Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Jakuzi Fiyatları

Jakuzi Fiyatları 

jakuzi Fiyatları,ölçü,model ve hidromasaj jet sayısına göre fiyatları değişmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz jakuzi modelleri, 3 farklı sistem'de  üretilmektedir.

Jakuzi siparişi ve  temin süresi

Jakuzi siparişiniz, ölçü alımının ardından 10 gün içerisinde adresinize teslim edilmekte, ve montajı yapılmaktadır. Montaj hizmeti istanbul,ankara,izmir ve bursa il sınırlarında fabrika personeli ve temsilciliklerimiz tarafından yapılmatadır.

Jakuzi Garanti Süresi Ve Kampası 

Garanti Süresi Duşakabin Teslim Tarihi İle Başlar Ve 2 (İKİ) Yıldır.

2-Duşakabin'nin Bütün Parçaları dahil olmak üzere tamamı firmamızın garantisi kapsamındadır.

3- Duşakabin garanti süresi içerisinde arızalanması durumunda, tamirde geçen süre garanri süresine eklenir. Duşakabin tamir süresi en fazla 30 iş günüdür. bu süre ürüne ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda Duşakabin Satıcısına Bayii, acentası,temsilciliği, ithalatçı veya imalatçısından birisine bildirim tarihinden itibaren başlar. sanayi ürünün arızasının 5 iş günü içerisinde giderilmemesi halinde imalatçı veya ithalatçı ürünün tamiri tamamlanıncaya kadar benzer özelliklere sahip başka bir sanayi ürününü tüketicinin kullanımına tahsis etmek zorundadır.

Oval jakuzi fiyatları

DİKDÖRTGEN JAKUZİ FİYATLARI 


Online mağaza yönlendiriliyorsunuz