Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Adana Duşakabin Fiyatları

Adana Duşakabin Fiyatları 

Duşakabin Sektöründe Hizmet veren Nokta Duş, Üretimini yapmış olduğu ürünleri Kargo ile Adana’ya göndermektedir. Ürün siparişi ve ürün detayları hakkında noktadus.net den ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ürün siparişleri Online olarak internet sitesinden verilmektedir. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı olduğumuz kredi kartına 12 taksitle ödeyebiliriniz. Vermiş olduğunuz sipariş ortalama olarak iş yoğunluğunuza göre 3 iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir. 

Adana'nın tüm ilçelerine ücretsiz kargo

Adana’da Duşakabin Gönderdiğimiz İlçeler

• ADANA Aladağ(Karsantı) İlçesi
• ADANA Ceyhan İlçesi
• ADANA Çukurova İlçesi
• ADANA Feke İlçesi
• ADANA İmamoğlu İlçesi
• ADANA Karaisalı İlçesi
• ADANA Karataş İlçesi
• ADANA Kozan İlçesi
• ADANA  Pozantı İlçesi
• ADANA Saimbeyli İlçesi
• ADANA Sarıçam İlçesi
• ADANA Seyhan İlçesi
• ADANA Tufanbeyli İlçesi
• ADANA Yumurtalık İlçesi
• ADANA Yüreğir İlçesi

Duşakabinler İzmir’de bulunan üretici bayiimiz tarafından üretilip, paketlenip adresinize kargo ile demonte olarak gönderilmektedir. Ürünün nakliyesi sırasında oluşan herhangi bir krılma olması durumunda kırılan parçası ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Duşakabin Modelleri

İki farklı kategoride bulunan ürünler, Temperli cam duşakabin ve mika cam duşakabin olarak üretilmektedir. Tekneli veya küvetli siparişler kargoda kırılma olmasından dolayı gönderimi malisef olmayıp, sadece teknesiz duşakabin gönderimi yapılmaktadır. Temperli cam ve mika cam duşakabin modelleri Kare, oval, dikdörtgen ve düz istenilen Her ölçülerde üretilmektedir. Duşakabin fiyatları ve Standart ölçü aralıkları hakkında detaylı bilgi noktadus.net’de ürün sayfasında bulunmaktadır.


Teknesiz Mika Duşakabin ND400

Teknesiz Mika Duşakabin ND401

Teknesiz Mika Duşakabin ND402

Teknesiz Mika Duşakabin ND403

Teknesiz Mika Duşakabin ND404

Teknesiz Mika Duşakabin ND406

Teknesiz Mika Duşakabin ND407

Teknesiz Duşakabin Sorun Çıkarır mı?

İşe kötüsü anlatmayla başlarsak Zeminde Fayans Arası derz dolguları açılmış olan ve akarı iyi yapılmamış suyu duş alanında toplanan birde gideri sorunlu olup suyu iyi çekmeyen banyolar da teknesiz duşakabinler alt kata zamanla su sızdırmasına neden olabilir. Bunun dışında kabinin dışına su taşar mı?   Kabin su sızdırır mı? Gibi akla gelen sorularda ise cevap aynı silikonu iyi çekilmiş doğru yapılan bir montajla asla su sızıntısı ve taşması gibi problemler olmaz. Duşakabin paslanır mı? Havalandırma yeterli olmayan banyolarda Rutubetin bol olması nedeniyle, Boyalı olan duşakabinlerde boya kabarması oluşur ve küf, pas türü çirkin bir görünüm meydana gelebilir. Yeterli Havalandırmaya sahip olmayan banyolar için Gümüş renkli boyasız alüminyum profil duşakabin almanızı öneriyoruz. Teknesiz Duşakabinin Avantajları nelerdir. “Ekonomik fiyatlı olması en öncelik sebeptir. Ayrıca Günümüzde Modern Banyoların Banyo dekorasyonu ve yeniliği açısından şık görünümlü oldukları için Genellikle tercih etmekte olduğu Teknesiz Duşakabinlerdir.

Banyo Temizliği Ve Duşakabin

Sağlığımız için Kişisel temizliğimiz kadar ev temizliği de önemlidir. Duş sonrası Yapılacak olan Banyo temizliği de dikkat edilmesi gereken bir husustur. Duşakabin kullananlar için banyo temizliği oldukça kolay ve kısa sürelidir. Etrafı panellerle kapalı olan duş alanı suyun dışarı çıkmasını engeller ve ortak kuru ve temiz kalır. Duş sonrası kabini içine 5 dakika su tutup çıkmak genellikle yeterli olmaktadır. Ayrıca banyo da bulunan diğer eşyaların sudan zarar görmesi de engellenmiş olur.

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz