Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Duşakabin Modelleri

Duşakabin modelleri Araştırması yaparken ilk dikkat edilmesi gerekenlerden bazıları şunlardır. Rahat kullanım sağlayacak büyüklükte olması, banyomuzu daraltmayacak kadar büyük olması ve sağlam olması ilk öncelik dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Ayrıca banyo da bulunan diğer mobilya ve aksesuarlara uygun görünürde olması estetik ve ferah bir banyo görünümünü ortaya çıkaracaktır. Banyomuzda bulunan havalandırma ve yeterli aydınlatmanın olması, duşakabinin ve banyoda bulunan eşyalarımızın da görünümünü etkileyen diğer faktörlerdir. Havalandırması yeterli olmayan banyolarda, Duşakabin profillerinin boyası çok çabuk kabarma yapar ve boya döküntülerine neden olur. Yeterli aydınlatma olmayan banyolarda ise parlak profilli duşakabinler istediğimiz görselliği oluşturmazlar.

Çizgi Desenli Cam Duşakabin

iki duvar arası temperli cam düz duşakabin

iki duvar arası temperli cam duşakabin

dikgörtgen köşe açılır duşakabin

Duşakabin modelleri seçimi 3 farklı seçenekten ve bolca ayrıntıdan oluşmaktadır. Tempeli cam duşakabin modelleri, Mika (plastik )cam Duşakabin modelleri ve Kompakt duşakabin modelleri olarak 3 seçenek mevcuttur. Cam duşakabinlerde cam kalınlığı, profil rengi ve panel açılımı olarak seçenekler mevcuttur. Örneğin profil (çerçeve) renkleri Beyaz, Gold (sarı) siyah, Parlak Krom Ve Mat Krom renk seçeneklerinden üretilmektedir. Bu ürünlerin tamamı alüminyum malzeme olup üzeri boya ile renk kaplanmaktadır. Banyoda bulunan aksesurlar ve diğer eşyalarınıza uygun olabilecek renklerden istediğinizi talep edebilirsiniz. Not: Renk seçenekleri arasında fiyat farklılıkları olmaktadır. Görünümü ve fiyatı konusunda en çok tercih edilen renk Krom renk olan ürünlerdir.  Mika (plastik) cam duşakabinler genellikle orta gelir düzeyli olanların tercih ettiği ürünlerdir. cam duşakabinde olduğu gibi aynı modellerde mika camlı ürünlerde bulunmaktadır.

kompakt duşakabin

Kompakt Duşakabin modelleri  lüks ve konfor arayanlar için en ideal ürünlerdir. Kompak duşakabin modelleri  Akrilik Küvet +Akrilik Duvar + Akrilik Tavan + Ayna + Şampuanlık + Spot + 10'lu Jet Sistemi + 3 Fonksiyonlu El Duşu + Tepe Duşu + 4 Yönlü Mix Batarya + 6 mm Temperli Sürgülü İnox Profilli Lüx Kabin + Fan + FM Radyo + pozisyon Göstergeli Dijital Kontrol Paneli+ Alarm + Sıcaklık Göstergesi + Buhar Sistemi ve extra jakuzi sistemi gibi deyatlı ürünlerdir.

Krom renkli mika duşakabin modelli
İki Duvar Arası Mika Camlı Krom Profilli Duşakabin

Boğaz Köprüsü Desenli Cam Duşakabin

Akordion Kapı Cam Duşakabin

siyah profilli cam duşakabin

teknesiz oval duşakabin

köşeli cam duşakabin

füme camlı oval duşakabin

küvetli duşakabin
DUŞAKABİN MODELLERİ

Duşakabin Modelleri Hakkında bilgi almak isteyenler için internet sitemizde 4 kategoride Kare, Oval, Dikdörtgen ve düz duşakabin Modelleri ve Fiyatları bulunmaktadır. Ürün detaylarını inceleyip aradığınız model ürünü bulamadıysanız, Müşteri temsilcimizi arayıp istemiş olduğunuz model hakkında yardım alabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamız tarafından yerli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Satışını yapmış olduğumuz ürünlerin montajı İstanbul içi firmamız tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişler kargo ile adrese gönderilmektedir.

Duşakabin Modelleri

Teknesiz Cam Duşakabin Modelleri

Teknesiz Duşakabinler, zemin üzeri veya mevcutta bulunan yükselti üzerine monte edilmektedir. Mevcutta yükselti yok ve yaptırmak istiyorsanız mermer veya kutu profil den eşik yapılmakta ve üzerine monte edilmektedir. Cam Duşakabin Modelleri siparişi verildiğinde üretilmekte ve temin süresi 10 gün olmaktadır. 30 Farklı Desen, Füme Ve kumlu cam seçeneği mevcuttur. Desenli cam seçeneğinden ürün deseni seçilmediğinde siparişiniz Şeffaf camlı duşakabin olarak hazırlanmaktadır.

Duşakabin de Model Seçimi kadar, Genellikle fiyatlar'da Araştırılmaktadır. Duşakabin Fiyatlarını Online Mağaza Bölümü noktadus.net den inceleyebilirsiniz. 

Teknesiz Mika Duşakabin Modelleri

Ekonomik fiyatı ve her banyo ya uygun model seçeneğinin bulunmasından dolayı en çok tercih edilen ürün teknesiz Mika Duşakabin Modelleridir. Mika camlı duşakabinlerde 2 farlı desen seçeneği bulunmaktadır. (Damla ve Yunus) Profil seçeneği 3 çeşittir (Beyaz, Mat krom ve Parlak krom) Genellikle tercih edilen model beyaz ve mat krom modelleridir. Mat krom paslanmaz olduğu için uzun süre ilk günkü temiz görünümünde kalır. Kare, Oval, Dikdörtgen ve düz her modelde istenilen her ölçüde üretilmektedir.


Cam Duşakabin ND204
4MM CAM DUŞAKABİN MODELLERİ

Cam Duşakabin ND201
5MM TEMPERLİ CAM DUŞAKABİN

Model seçimi rahat duş almak ve banyo dekorasyonunuz için oldukça önemlidir. Dekorasyon açısından banyo ölçülerinize uygun olan, banyonuzdaki diğer eşyalarınız ile uyumlu, ferah ve kullanım alanınızı kısıtlamayan modelde duşakabin seçimi yapmanız gerekmektedir.

CAM DUŞAKABİN MODELLERİ

Sürgülü sistem,menteşeli sistem ve konpakt olarak 3 farklı kategoride cam duşakabin modelleri mevcuttur. Sürgülü sistemlerde 4mm,5mm ve 6mm kalınlığında camlı olarak üretilen ürünler beyaz, mat ve parlak korom çerçeveli seçeneklerde beğeniye sunulmaktadır. Piyasada en çok tercih gören cam duşakabin modelli 5mm camlı parlak krom profilli sürgülü sistem duşkabinleridir. Kare,oval,dikdörtgen ve düz her banyo ölçüsüne uygun modelde duşakabin üretimi yapılmaktadır.

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz