Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

İzmir Duşakabin

İzmir Duşakabin Fiyatları 

Nokta Duşakabin firması Palduş izmir bölge bayii ile İzmir'de hizmet vermektedir. Duşakabin, küvet, duşteknesi, jakuzi ve şok duş satış ve montaj hizmeti veren firmamız izmir ilinin tüm içlerine ücretsiz ölçü ve keşif hizmeti vermektedir. Duşakabin Fiyatları hakkında bilgi için bizi arayınız

İzmir Müşteri Danışma Hattı 0232 265 39 48

İzmir ili üretici bayiimizin üretimini yapmış olduğu duşakabin cam ve mika Duşkabin fiyatları ve modelleri için dusakabinler kategorisini inceleyebilirsiniz.

İZMİR DUŞAKABİN FİYATLARI

İzmir Karabağlar da üretim yeri bulunan nokta duşakabin İzmir bölge bayii pal duş İzmir Karabağlar ve çevre ilçelerinde ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti vermektedir.  Duşakabin fiyatları hakkında bilgi almak için 0232 265 39 48 nokta duşakabin temsilciliğimiz arayıp, duşkabin ölçüsü ve modelini bildirerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. En ucuz duşakabin fiyatları  teknesiz mika camlı olan modellerimizdir. Üretim ve satışını yaptığımız ürünlerimizde teknesiz her ölçü ve model duşakabin üretimi yapılmaktadır. Özel ölçü siparişleriniz için ücretsiz ön keşif hizmeti verilip banyonuzun net ölçüsü uzman ekibimiz tarafından alınıp banyo ölçülerinize göre özel ölçü duşakabin imalatı yapılmaktadır.

Duşakabin siparişi nasıl verilir?

İzmir Karabağlar ilçesi ve yakın çevresinde olan ilçelerden telefonla sipariş verip, kapıda ödeme ile siparişinizi verebilirsiniz. Uzakta olan ilçelere ürünlerimiz kargo ile gönderilmektedir.  Kargo ile siparişlerin ödemesi internet sitemizden kredikartı ile yapılmaktadır. İnternet sitesinden verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği malisef yoktur. Kredi kartı ile verilen siparişlerde 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz.  

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz