Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Çankırı Duşakabin Fiyatları

Duşakabinler Kargo ile Çankırı’ya göndermektedir. Ürün siparişi ve ürün detayları hakkında noktadus.net den ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Ürün siparişleri Online olarak internet sitesinden verilmektedir. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. Ödemelerinizi kredi kartı ile tek çekim veya anlaşmalı olduğumuz kredi kartına 12 taksitle ödeyebiliriniz. Vermiş olduğunuz sipariş ortalama olarak iş yoğunluğunuza göre 3 iş günü içerisinde adresinize gönderilmektedir. 

Nokta Duşakabin Çankırı

Çankırı’da Duşakabin Gönderdiğimiz İlçeler

Atkaracalar 
Bayramören 
Çerkeş 
Eldivan 
Ilgaz 
Kızılırmak 
Korgun 
Kurşunlu 
Orta
Şabanözü
Yapraklı

Duşakabinler İzmir’de bulunan üretici bayiimiz tarafından üretilip, paketlenip adresinize kargo ile demonte olarak gönderilmektedir. Ürünün nakliyesi sırasında oluşan herhangi bir krılma olması durumunda kırılan parçası ücretsiz olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Duşakabin Modelleri

İki farklı kategoride bulunan ürünler, Temperli cam duşakabin ve mika cam duşakabin olarak üretilmektedir. Tekneli veya küvetli siparişler kargoda kırılma olmasından dolayı gönderimi malisef olmayıp, sadece teknesiz duşakabin gönderimi yapılmaktadır. Temperli cam ve mika cam duşakabin modelleri Kare, oval, dikdörtgen ve düz istenilen Her ölçülerde üretilmektedir. Duşakabin fiyatları ve Standart ölçü aralıkları hakkında detaylı bilgi noktadus.net’de ürün sayfasında bulunmaktadır.

Teknesiz Duşakabin Sorun Çıkarır mı?

İşe kötüsü anlatmayla başlarsak Zeminde Fayans Arası derz dolguları açılmış olan ve akarı iyi yapılmamış suyu duş alanında toplanan birde gideri sorunlu olup suyu iyi çekmeyen banyolar da teknesiz duşakabinler alt kata zamanla su sızdırmasına neden olabilir. Bunun dışında kabinin dışına su taşar mı?   Kabin su sızdırır mı? Gibi akla gelen sorularda ise cevap aynı silikonu iyi çekilmiş doğru yapılan bir montajla asla su sızıntısı ve taşması gibi problemler olmaz. Duşakabin paslanır mı? Havalandırma yeterli olmayan banyolarda Rutubetin bol olması nedeniyle, Boyalı olan duşakabinlerde boya kabarması oluşur ve küf, pas türü çirkin bir görünüm meydana gelebilir. Yeterli Havalandırmaya 

Yorumlar - Yorum Yaz
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz