Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Küvet Fiyatları

KÜVET FİYATLARI

Küvetler Akrilik malzeme kullanılarak ayaklı ve panelli olarak üretilmektedir. Banyonuzda keyifli vakit geçirmeniz ve banyonuza zengin şık bir görünüm sağlamanız için çeşitli Modellerde üretilmektedir.

Küvetli Cam Duşakabin Modelleri

Küvet Fiyatları Ölçü Aralığı ve kalitesine göre Değişim Göstermektedir. Küvetler 55 cm yüksekliğinde ve 45 cm yüksekliğinde olmaktadır. Özel Tasarım küvetler de ise 65 cm 75 cm kadar yükseklikler bulunmaktadır.

Küvetler sistemsiz boş ve sistemli jakuzi küvet olarak satışı yapılmaktadır. Küvet modelleri dikdörtgen uzun küvet, Oval küvet ve asimetrik küvet olarak modellerde bulunmaktadır.

Jakuzi tüm modellerde küvetlere yerleştirilebilir. Jakuzi konulan en küçük küvet ölçüsü dikdörtgen de 140x70 oval de 110x110 ölçüsünde olması gerekmektedir.

Kabinli küvet Modelleri

Oval ve dikdörtgen kabinli küvet modellerini sitemizden inceleyebilir kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Küvetli Kabin Modelleri - Oval küvet ve cam duşakabin

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetli Kabin Modelleri

Küvetin tanımı.

Küvet, genellikle banyolarda kullanılan, geniş ve derin bir kapalı havuzdur. Yıkanmak, duş almak veya su dolu olarak oturmak için tasarlanmıştır. Çoğunlukla seramik, akrilik veya fiberglas gibi malzemelerden yapılmıştır. Küvetler, farklı boyutlarda, şekillerde ve stillerde mevcuttur ve bazıları jetler ve diğer özelliklerle donatılmıştır.

Duravit küvet, Artemis Küvet, Vitra küvet, Hydrocabin küvet, Kale küvet, Sanica küvet, Shower  küvet ve ubm banyo küvet gibi marka küvetiniz varsa bu küvetlerin üzerine de küvetinizin ölçüsüne uygun duşakabin imalatı da yapıyoruz.

Standart Küvet Ölçüleri

Dikdörtgen Standart küvet ölçüleri

70x110 H45 - 80x110 H45 / 70X120 H45-80X120 H45 / 70X130 H45-80X130 H45 / 70X140 H45-80X140 H45 /  70X150 H55-80X150 H55 / 70X160 H55-80X160 H55 / 70X170 H55-80X170 H55

Standart Oval Küvet Ölçüleri

90x90 h45 / 100x100 h45 /110x110 h55 / 120x120 h55 / 130x130 h55 / 140x140 h55 / 150x150 h55

Asimetrik Oval Küvet Ölçüleri  90x120- 90x130- 90x140- 100x150- 100x160- 100x170

Oturmalı ve Ayaklı Küvet Modelleri

Dikdörtgen ve oval küvetler de oturma yeri olan modellerimiz de vardır. Oval küvet standart olarak oturma yerine sahiptir. Dikdörtgen küvet modelleri düz ve oturmalı olarak müşteri talebine göre iki seçeneklidir. Ayaklı Küvet modelleri olarak bilinen genellikle aslan ayak diye tabir ettiğimiz özel tasarım küvet olmaktadır. Diğer kastedilen ayaklı küvet ise küvetin zemine tam oturmasını sağlamak için kullanılan ayarlanabilen ayak bölümüdür.Küvet Fiyatları ölçü ve model aralığına göre deşiklikler göstermektedir.


Firmamızın satışını Yapmakta olduğu küvet modelleri, pisada satılan birçok ürüne göre, Daha makul fiyatlar ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Banyonuza uygun ölçülerde Küvet fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcimizi arıyarak küvet fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Asimetrik oval küvet

BANYO KÜVETİ MODELLERİ

Akrilik banyo küvetleri, 120x80 cm banyo küveti,

Dikdörtgen küvetler, 130x80 cm banyo küveti,

oval küvet modelleri, 140x80 cm banyo küveti,

oturmalı oval küvetler,

jakuziliküvet modelleri, oval mini küvetler,

dikdörtgen küvetler, Diğer banyo küveti modelleri,

standart banyo küveti satışı ve montaj işlemi yapılmaktadır. 

Küvet Modelleri ve fiyatları

Almak istediğiniz küvetin hacmine ve niteliklerine göre fiyatı da doğal olarak farklılık göstermektedir.

Dikdörtgen düz küvet modeli

Özellikle hidromasaj niteliğine sahip olan "küvet fiyatları" niteliklerinin artmasına oranla  bin liranın üzerine çıkabilmektedir.  

Sade küvet modellerinde ise bu fiyat aralığı  lira arasında seyir etmektedir.

Küvet üretiminde kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesi fiyatların bu seviyede olmasını gerekli kılmıştır.

Bu fiyat aralığı içerisinde çok düşük fiyatla sizlere küvet satacak olan firmaların,

Teknik destek ekibinin olmadığını veya düşük kalite malzemeden üretilen küvetlerle sizlere dayanıksız küvetler sattıklarını anlayabilirsiniz.

Piyasa değerinden olabildiğince ucuza pazarlanan küvetlerin sağlığınız acısından da iyi bir performans göstermeyeceğini söylemek isteriz.

Bu durumda iyi bir küvetin söz konusu olabilmesi için kaliteli imalat yapan Süper firması referansınız olabilir.

Oval Küvet Modeli

Akrilik küvetle gelen kalite

Küvet fiyatları hususunu özellikle etkileyen ana madde akriliktir.

En sağlam ve hijyen küvetlerin bu maddeden meydana gelmesi, fiyatların yüksek gibi görünmesinin sebebidir.

Ancak insan sağlığının daha önemli ve hassas bir konu olduğu düşünüldüğünde, sağlıklı küvetlerin oluşmasında önemli bir yeri olan bu maddenin kullanılması isabetli bir seçimdir.

  • Kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Hijyen olması tercih edilmesinin önemli bir sebebidir.

  • Dayanıklı ve uzun süreler banyolarınızda yıpranmadan, deforme olmadan kalabilecek cinstendir.

  • Yüzeyinde sabun, yağı kir veya istenmeyen diğer maddelerin birikmesi söz konusu olmaz. Her türlü atığın su yoluyla beraber yüzeyinden kaydırıcı özelliğe sahiptir.

  • Görünüm şekliyle daha parlak olan akrilik, banyolarda daha şık bir havanın dolaşmasını sağlar. Hem dekoratik açıdan hem de sağlık açısından önemli bir yeri olan akrilik küvet modelleri, küvet fiyatları hususunda belirleyici bir fark yaratır.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den verilen kabinli küvet siparişleri firmamız tarafından adrese teslim edilmekte ve ücretsiz montajı yapılmaktadır. Kabinli küvet fiyatları hakkında detaylı bilfi almak için müşteri temsilcimizi arayıp ön bilgi alabilirsiniz. Küvetlerin üzerine kullanmış olduğumuz kabinler de Temperli cam ve mika seçenekleri mevcuttur. Duşakabinlerimiz %100 yerli malzemedir.

Yorumlar - Yorum Yaz
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti