Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Duş Teknesi Fiyatları

Duş Teknesi satışı ve montajı yapan firmamız, İstanbul içinakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Satışını yapmış olduğumuz duş tekneleri Standart ölçülerdedir. Özel ölçü ve ara ölçü ürün satışımız malisef yoktur. duş teknesi siparişleri Online internet sitesinden alınmaktadır. Ölçü aralığı ve duş teknesi fiyatları hakkında bilgi almak için online mağaza sitemizde duşteknesi kategorisi inceleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Kredikartına tek çekim veya 12 taksit imkanıylada ödeyebilirsiniz.

Duş Teknesi İle Küvet Arasındaki Fark Nedir?

duş yapmak amacıyla kullanılan, derinliği fazla olmayan farklı renk, şekil ve malzemelerden yapılan bir banyo teknesidir.

Çocukların, yaşlıların veya bedensel engellilerin daha rahat kullanması için duş tekneleri banyo küvetleri nden daha uygun ve doğru bir seçimdir.Özellikle bebek küveti yerine bebeğinizi daha kolaylıkla yıkayabileceğiniz bebek duş tekneleri ni tercih edebilirsiniz. Ayrıca daha da güvenli olması açısından kaygan olmayan zeminler seçilebilir.

Banyonuzun daha ferah görünmesi için, yerden çok yüksek olmayan ve mümkün olduğu kadar sade bir duş teknesi tercih etmelisiniz. Açık renklerdeki duş tekneleri yine mekanda aydınlık ve genişlik yaratır.

Duş teknelerinde genellikle akrilik veya polimer olanlar tercih edilir. Polimer duş tekneleri oldukça ağırdır ve kurulumda zorluk yaratabilir. Ancak akrilik olanlar da kullanırken yaylanma etkisi yaratır ancak sararma ve deforme olmaz.

Günümüzde kullanılan duş tekneleri sadece klasik kare olanlarla sınırlı değildir. Farklı renk ve şekil seçenekleri bulunan duş teknelerini kendi beğeninize ve banyonuzun şekline göre oval, köşe, dikdörtgen veya kare olarak seçebilirsiniz. Akrilik duş teknesi sın günlerde sıkça tercih edilen modeller arasında..İsteğe göre döküm dus teknesi de seçilebilir.

Duş teknesi  banyolarınızın olmazsa olmazlardandır. Eğer duş teknesi veya küveti olmayan banyolarda suyla buluşan zemin kayganlaşacağından tehlikeli durumlar banyo içerisinde yaşanabilir. Duş teknesi ise, suyun zeminle buluşmasına engel olduğundan ve kendisinin suyla buluştuğunda kayganlaşmamasından dolayı güvenilir bir banyo ortamı sunmaktadır.

Kara duş teknesi  modelleri

kare şeklinde duş tekneleri Farklı ölçülerde banyolara değişik ve uyumlu tasarımlar üreten firmamız, öncelikle sağlığa önem vermektedir. Bu sebeple ürettiği duş teknesi  modelleri akrilik ana malzemesinden meydana gelmektedir. Bu şekilde hem hijyen bir ortamın sağlanması hem de dekoratif açıdan daha parlak ve banyo ürünleriyle uyumlu duş kabinleri meydana getirmektedir.

Akrilik duş teknesinin faydaları:

- Kolay temizlenebilen bir malzemedir. Üstelik üzerinde suyu ve kiri tutmaz. Dayanıklı olması, banyonuzda uzun zamanlar kullanılmasını sağlamaktadır.
-Yüzeyinde hiçbir şekilde sabun, yağ ve kireç gibi istenmeyen maddeler barınmaz. Yüzeyi akışkan bir malzeme olan akrilik, üzerinde kötü türden maddelerin birikmesini engeller.
-Yapılan sıkıştırma işlemleriyle yüzeyinin pürüzsüz, parlak, cam gibi olması sağlanır. Buda banyolarda daha endamlı bir havanın yaratılmasını sağlar.  
-Pis suyla panelinin tıkanması durumunda hiçbir teknik desteğe gerek kalmadan kolay şekilde panelin temizliği yapılabilmektedir.
-Akriliğin en büyük özelliğinden ve faydasından birisi, ısıyı tutmasıdır. Banyoya girdiğinizde soğuk bir zemine basma durumunuz olmaz. Hemen ısınır ve rahat bir banyo keyfi sizlere yaşatır.

Duşteknesi Nedir?

Duş teknesi her yaştan insanın ihtiyaç duyduğu yani kısaca her eve lazım olan bir üründür. Duş tekneleri oldukça kullanışlıdır. Çünkü fazla yer kaplamazlar. Bu sebeple de banyonuzda kullanacağınız diğer eşyalara karşı alanı doldurmamış olurlar. Bunun yanı sıra en büyük avantajlarından biri de temizliğinin kolay olmasıdır. Duş tekneleri banyonuzda fazla yer kaplamadığı gibi ekonomik durumunuzu da büyük kayıplara uğratmazlar. Ekonomik ve kullanış olan bu ürünlerden birini satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Bunlara örnek olarak duş teknesinin yapıldığı malzeme uygulanacağı zemin uygulanabildiği zemin gibi bazı etkenleri göz önünde bulundurarak duş teknesi satın alınmalıdır. Duş teknenizi pek çok farklı maddeden yapılmış olarak alabilirsiniz. Ancak akrilikten yapılmış olan duş tekneleri daha makuldür. Çünkü akrilik soğuk bir yapıya sahip olan malzeme değildir. Bu sebeple de banyonuzda sadece bir eşya olarak durmayacaktır. Ayrıca akrilik son derece ekonomik bir malzeme olduğu için sizlerin ekonomik durumunu da zor durumda bırakmaz.

Duş tekneleri günümüzde pek çok ayrı modelde üretilmektedir. Bu modellerin arasında oval köşe modeli en çok tercih edilen modeller arasındadır. Çünkü oval köşe modeli pek çok kişi tarafından rahat konforlu ve pratik olduğu için tercih edilmektedir. Sizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan en önemlisi ise temizliğinin kolay olmasıdır. Bu demektir ki her duş almanızın ardından temizlikle uğraşarak vakit kaybetmeyeceksiniz. Bir de duş teknesi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli etkenlerden biri de renktir. Çünkü bazı renklerin bakımı ve temizliği zordur. Ancak beyaz renk hem banyonuza uyun sağlar hem de temizliği kolay ve pratiktir. Bu yüzden beyaz renk sizin için en iyi seçim.

Duşteknesi Markaları 

Duş teknesi markalarının Kalitesini karşılaştırma yapabilmeniz için, Ülkemizde Bulunan Üretici Firma Olarak Kendi Duşteknesi markalarısı İle Satış Yapmkta olan, Duşteknesi markalarını ve diğer hizmetlerini Araştırıp tek konu halinde sizlere sunduk.

1998 yılında sanayi hayatına Dekoratif Seramik ve Bordür üretimi ile başlayan ECE SERAMİK AKRİLİK KİMYA SANAYİ ve LTD.ŞTİ, özgün tasarımları, kaliteli ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile sektörde güçlü bir yer almıştır.

Şirketimiz 2003 yılında Akrilik Küvet yatırımına başlayıp, 2004 yılında üretimine başlamış olduğu değişik model ve ebatlarda Akrilik Küvet ve Hidro-Masaj sistemli Küvetler, Compact Sistemler, Spa Havuzlar ile yapı sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

Online mağaza yönlendiriliyorsunuz