Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
whatsapp-destek-hattı

Duş Kabinleri

Duş Kabinleri 

Banyo dekorasyonu denildiğinde aklımıza ilk gelen duş kabinleri olmaktadır. Temij hijyenik ve modern görümün açısından banyo dekorasyonunda en önemli ürün duş kabini dir.

Mika Camlı Dikdörtgen Duşakabin
Günümüzde oldukça çeşitli özelliklere sahip fonksiyonel ürünler olan duş kabinleri her banyo ve her bütçeye uygun olabilecek tasarımlara sahiptir. NOKTA DUŞAKABİN Firması " 4 Farklı seride (gold,relaks,fiesta ve eko)  temperli cam ve polistren (mika) cam olarak Duş kabini üretimi yapmaktadır.

Standart duşakabin modelleri dışında banyonuzun ölçülerine göre özel ölçü duş kabini'de  üretimi yapan firmamız nakliye ve montaj hizmetide sunmaktadır.

4 farklı seri ve 2 farklı cam çeşidine göre üretilmekte olunan duş kabinleri bütçenize uydun seçenekler ile 100 farklı çeşidi bulunmaktadır.

Duşakabin modelleri küvet üstü ve tekne üstü olabildiği gibi, Dikdörtgen, Kare ve oval olarak' Seçeneklere ayrılabilmektedir. Firmamız satış ve montajını yapmakta oldugu  küvet,duş teknesi ve duş kabinleri kendi üretim tesislerinde %100 yerli malzeme kullanarak üretmektedir. 


Oval duş kabinleri

Oval duş kabinleri : Talebe Göre menteşeli dışa açılır , ve sürgülü kayar panelli olarak üretilmektedir. Bu seçenekler banyonuzun ölçülerine göre , ister 2 sabit iki açılır, isret bir sabit 2 açılır olarak uygulana bilmektedir.  


Kare duş kabinleri:  Kare Duş Kabinleri Panel Seçenekleri ,köşeden giriş önden girişli olmak üzere  keşif yapılarak banyonuza en uygun olan şekli üretilebilmektedir.
Kare duş kabinleri

Küvet Üzeri duş Kabinleri :  Oval küvet, dikdörtgen küvet,ve özel tasarım küvetleri olarak çok çeşitli küvet seçeneğimiz mevcuttur. Küvet üzerine uygulanalıbilen duş kabin çeşitlerimiz polistren cam ve tamperli cam seçenekleridir.