Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Kadıköy Duşakabin Fiyatları

Kadıköy Duşakabin Fiyatları 

Uygun Fiyatlı Duş ve Küvet Kabin Modelleri Nokta Duşakabin’de!Teknesiz Cam Duşakabin Modelleri


Tekneli cam duşakabin modelleri


Teknesiz Mika Duşakabin Moderlleri


tekneli mika duşakabin modelleri


karolaj desenli duşakabin  modelleri


karolaj desenli duşakabin  modelleri


siyah profil duşakabin modelleri


oval duşakabin modeli


yeni nesil askılı sistem cam duşakabin modeli


mika teknesiz duşakabin

 

Duşakabinler Garantilimi?
Duşakabinler Garantilimi

Ürünlerimiz imalat, ve montaj hatalarına karşı garantilidir. Örneğin ürünün montaj yapılan üründe su sızıntısı, kabinin kapılarının sıkışma yapması, panelin raydan çıkması gibi durumlarında ücretsiz olarak tamiri yapılmaktadır.

Sert kapama sonucunda tekerleğin veya camın kırılması gibi müşteri kaynaklı olan durumlarda malisef garantili değildir. Ürünlerde oluşan müşteri kaynaklı sorunlarda servis ve malzeme ücreti alınmaktadır.

Lüks camlı duşakabin

Banyosunu veya sadece duş kabinini yenilemek isteyen birçok kişinin müşteri danışma hattımıza yönettiği soru siz hangi duşa kabini önerirsiniz sorusuna yanıt olarak bu yazıyı hazırlama gereği duyduk.

4mm camlı duşakabin

Kiracı olanların en ucuz duşakabin modeli, Teknesiz mermer üzerine veya zemin üzerine kurulabilen beyaz çerçeveli mika camlı duşakabinlerdir. 

Bizim önerimiz aynı özelliklere sahip daha uzun ömürlü olan extra seri kalım Krom paslanmaz profil çerçeveli duşakabin almanızdır. tl fiyat farkı olsa da uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

mika camlı duşakabin

Ev sahibi olanlar için önerimiz, Şık görünümlü kaliteli ve ekonomik fiyatlı olan cam kabin modelleridir. Onlarca çeşit cam desenine sahip olan kare,oval,dikdörtgen ve asimetrik her modelde üretimi olan cam duşakabinler banyonuza evinize değer katacaktır.

Misafirleriniz banyonuza girdiğinde şık bir görünümle karşılaşacak ve kullanırken temiz hijyenik bir ortamın oluşmasını sağlar. Aynı zamanda Desenli cam duşakabin Evinizi satarken, veya kiraya verirken talip olan kişiler için olumlu bir izlem bırakacaktır.

lüks camlı duşakabin modelleri

4MM CAM DUŞAKABİN MODELLERİ


mika camlı duşakabin modelleri


Yorumlar - Yorum Yaz
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti