Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Müşteri Hizmetleri

Mutlu Müşteriler

Nokta Duşakabin Kalite Güvencesi

Nokta Duşakabin 12 Yıl önce 2011 yılında Başlamış olduğu E-ticaret Duşakabin satışı işlerini Ankara, İstanbul, İzmir, Balıkesir ve çözüm ortağının bulunduğu Bursa İllerinde Yapmaktadır. Belirtilen Bu İllerde duşakabin satışı ve yan hizmetler olarak duşakabin nakliyesi ve montaj hizmeti verilmektedir. Diğer illerden verilen siparişler de Anlaşmalı olduğumuz kargo ile ücretsiz paketli olarak gönderi yapılmaktadır.

Kalite

Nokta Duşakabin belirtilen illerde imalat yapan üreticiler ile çözüm ortaklığı sağlayıp Nokta Duşakabin Kalite Güvencesi İle satış yapmaktadır. Ürünlerimiz hakkında kalitemizi dahada arttırmamıza yardımcı olmak için satın almış olduğunuz ürünle ve satıcı ile ilgili yaşamış olduğunuz deneyimi bizimle paylaşarak kalitemizi daha da arttırıp en iyi hizmeti sizlere sunabilmemize yardımcı olmanızı rica ederiz.


Müşteri Destek Hattı

 • İstanbul: 0212 504 91 47 
 • İzmir: 0232 265 39 48 
 • Ankara: 0312 395 51 01
 • whatsapp: 0538 327 39 10Farklı beklentilere farklı çözümler düşüncesi ile Duşakabin satışı ve montaj yapan firmamız,

Müşterilerimizden gelecek her türlü istek öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirmektedir.


Müşteri Hizmetleri Sıkça Sorulan Sorular

Firmamızın İstanbul, İzmir ve Ankara’da Telefonla İletişim Kurabileceğiniz Müşteri Hizmetleri vardır.

Belirtilen İller dışında verilen siparişler İzmir bayii tarafından üretilip, Kargo ile gönderimi yapılmaktadır. n11.com, gittigidiyor.com ve noktadus.net den Sipariş verebilirsiniz.

Nakliye ve Montaj hizmeti
Belirtilen illerde üretim yerine uzak olan bazı ilçelere maalesef hizmet verilmemektedir. Müşteri hizmetlerini arayıp bulunduğunuz ilçeye hizmetin olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Kargo ile gönderimi yapılan ürünlerde maalesef montaj hizmeti yoktur. Kurulum alıcı tarafından yaptırılmaktadır.

Sipariş öncesi ölçü alımı yapılmaktadır. Ölçü Alımı yaptırmak için, Müşteri temsilcimizi arayıp adres kaydı oluşturduğunuzda bir sonraki iş günü ön keşif ölçü alımı yapılmaktadır. İnternetten verilen Siparişlerde ön keşif ücreti yoktur. Sipariş olmaması durumunda servis ücretti alınmaktadır.

whatsapp müşteri destek hattına banyonuzun resmini gönderip, Online keşif talebinde bulunabilirsiniz. Hafta içi 9:30 ile 18:30 saatleri arasında hizmet alabileceğiniz destek hattı ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Duşakabinler de Temin süresi ortalama 3 iş günüdür. Temperli dekorlu camlarda 10 iş günü olabilmektedir. Kargo ile verilen siparişlerde ise 3 iş günü içinde kargoya verilip ek olarak kargo varış süresi de buna eklenmektedir.

İade ve değişim özel ölçülü olarak üretilen duşakabinlerde maalesef yoktur. Ürünlerimizin tamamı müşteri siparişi ile üretilmekte olduğundan, Tüm ölçü aralıkları özel ölçü olarak kabul edilmektedir. Firmamız kaynaklı olan tüm hatalı ürün, Yanlış montaj, Kargo tarafından zarar verilmiş olan ürünler firmamız garantisinde olup değişimi yapılmaktadır. Banyo ölçüsüne uygun olmamış yanlış ölçü alınmış gibi müşteri tarafından oluşan aksi durumlarda maalesef iade yoktur. Kargo ile gönderimi yapılan siparişlerde iade, değişim ve kırılan ürünler de parça temini İzmir bayiimiz tarafından yapılmaktadır.

 İstanbul Dışına Kargo İle Ürün Gönderiyor Musunuz?

Duşakabin satın almada en sık karşı karşıya geldiğimiz sorulardan bir tanesi de, istanbul Bayrampaşa da olan firmamızın şehir dışına da ürünleri gönderip göndermediği oluyor. Firmamız sizlere bu konuda da büyük bir hizmet veriyor. Öyle ki Türkiye içerisindeki her şehre ve merkeze kargo ile ürün gönderimi yapıyor. Üstelik şuanda var olan bir kampanya dâhilinde de, ürünleri ücretsiz olarak kargo ile gönderiyor. Sizlere kalan ise sadece ve sadece istediğiniz duşakabin türünü belirlemeniz ve akabinde firma çalışanlarımız ile iletişime geçmeniz. Bu sayede en kısa zamanda seçmiş olduğunuz ürün kapınıza kadar ücretsiz kargo ile sorun yaşanmadan getirilmiş olacak. 

Duşakabin Camında Leke Kalmaması İçin Ne yapmalıyız? 

Duşakabinler son yılların en çok satın alınan banyo ürünleri arasında yer alır. Pek çok kişi evini yenilerken ya da yeni ev alırken duşakabin olması noktasında ısrarcı olur. özellik ile ev hanımlarını ilgilendiren bir konu başlığı ise, duşakabinlerin temizliğidir. Duşakabinin özellikle camlarının nasıl temizleneceği konusu pek çok ev hanımının başlıca sorunu haline gelmiştir. Sizler de temizledikten sonra su lekelerinin hala camda olduğunu görüyorsanız sizlere en iyi önerimiz, sirke katılmış su ile ve yumuşak bir bez yardımıyla camları silmeniz olacaktır. Bu sayede akıntının gittiğini göreceksiniz. Üstelik camlarınız eskisi gibi mat ve donuk değil, parlak duracaktır. 

Duşakabin Fiyatları Hangi Aralıklarda Olmalıdır? 

Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenileyecek olan kişiler için banyo, evin en hassas noktalarından bir tanesi olmaktadır. Banyo rahatlamanızı sağlayan bir ortam olmasının yanı sıra, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin yer alması gereken bir konu başlığıdır. Öyle ki banyolar için son yıllarda duşakabin fiyatları ciddi derecede önem kazanmıştır. Duşakabinler pek çok kişi için banyolarda tercih edilir hale gelmeye başlamıştır. Bu nedenle pek çok firma da duşakabin seçeneği sunmaktadır ev yenileyenlere. İlk iş olarak, duşakabinlerin fiyatları noktasında ön bir araştırma yapmak faydalı olur. Piyasadaki duşakabin seçenekleri noktasında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Pek çok firma arasından tercihinizi kolayca yapmış olursunuz. 

Duşakabin Nasıl Temizlenir?

Duşakabinler banyolar için en önemli temizleme konularından bir tanesidir. Piyasada pek çok ürün duşakabin temizliği için sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak kimyasal içerikli olmayan ya da kendi evimde hazırlayabileceğim bir öneri istiyorum diyenlerden iseniz sizlere sirkeyi önermek isteriz. Sirke karıştırılmış olan suya mikrofiber bezleri daldırıp, bu bez ile camın yüzeyini silelim. Sonrasında soğuk su ile durulama işlemi yapalım. Camların üzerindeki lekelerin gittiğini, kireçlenme gibi bir durum var ise bunun da kaybolduğunu görürsünüz. Bu sayede dışarıdan hem alternatif bir ürün almamış olursunuz hem de tertemiz duşakabinler için büyük bir uğraş gerçekleştirmemiş olursunuz. Pek çok kişi kendine göre uygun olan yöntemi deneyerek duşakabin temizliğini yapabilir. 

Duşakabin Takıldıktan Sonra Silikonlar Neden Kararıyor?

Duşakabinler takıldığı zaman su geçirmemesi ve kaçırmaması için takıldığı köşelere silikon sıkılır. Bu silikonların birkaç yıl içerisinde karardığı gözlemlenebilir. Pek çok kişi bunun nedeninin merak eder. Ancak kararması oldukça normaldir ve temizlenmesi ile alakalı olarak kararmalar geçer. Silikonların beyazlatılması için piyasada satılan çok fazla ürün vardır. Banyo temizleyici ve leke çıkarıcı ürünleri üzerlerine sıkıp bekletmek ve sonrasında su ile yıkamak beyazlamalarını sağlar. Bununla beraber pek çok kişinin evinde kullandığı çamaşır suyu ile de aynı şekilde uygulama yaparak kolay bir şekilde beyazlatmasını sağlayabilirsiniz. Sık sık bu işlemleri tekrarlarsanız, kararmaların azaldığını fark edeceksiniz.

Garanti Süresi Ne Kadar? 

Banyolar için en önemli ürünlerden bir tanesi olan duşakabinler, pek çok ev yenileyenin ya da yeni evli çitfin ilk tercihi olmaktadır. Bununla beraber kafaları karıştıran çok fazla sayıda soru işareti de vardır. Duşakabinin özelliğinden tutun da fiyatına, garantisinden tutun da kullanım ömrüne kadar çok fazla soru kişilerin kafasında yer edebilir. Özellik ile uzun yıllar kullanılacak bir ürün olan duşakabinin garanti süresi pek çok kişi önemli bir konu olmaktadır. Üründen ürüne ve de firmada firmaya değişebilen garanti süreleri için firma ile irtibata geçmeniz en doğrusu olacaktır. Ancak önemle hatırlatmak isteriz ki aldığınız ürünün mutlaka garanti kapsamında olduğunu teyit etmelisiniz. 

Jakuzinin Anlamı Nedir Aldığımıza Değer mi? 

Evinizde en çok konforu yaşadığınız yerlerden bir tanesi de banyolardır. Banyolarınızı daha konforlu hale getirmek için yapabileceğiniz en önemli şey ise bir jakuzi sahibi olmaktır. Pek çok kişi jakuzilerin hayalini kurar. Ancak bu ürünler artık bir lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Öncelikle bu üründen kısaca bahsetmek gerekir. Bu ürün su basıncı ile sıcak suyu küvetin içinde doldurur ve siz kafanız dışarıda kalacak surette içinde olursunuz. Bu bir rahatlama süreci gibi görülebilir. Vücudun sıcak suda dinlenmesi ve rahatlaması için bire bir tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Evinizde lüksü ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerden iseniz, jakuzi almanızı öneririz. 

Duşakabin Kaç Günde Montaj Yapılıyor? 

Duşakabinler için en çok merak edilen konular arasında fiyatlar, özellikleri, garanti süreleri ve teslimat süreleri yer alır. Bilhassa teslimatın uzun süreçler alıp almama durumu, pek çok kişinin kafasını karıştırıyor. Ancak güvenilir ve büyük firmaların birçoğu seçmiş olduğunuz duşakabini çok kısa sürede sizlere teslim ediyor. Üstelik marka güvencesi kapsamında olan ücretsiz kargo ile evinize kadar geliyor ürünleriniz. Sizlere ise kalan yalnızca duşakabininizin tadını çıkartmak ve uzun yıllar memnun kalmaktır. Garanti kapsamında olan duşakabinler ile yaşadığınız problemlerde de sizleri yalnız bırakmayan firma yetkilileri ile kullandığınız üründen oldukça memnun kalacaksınız. Siz de ev yenilemek istiyorsanız, duşakabin çeşitlerine göz atmanızı öneririz. 

Mika Duşakabin ve Cam Duşakabin Arasındaki Farklar?

Duşakabin son dönemlerde pek çok kişi tarafından banyolar için ilk tercih edilen ürün olmaktadır. Ancak duşakabinlerin çok çeşitli özellikleri vardır. Bu özellikler arasında ilk olarak karar verilmesi gereken konu duşakabinin cam mı yoksa mika mı olacağıdır. Mika duşakabinlerde en önemli avantaj, cam gibi kırıldığı anda patlama yapmamasıdır. Bu sayede herhangi bir kaza durumunda evde tehlike yaratmaz. Mikaların özelliklerinden bir tanesi şudur ki, kâğıt kadar ince bile olsalar kolayca kırılıp parçalanmazlar. Dolayısı ile sert yüzeyleri vardır. Fiyatlandırma olarak da cam duşakabinlerden oldukça uygun fiyatlıdırlar. Bu da kişilerin mika duşakabinleri sıklık ile tercih etmesine neden olur. Neden Marketlerde Satılan Ürünler Çok Ucuz Duşakabinler son yıllarda pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Üstelik çok fazla yerde ve marka tarafından satılıyor olmaları nedeniyle de seçenek oldukça boldur. Ancak dışarıda yapı marketlerde satılan duşakabinlerin fiyatının oldukça ucuz olduğunu göreceksiniz. Bunlara rağbet etmemek gerekir. Çünkü özel üretim olan ürünlerimiz tamamen sizin istediğiniz şekilde, garantisi, kullanımı ve taşımasına kadar sizlere en iyi hizmeti vermek için tasarlanmıştır. Bu sayede aldığınız duşakabinden en verimli ve en uzun ömürlü olacak şekilde faydalanma olanağınız olur. Güvenli ve kullanımı da oldukça uzun olan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duşakabin Firması ve müşteri Talepleri

Duşakabin Üretimi yapan firmalar ile müşterilerin firmalardan beklentileri hakkında  kısaca özet yazısı.

Duşa kabine ihtiyaç duyan müşteri sınıfı

 1. İnşaat firmaları ve müteahhitler
 2. Dekorasyon firmalar, mimarlık ofisleri, nalburlar
 3. Yeni ev alanlar (toki konutları)
 4. Duşa kabini arızalanan veya eski görünümde olanlar.
 5. Banyosunu yeniliyenler
 6. Duşa kabin’de kısmı yenileme ihtiyacı duyanlar.

Duşa kabin’de Müşteri istek ve talepleri

Duşa kabin’de Müşteri istek ve talepleri

İnşaat Firmaları: Daireye uygun olan ölçülerde şık görünümlü ve en uygun fiyatlı olan ürünü seçerler.

Dekorasyon Vs. Firmalar: Müşterisinin talebini en ucuza temin ederek aracılık karı elde ederler.

Duşa kabini arıza yapanlar: Genellikle arızayı giderme yoluna gitseler de Duşa kabini Yenilerler.

Banyosunu Yeniliyenler: Genellikle araştırma içine girip her türlü firmadan bilgi alıp sonuca giderler.

Duşa kabin’de Kısmı yenileme yapanlar: Küvetini veya kabin kısmını yenileyip ekonomi yaparlar.

Aile de Duşa kabin alım kararı nasıl gerçekleşir?

Duşakabin ihtiyacının belirlenmesi ile süreç başlar. İnternet kullanımı ile haşır neşir olan kişiler ihtiyacı hakkında ön bilgi için öncelikle internet den kısa öz bilgiler alır. evine en yakın olan üretici veya aracı (satıcılardan) işe başlaması için, banyosuna uygun olabilecek ölçüleri almasını talep eder. Ev hanımı ürün modeli ile çokça ilgilense de evin geçimini sağlayan birey işin maddi boyutu ile ilgilenir. Model seçimi ve işin maddi boyutunda ortak noktaya varan aile ortak karar ile alımı gerçekleştirir.
Duşakabinde öncelikli konular
Duşakabin satın alan kullanıcının öncelikle dikkat ettiği konular nelerdir?

 • Duşakabin modeli ve ürün kalitesi
 • Duşakabin fiyatı
 • Satıcı firma (marka) kalitesi
 • Duşakabin’ de arıza olduğun da garanti ve servisi hizmeti
 • Duşakabin temizliğinin kolay olması

Duşakabin firması ile müşteri arasında en çok meydana gelen sorunlar nelerdir?

Duşakabin yaptıracak olan kişiler ile üretici firmalar arasında genellikle zaman problem olmaktadır. Haftanın 6 günü çalışan bireyler sipariş verdikleri ürünü iş çıkışı 18:00 veya 20:00 saatlerinden sonra yapılmasını talep eder. Üretici firmalar ise 19:00 da mesainin bitmesinden dolayı bu telebe uyum göstermekte zorluk çekerler.

Bu örnek firmanın ve müşterinin değişik taleplerine göre de değişiklik göstermekte ve saat konusu daima problem olmaktadır. Bazı firmaların yerine getiremeyeceği sözleri müşterisine vaat edip işini zamanında teslim etmemesi de ayrıca bir başka problemdir.  

Duşkabin de firma Kalitesi

Duşakabin firmasının kalitesini nasıl anlarız?

Satışını yapmış olduğu ürünleri zamanında teslim edebilecek yeterlilik de üretim kapasitesine sahip tesise sahip olması ve satış sonrası arıza gibi durumlarda servis verebilecek personel olması gerekmektedir.

Bu sayılan özellikleri müşteri anlaması mümkün mü? Elbette ki değil, fakat ürün satmak için müşterinin her talebine evet yaparız cevabı veren firma ya çok büyük olanaklara sahip müşteri memnuniyetine çok önem veren bir firmadır. Ya da başlı başına müşteriyi mağdur edeceği belli olan merdiven altı tabir edilen bir firmadır.

Merdiven altı firma olduğunu öğrenmek için Müşteri satıcıya ilk iki soru yöneltmelidir. Fatura kesebiliyor musunuz, kredi kartı ile ödeme alıyor musunuz? Bu iki soruya merdiven altı olan işletmelerin cevabı genellikle hayır olmaktadır.

Çin Malı duşakabin ile yerli duşakabin arasındaki fark nedir?

Çin malı ürünler genellikle ucuz olması sebebi ile talep görmektedirler. Duş kabin’nin ucuz olması için mutlaka malzeme kalitesi düşürülerek üretilmektedir.

Duşa kabin camının tamperlenme işlemi, duşa kabin profil kalınlığı ve rulman(tekerlek) kısımları yerli ürünlerden oldukça düşük kalitede üretilmektedir. İkinci sorun ise arızalanma durumunda servis hizmeti sorunları ve malzeme temini konusunda oldukça zorluk yaşanmaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti