Nokta Duşakabin
  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/noktadusakabin
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005383273910
  • https://twitter.com/noktadusakabin
  • https://www.instagram.com/nokta_dusakabin/
  • https://www.youtube.com/c/Noktadusakabinistanbul/videos
N11.COM NOKTADUSAKABİN MAĞAZASI

Gittigidiyor dan Duşakabin siparişi vermek isterseniz

TRENDYOL DUŞAKABİN MAĞAZASI
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Duş teknesi Fiyatları

Duş teknesi fiyatları marka model ve ölçü aralığına göre Belirlenmektedir. 

Uygun fiyata duş teknesi sahibi olmak herkesin isteği. Bu nedenle maliyeti düşürmek için birçok firma genellikle kaliteden yoksun ürünler üretmekte. Kalitesiz bir ürün almamak için, ürünün kalitesini belirleyen unsurlara dikkat etmek gerekir.

Duş teknesi Alırken akrilik malzemeden üretilen, Alttan destekli ve levhası kalın malzemeden olmasına dikkat etmek gerekir.
 
Piyasada çok ucuz fiyatlara satılan İthal duş tekneleri kısa sürede ince kıl kadar çatlaklar meydana getirip, su sızmasına neden olabilirler.
 
Kabinli olan duş teknelerinde değişim yapılması için, Duşakabin sökümü ve montajı yapılacağından maliyetli olmaktadır. Uzun süre sağlam şekilde kullanacağınız bir ürün tercih etmek istiyorsanız. En ucuzu değil kalite standartlarını göz önünde bulundurarak ürün seçimi yapmanızı öneriyoruz.
Kare duş teknesi panelli

Oval Duş teknesi

Dikdörtgen düz duş teknesi

Duş teknesi 
 banyolarınızın olmazsa olmazlardandır. Eğer duş teknesi veya küveti olmayan banyolarda suyla buluşan zemin kayganlaşacağından tehlikeli durumlar banyo içerisinde yaşanabilir. Duş teknesi ise, suyun zeminle buluşmasına engel olduğundan ve kendisinin suyla buluştuğunda kayganlaşmamasından dolayı güvenilir bir banyo ortamı sunmaktadır.

Günün yorgunluğunu attığımız en keyifli yerlerden birisi de banyolarımızdır.  Kişisel bakım ve ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz banyolarımız için de yenilenme zamanı gelmedi mi?

 Duş keyfi nasıl yaşanır

Şüphesiz ki günlük alınan bir duşun yerini en hiçbir şey alamaz. Çünkü duş bizim beden temizliğimizden fazlasını bize verir. Hem psikolojik hem de ruhen rahatlamamak ve kötü enerjilerden kurtulmak için en iyi yol duş alamktan geçer. Bu sebepten evlerimde en çok yenilik getirmek istediğimiz yerlerin başında banyolar geliyor olabilir.

Banyolarımızda hem ferah, hem de Hijyenik bir ortam arayışımız için uygun ürünleri bulmak artık çok damga kolay bir hale geldi. Modern ve ergonomik yapıya sahip olan yeni nesil banyo Konseptleri, her eve her metre kare banyoya uygun hale getirilebiliniyor. Uzman görüşleri alınarak tasarlanan banyolarda, kirli çamaşır sepetleri, deterjanlar ve kişisel bakım eşyalarımızı saklama alanları oluşturuluyor. Banyoların değişime girmesi ile kendimizi yenildiğimiz bir alan daha değişmiş ve yenilenmiş oluyor. Bu alanda hem ev temizliği hem de kişisel bakım ve temizlik uygulamaları yapıldığı için, banyolarımızın kolay ve hızlı temizlemesi gerekmektedir.

 Asimetrik oval duştekneleri

Sonuçta dinlemek ve günün stresini, yorgunluğunu üzerimizden atmak için duş alırız. Bu yüzden banyolarımızdaki değişime özellikle duş tekneleri de Dahil oluyorlar. Duş için değişim isteyenlere de her isteğe uygun duşakabin ve duş tekneleri de mevcut durumda. Her banyodan sonra yapılması gereken duş temizliğinin en kolay hale gelmesi, herhangi bir sabun, şampuan ve kir kalıntısı kalmasını en aza indirgeyen bir duş teknesi sizi  için de duş alımını en kolay ve en rahat hale getirecektir. Her banyoya kolayca monte edilebilen ve hem temiz hem de şık görselliği ile göz dolduran duş tekneleri banyolarınızda yer almak için bekliyorlar. İstenilen her ölçüye uygun oluşu, banyonuzun büyük, küçük olması problem olmaksızın monte edilebilir olması sizinde duş teknesi benim banyoma uygun olur mu tarzı sorularınız için, ölümlü bir yanıt olacaktır.

Hem banyoyu olduğundan ferah hale getirmesi, hem de kolay temizliği sayesinde her banyonun ihtiyacı olan duş teknesi fiyatları dudak uçuklatan cinsten değiller. Her bütçeye uygun fiyatları ile artık her banyoya duş teknesi taktırmak mümkün. Özellikle kolay temizliği için tercih edilen duş tekneleri bir taraftan da şık görüntüsü ile banyolarınıza ferahlık katacaktır.

Kare duştekneleri

Dikdörtgen duştekneleri

Sizler için yaptığımız banyolar için değişim araştırmamızda, birçok modeli ve ebatı ile banyolarınıza ferahlık katacağını düşündüğümüz duş tekneleri konu içinde  ayrı bir konu oluşturdu. Günlük duş ihtiyacınızı en konforlu ve en Hijyenik bir hale getirmek için, en önemlisi de duş aldıktan sonra yorgunluğunuzu bir kenara koyup saatlerce duştan sonra duş temizliği yapmaktan kurtulmak için sizlere tavsiyemiz kolay temizlenen yapısı sayesinde tercih sebebi olan duş teknesi yaptırmanız. Küçük, büyük bütün banyolara uygun ölçüleri ile sizleri de büyük bir stresten kurtaracaktır.

Duş Teknesi İle Küvet Arasındaki Fark Nedir?

duş yapmak amacıyla kullanılan, derinliği fazla olmayan farklı renk, şekil ve malzemelerden yapılan bir banyo teknesidir.

Çocukların, yaşlıların veya bedensel engellilerin daha rahat kullanması için duş tekneleri banyo küvetleri nden daha uygun ve doğru bir seçimdir.Özellikle bebek küveti yerine bebeğinizi daha kolaylıkla yıkayabileceğiniz bebek duş tekneleri ni tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha da güvenli olması açısından kaygan olmayan zeminler seçilebilir.

Banyonuzun daha ferah görünmesi için, yerden çok yüksek olmayan ve mümkün olduğu kadar sade bir duş teknesi tercih etmelisiniz. Açık renklerdeki duş tekneleri yine mekanda aydınlık ve genişlik yaratır.

Duş teknelerinde genellikle akrilik veya polimer olanlar tercih edilir. Polimer duş tekneleri oldukça ağırdır ve kurulumda zorluk yaratabilir. Ancak akrilik olanlar da kullanırken yaylanma etkisi yaratır ancak sararma ve deforme olmaz.

Günümüzde kullanılan duş tekneleri sadece klasik kare olanlarla sınırlı değildir. Farklı renk ve şekil seçenekleri bulunan duş teknelerini kendi beğeninize ve banyonuzun şekline göre oval, köşe, dikdörtgen veya kare olarak seçebilirsiniz. Akrilik duş teknesi sın günlerde sıkça tercih edilen modeller arasında..İsteğe göre döküm dus teknesi de seçilebilir.

Kara duş teknesi  modelleri

kare şeklinde duş tekneleri Farklı ölçülerde banyolara değişik ve uyumlu tasarımlar üreten firmamız, öncelikle sağlığa önem vermektedir. Bu sebeple ürettiği duş teknesi  modelleri akrilik ana malzemesinden meydana gelmektedir. Bu şekilde hem hijyen bir ortamın sağlanması hem de dekoratif açıdan daha parlak ve banyo ürünleriyle uyumlu duş kabinleri meydana getirmektedir.

Akrilik duş teknesinin faydaları:

- Kolay temizlenebilen bir malzemedir. Üstelik üzerinde suyu ve kiri tutmaz. Dayanıklı olması, banyonuzda uzun zamanlar kullanılmasını sağlamaktadır.
-Yüzeyinde hiçbir şekilde sabun, yağ ve kireç gibi istenmeyen maddeler barınmaz. Yüzeyi akışkan bir malzeme olan akrilik, üzerinde kötü türden maddelerin birikmesini engeller.
-Yapılan sıkıştırma işlemleriyle yüzeyinin pürüzsüz, parlak, cam gibi olması sağlanır. Buda banyolarda daha endamlı bir havanın yaratılmasını sağlar.  
-Pis suyla panelinin tıkanması durumunda hiçbir teknik desteğe gerek kalmadan kolay şekilde panelin temizliği yapılabilmektedir.
-Akriliğin en büyük özelliğinden ve faydasından birisi, ısıyı tutmasıdır. Banyoya girdiğinizde soğuk bir zemine basma durumunuz olmaz. Hemen ısınır ve rahat bir banyo keyfi sizlere yaşatır.

Duşteknesi Nedir?

Duş teknesi her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu yani kısaca her eve lazım olan bir üründür. Duş tekneleri oldukça kullanışlıdır. Çünkü fazla yer kaplamazlar. Bu sebeple de banyonuzda kullanacağınız diğer eşyalara karşı alanı doldurmamış olurlar. Bunun yanı sıra en büyük avantajlarından biri de temizliğinin kolay olmasıdır. Duş tekneleri banyonuzda fazla yer kaplamadığı gibi ekonomik durumunuzu da büyük kayıplara uğratmazlar. Ekonomik ve kullanış olan bu ürünlerden birini satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bunlara örnek olarak duş teknesinin yapıldığı malzeme uygulanacağı zemin uygulanabildiği zemin gibi bazı etkenleri göz önünde bulundurarak duş teknesi satın alınmalıdır. Duş teknenizi pek çok farklı maddeden yapılmış olarak alabilirsiniz. Ancak akrilikten yapılmış olan duş tekneleri daha makuldür. Çünkü akrilik soğuk bir yapıya sahip olan malzeme değildir. Bu sebeple de banyonuzda sadece bir eşya olarak durmayacaktır. Ayrıca akrilik son derece ekonomik bir malzeme olduğu için sizlerin ekonomik durumunu da zor durumda bırakmaz.

Duş tekneleri günümüzde pek çok ayrı modelde üretilmektedir. Bu modellerin arasında oval köşe modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü oval köşe modeli pek çok kişi tarafından rahat konforlu ve pratik olduğu için tercih edilmektedir. Sizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan en önemlisi ise temizliğinin kolay olmasıdır. Bu demektir ki her duş almanızın ardından temizlikle uğraşarak vakit kaybetmeyeceksiniz. Bir de duş teknesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden biri de renktir. Çünkü bazı renklerin bakımı ve temizliği zordur. Ancak beyaz renk hem banyonuza uyun sağlar hem de temizliği kolay ve pratiktir. Bu yüzden beyaz renk sizin için en iyi seçim.

 

Nokta Duş Online Alışveriş Mağazası