Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Kars Duşakabin Fiyatları

Kars DUŞAKABİN

teknesiz mika camlı duşakabin

Kars'
dan vermiş olduğunuz Duşakabin Siparişinizi, İzmir'de Bulunan fabrikamızda Üretip bulunduğunuz adrese Kargo ile göndermekteyiz. Gönderdiğimiz ürünlerde Montaj hizmetimiz malisef yoktur, ürün demonte olarak adresinize Kargo görevlisi tarafından teslim edilmektedir.

 teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

Duşakabin Üretimi ve satışı yapan firmamız Siparişlerinizi kargo ile 3 iş günü içerisinde adresinize göndermektedir. Sipariş vermek için yapmanız gereken internet sitemize girip, model seçimi yaptıktan sonra Duşakabin ölçülerini yazmanız hepsi bu kadar.  Siparişiniz istemiş olduğunuz ölçüde hazırlanıp kargo ile 3 iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir. Ayrıca ürün detayları hakkında müşteri temsilcimizle telefon görüşmesi yapabilir, yanlışlık olmaması için duşakabini mene edecek olduğunuz alanın resmini whatsapp dan bize gönderip yerinize göre üretilmesini talep edebilirsiniz.  Sipariş verdiğiniz ürünün ödemesini ise internetten kredi kartına 12 taksit ile ödeme yapabilirsiniz.

Duşakabin fiyatları

Duşakabin fiyatları ölçü ve model aralığına göre belirlenmektedir. Ortalama olarak tekneli duşakabinler  900 tl ile 1500 tl arasında değişmektedir. Teknesiz kabin fiyatları ise 600 tl ile 1100 tl arasında model ve ölçüye göre fiyatlandırılmaktadır.

Teknesiz Duşakabin Fiyatları

İstenilen her ölçü ve modelde üretimini yapmakta olduğumuzmika camlı  teknesiz duşakabinler 450 tl ile 900 tl arasındadır. Kars ilinden verilen siparişlerde teknesiz mika camlı ürün gönderisi yapılmaktadır. Teknesiz mika duşakabinler kategorisinden ürün ölçüsünü girip net fiyat bilgisi alabilirsiniz.

En ucuz duşakabin fiyataları

Kars ilinde duşakabin satışı yapan tüm firmalara göre en ucuz duşakabin fiyatları firmamız tarafından verilmektedir. Dezavantaj ise firmamız ürünleri kargo ile adresinize demonte olarak göndermesidir. Montaj işlemini kendiniz halledebiliyorsanız firmamız en ucuz konusunda aradığınız firma olmaktadır.


teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin
teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

teknesiz mika camlı duşakabin

Sıkça sorulan sorular

Kargoda kırık çıkan ürünler hakkında

Ürünün nakliyesi esnasında zarar görmesi durumunda, ürünün hasar gören parçası firmamız tarafından ücretsiz olarak karşılanmakta ve müşterimizin mağduriyeti giderilmektedir. Bu tip bir olumsuzlukla karşılaşılması durumunda yapılması gereken zarar gören parçanın resminin çekilip tarafımıza gönderilmesi ile kırılan parçanın gönderilmesini istemektir.

Ürün kaç günde elimize ulaşır

Siparişini vermiş olduğunuz ürün aynı gün içerisinde imalata alınıp 3 iş günü sonrasında kargoya teslimi yapılmaktadır. Ortalama olarak 5 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşmış olmaktadır.

Montaj yapıyor musunuz?

İl dışına kargo ile gönderilen siparişlerde malisef montaj işlemi yoktur. Ürün demonte olarak kargo görevlisi tarafından teslim edilmekte ve ürün montajı alıcı tarafından yapılmaktadır.

Sipariş nasıl verilir?

Online mağazamız olan noktadus.net internet sitemize girip ürün modeli, ölçü aralığı, cam seçeneği ve profil seçeneğini seçerek siparişinizi online olarak verebilirsiniz. Online Sipariş verme konusunda zorlanıyorsanız müşteri temsilcimizi arayıp telefonda sipariş verebilirsiniz.

Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Online siparişlerinizde kredi kartı ile ister tek çekim ister taksitle ödemenizi yapabilirsiniz. Telefondan verdiğiniz siparişlerinizde havale veya eft ile ödemenizi banka hesap numaramıza gönderebilirsiniz. Kapıda ödeme işlemi malisef yoktur.

Özel ölçü sipariş verilebilir mi?

Teknesiz olan mika ve cam kabinlerde istenilen her ölçü modelde özel ölçü duşakabin siparişi verebilirsiniz. Tekneli duşakabinler de tekne ölçü standart olduğundan özel ölçü malisef yoktur. 

Kars'ın Duşakabin gönderisi yaptığımız ilçeleri
  • Akyaka Duşakabin Fiyatları 
  • Arpaçay Duşakabin Fiyatları 
  • Digor Duşakabin Fiyatları 
  • Kağızman Duşakabin Fiyatları 
  • Kars Duşakabin Fiyatları 
  • Sarıkamış Duşakabin Fiyatları 
  • Selim Duşakabin Fiyatları 
  • Susuz Duşakabin Fiyatları 

Nokta Duşakabin Firması'nın  Kars İli Ve İlçelerinde Henüz Bir Bayisi Bulunmamaktadır. Kars ili ve ilçelerine Bayilik Kuruncaya dek siparişi Bulunan Müşterilerimize ürün tedariği hizmeti sağlanmaktadır. 

Siparişlerinizi ister online iletişim bölümünden bize iletebiliir isterseniz 0212 504 91 47 sipariş telefonlarımızdan bize iletebilirsiniz. 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti