Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Ege Duşakabin

Ege Duşakabin

Nokta Duşakabin Firması Olarak Eğe Temsilciliğimiz Aracılığıyla ege'nin çeşitli illeri ve izmir ilinin tamamına duşakabin,duşteknesi,küvet ve jakuzi sistemleri satışı, nakliye ve montaj hizmeti ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktayız.

 Sizde idealinizdeki banyo için nokta duşuşabin'i tercih edin, kaliteye en uygun fiyatla sahip olun,Konfor ve rahatlığın keyfini yaşayın.

ege duşakabinİzmir,Ankara ve istanbul İl sınırlarında bulunan içelere Satışını Yapmış olduğumuz ürünlerimizin  montajını firma personelimiz yapmaktadır.Satışını yapmakta olduğumuz ürün çeşitlerinde ve kampanyalarda iller arasında bazı farklılıklar bulunabilmektedir, ürünlerimizin net fiyatı ve ürün modeli hakkında bilgi almak için bulundugunuz bölgenin temsilcisini arıyarak siparişiniz hakkında bilgi isteyiniz.

2011 yılında istanbul bahçelievler'de kurulmuş olan firmamız ülkemizin tüm il ve ilçelerine ürün gönderimi yapmaktadır.

Eğe İçinde Bulunan Tüm İl Ve İlçelere ,  Haftanın Belirli Günleri Duşakabin Keşif Servisi Hizmeti Sunulmaktadır. Ölçü Keşif  Hizmeti ,İnternet Sitemizde Görmüş Olduğunuz : Duşakabin ,Küvet ,Duş Teknesi Ve Jakuzi Gibi Ürünlerinden,Sipariş Vermeden Önce ,Yaptırmak İstediğiniz Ürünün, Banyonuza Uygun Olup Olmadığını Ve Banyonuza Uygun Olabilecek Modelin Tesbitini  Yaparak ,Banyonuza Uygun Olabilecek, Ürününlerin Modellerini Katalog'dan Görnenizi Sağlamak İçin  Verilen Bir Hizmettir.

Ölçü Keşif Talepleriniz Programlı Olarak Belirlenmiş Günler İçerisinde, Karşılanmaktadır. Online Olarak Yapmış Olduğunuz  Keşif Talebiniz'de, İletişim Bilgilerinizi  Mutlaka doldurmanız gerekmektedir. telefon bilgisi verilmeden Doldurulan formlar dikkate alınmıcaktır. Not :ölçü Keşif Günlerin'de, Gün İçerisinde Yapılan Keşif Talepleri, Bir Sonraki Ölçü Keşif Gününde Karşılanmaktadır. (Örneğin ) Salı Günü İletmiş Olduğunuz  ölçü Keşif Talepleriniz, Bir Sonraki ölçü Keşif Günü Olan Cuma Günü Karşılanmaktadır. 

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz