarsan oda olmaz. bu fiyata bundan iyiside olacağını sanmıyorum.
Misafir -

Duşakabin alma konusunda sizden yardım rica ediyorum.     17/10/2013 18:12

Yakında evlenıyorum evim şu an inşat içerisinde. Evimize duşa kabın yaptırmak istiyorum ama nasıl bir model yaptıracağıma Karar Veremedim Henüz, iyi ve fiyatı uygun bişi arıyorum. Sadece cin malından uzak durun diyorlar servis kotu imiş ve bırden bire duşa kabın camı patlıyormuş. Ayrıca duşakabinler goruldugu kadar guzel seyler mı yoksa hic gerek yok mu?bu kampanyalı duşakabin kullanan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
Misafir -

185 tllik dusakabin      07/10/2013 23:54

Bu üründe kredi kartına taksit var mıdır veya mevcut dusakabinin tamiri söz konusu mu
Misafir -

iletişime geçilmiştir      08/05/2013 14:49

Müşteri temsilcimiz Belirtmiş olduğunuz numaradan en kısa sürede sizinle irtibata geçeçektir. Not: iletişim bilgilerinizin mahremiyeti için numaranızı iletişim bölümünden müşteri temsilcimize iletmeniz daha doğru olucaktır. sağlıklı günler dileriz.
Misafir -

Duşakabin Cevap     11/04/2013 19:35

Bu Kmpanyamız istanbul,izmir ve ankara il sınırlarında montaj dahil olarak uygulanmaktadır. diğer illere kargo ile gönderi sağlanıp montaj hizmeti verilememektedir.
Misafir -

duşakabin     11/04/2013 19:47

Tokat ve civarında varmıdır servisiniz duş teknem var kabin yaptırmak istiyorum.
Misafir -

düşakabin     20/03/2013 00:56

130*70 dikdörtgen küvetim var duşakabin yaptırmak istiyorum kampanya fiyattı 185 tl yemi yapılacaktır montaj dahil bursa içi
Misafir -

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz