Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Duşakabin Ölçü Alımı

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır 

Doğru Ölçü alımı için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Duşakabin ölçüsü alınırken banyo düzenimize dikkat etmemiz gerekmektedir.

Yaptıracak olduğumuz duşakabin banyoda bulunan diğer eşyalarımızın kullanımını engellememeli ve banyomuzu daraltmamalıdır. Bunun için kare, oval veya duvardan duvara düz modeller arasından en uygun olan seçilmelidir.

Kare veya oval ölçü alımı için duvarın köşesinden L şeklinde iki ucu da aynı ölçüde ölçerek net ölçü alabiliriz. Ön kısmı ölçmeye gerek yoktur. Sadece klozet veya banyo dolabı kullanım alanına denk gelip gelmediğine dikkat etmek gerekmektedir.

 Ayrıca dikkat edilmesi gereken en önemli husus da

Fayans üzerinde boru geçip geçmemesi ve havalandırma penceresine denk gelip gelmemesidir. Bu tip durumlarda kabin yüksekliği Ayarlanmalı ve boru geçen yere de boy profil konulması gerekmektedir.

Duş teknesi ile birlikte duşakabin yapılacak yerlerde köşe çıkıntısı varsa duşteknesi hizasına kadar ve yapılacak tekne ölçüsü kadar yükselti yapılması şarttır.


Duşakabin
 ölçüleri tecrübeli ekibimiz tarafından yerinde alınır ve Nokta duşakabin montaj ekibi tarafından titizlikle montajı yapılır. Duşakabin ölçü alma işlemini sizde aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Tüm İlçelerimize Haftanın 6 Günü Ücretsiz Keşif Ölçü Alma İşi Nokta Duşakabin Montaj Ekibimiz Tarafından Karşılanmaktadır. 0212 504 91 47

duşakabin ölçü

Küvet üzeri yan panelli problemli duşakabin ölçü alma

duşakabin ölçü alımı

Küvet üzeri yan panelli duşakabin ölçü alma

İki duvar arası duşakabin ölçü alma

İki duvar arası duşakabin ölçü alma

teknesi üzeri duşakabin ölçüsü

Köşeli yer teknesi üzeri duşakabin ölçüsü

problemli duşakabin ölçüsü

Köşeli yer teknesi üzeri problemli duşakabin ölçüsü

Oval tekne ölçüsü

Oval tekne ölçüsü (Ön tarafın şablonu çıkarılmalı ya da (a) ve (b) ölçüleri alınıp teknenin markası belirtilmelidir)

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır

Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti