Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın

sanalpazar mağazamızı ziyaret ettinizmi

Ücretsiz Kargo

Duşakabin Fiyatları

DUŞAKABİN FİYATLARI

Teknesiz mika camlı kare, oval, dikdörtgen ve düz her model 200 cm kadar olan tüm duşakabin modelleri, istanbul avrupa yakası ve asya yakasında nakliye ve montaj dahil  BEYAZ PROFİL   TL KROM PROFİL  dir. Ürün teknik detayları: yükseklik ölçüsü 180 cm, Cam Kalınlığı 2,2 mm / Cam Deseni: Damla / Profil Rengi: Bayaz panel açılımı modeline göre değişiklik göstermektedir. Panel ölçü alımı sonrası belirlenmektedir. sipariş vermiş olduğunuz ürün için ücretsiz önkeşif hizmetimiz vardır. İstanbul, Ankara ve İzmir illeri dışına ürünlerimiz demonte olarak kargo ile gönderilmektedir. 

iki duvar arası düz duşakabin

Büyük ölçü duşakabin

Mika camlı teknesiz kare duşakabin

Oval teknesiz mika camlı duşakabin
KROM PROFİL TEKNESİZ DUŞAKABİN 
KROM PROFİL TEKNESİZ DUŞAKABİNLER


200 cm kadar Tüm Ölçülerde fiyatlar geçerlidir. İstanbul' da Ölçü Alımı Nakliye  Ve Montaj ücretsizdir. Fiyatlar Kdv Hariçtir. Diğer illerden verilen siparişler Ambar nakliyesi ile demonte olarak ücretsiz gönderilmektedir.

MİKA DUŞAKABİN FİYATLARI

Uygun fiyatlı ekonomik bir çözüm arayanlar için en uygun model mika camlı duşakabinler dir. Teknesiz istenilen her ölçü ve modelde üretilebilen mika duşakabinlerde, beyaz , mat krom ve parlak krom profil seçenekleri bulunmaktadır. Yükseklik ölçüsü standart  180cm olan mika duşakabinler en ve boy olarak istenilen her ölçü ve ebatta üretilmektedir.

Mika Camlı Duşakabin Fiyatları

  • Beyaz Proilli Mika Duşakabin 
  • Mat krom profili mika duşakabin 
  • Parlak krom profilli mika duşakabin 
  • Menteşeli açılır kapı mika duşakabin  

CAM DUŞAKABİN FİYATLARI

Cam duşakabiler, tepmeli  (securit) camdan üretilmektedir. Kırılma esnasında mercimek tanesi büyüklüğünde aniden kırılır ve vücuda zarar vermez. Güvenlik, estetik ve görselliğe önem verenler için tavsiye edilen üründür.

Cam duşakabin Fiyatları listesi

  • 4MM Cam Duşakabin fiyatları 
  • 5MM Cam Duşakabin fiyatları
  • 6MM Cam Duşakabin fiyatları 
  • Boy menteşeli Cam Duşakabin fiyatları 

Diğer menteşeli cam duşakabin fiyatları kapı aralığına göre değişmekte olduğundan belirtemedik.

Cam duşakabin fiyatları 200cm kadar olan her ölçüde şeffaf cam teknesiz duşakabin fiyatlarıdır. Bu fiyatlar 2018 mart ayında belirtilmiş olup güncel fiyat listesi için ürün detaylarını inceliyerek bilgi alabilirsiniz. Temperli cam duşakabinlerde cam kalınlıkları 4,mm 5mm ve 6mm olmaktadır. Profil çerçeveli sürgülü sistem ve açılır kapılı menteşeli olarak çeşitlenmektedir. Profil renk seçenekleri beyaz, mat krom, parlak krom ve gold sarı renklerde üretim yapılmaktadır. Menteşeli kapı olan modellerde boy menteşe, kelebek menteşe ve nokta menteşe seçenekleri mevcuttur.

Menteşeli kabin fiyatı tek kapı için verilmiştir. Diğer mika kabin fiyatları 200 cm kabinler için her ölçü tek fiyat olarak belirtilmiştir. Banonuza uygun ölçüde net güncel fiyat bilgisi için Nokta Duşakabin müşteri temsilcisini arayıp fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

DUŞAKABİN FİYATLARINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Ucuz duşakabin almak herkesin tabii olan bir hakkıdır, fakat ucuz ama garantisi olmayan, servis ağı bulunmayan, bozulduğunda yedek parça temini zor olan, hatta ithal edilmiş bir ürünü satın almak, "ucuz duşakabin almak değildir. tam aksine kısa zamanla arızalanıp yenisi ile değiştirilince, çok daha pahalıya alındığının kanıtıdır. Firmamız, müşteri taleplerinin ve ihtiyacının ne olduğunu yılların verdiği deneyim ile harmanlayarak, yerli bir malzemeden usta bir ekip ile üretmiş olduğu ürünlerini, kar marjı düşük tutularak sürümden kazanma anlayışı ile ucuz fiyatlara sizlere sunmaktadır.

EN UCUZ DUŞAKABİN KAÇ PARADIR.

Piyasada genellikle en ucuz ürünler ithal olan duşa kabinler olup   tl ile  tl arasında genellikle yapı marketlerde satışı yapılmaktadır. Firmamızın üretimini yapmış olduğu yerli malzemeden üretilen cam duşakabinler duş teknesi dahil  tl dir. En uygun fiyata ürün almak isteyenler için teknesiz mika camlı duş kabinleri tl fiyata nakliye montaj dahil olarak satılmaktadır. Mika ve cam her iki ürünümüzde yerli malzemeden üretilmekte ve garantilidir.

Banyo dekorasyonun da önemli bir yeri olan duş kabinlerinin,  yeni teknoloji ile yüzlere modelde üretimi yapılmaktadır. Her Banyo ölçüsüne uygun model ve ölçüde temperli cam, mika cam ve kompakt duşakabin modelleri bulunmaktadır. Duşakabin fiyatları ölçü aralığı, cam kalınlığı ve fonksiyonel özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz


Online mağaza yönlendiriliyorsunuz