Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo

Anasayfa


     80x80 Duşakabin Modelleri

   
Üretici Firma : NOKTA DUŞAKABİN
Ürün Özellikleri
14 Farklı Çeşit tekneli & teknesiz 80x80 ölçülerinde duşakabin modellerini inceleyiniz.
        Detaylar
 
 
Detaylar
İndirimli Galaksi 80x80 Oval Cam Duşakabin

İndirimli Galaksi 80x80 Oval Cam Duşakabin

Galaksi Cam Duşakabin modeli, 5mm kalınlığında Lüks camdan parlak krom profil kullanılarak yüzde yüz yerli malzeme ile üretilmektedir. Oval akrilik Duş teknesi üzeri 2 sabit panel ve 2 hareketli panelli olup duşa giriş çıkmanızda rahat giriş alanı sunmaktadır. 80X80 ölçülerinde %20 indirimli satış fiyatı ile lüks kabinler içerisinde en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için satın al butonuna tıklayarak ister nakit ister kredikartı ile ürün siparişi verebilirsiniz. 

Ürün Satın AL

İndirimli 80x80 Kare Cam Duşakabin Mars

Akrilik Kare duştekneli 80x80 Cam Duşakabin

Lüks camı & Akrilik Duşteknesi olan mars duşakabin, 2 sabit & 2 sürgülü panelden oluşmakta duşa her iki sürgüyüde açıp köşeden giriş sağlanmaktadır. 80x80 ölçüleri için kampanyalı satış fiyatları sunulmakta olan bu ürünümüzde en çok olumlu geri bildirim firmamıza iletilmektedir. Sağ veya sol banyonuzun her köşesine uygun olan mars duşakabin yüzde yüz yerli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Kampanyamızdan yaralanmak isterseniz satın al butonuna tıklayarak ön sipariş verebilirsiniz. 

Oval Teknesiz Lüks Camlı Duşakabin 

Teknesiz Lüks camlı oval duşakabin

Zemin üzerine kurulabilen veya mevcutta bulunan duşteknesi’nin üzerine eskisi çıkarılıp yenileme yapılarak takılan 80x80 teknesiz Lüks camlı duşakabin yerli malzemeden parlak krom profil kullanılarak 5mm kalınlığında camlı olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin mevcuttaki teknenize uygun olup olmadığını bilmiyorsanız ücretsiz ön keşif talebinde ulunabilirsiniz. Ön talepte bulunmak için satın al butonuna tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Online Ürün Satın AL

Kare Teknesiz Lüks Camlı Duşakabin
Teknesiz Kare 80x80 cam duşakabin modeli

Kare Teknesiz 2 sabit & 2 sürgülü panelli iki sağ ve sol kapısı açılarak köşeden girişli Tempeli cam duşakabin. 5mm Kalınlığında yerli cam & parlak krom profilden üretilmektedir. Mevcutta bulunan kabininiz sökülüp yerine yenilik yapılmasını isteyenler veya zemin üzeri tekne olmadan yaptırmak isteyenler  ürün satıl al butununa tıklayarak 80x80 kare cam duşakabin siparişinizi online olarak verebilirsiniz.

Teknesiz Lüks camlı kare duşakabin

Nokta Menteşeli 80x80 Cam Duşakabin Anima

Nokta Menteşeli Duşakabin Amina

Profilli Olmasını istemeyenler için Tamamen cam görünümü olan,“ Nokta Menteşeli” iki yanı sabit ortadan tek açılır kapılı oval 80x80 cam duşakabin modeli anima. Lüks seri olan bu ürün 6mm kalınlığında camdan ve pirinç malzemeden olan menteşeden akrlik duş teknesi üzerine kurulu olarak üretilmektedir. Detaylı incele butonuna tıklayarak ürünün diğer özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
Detaylı İncele

80x80 ölçülerinde Kare & oval camlı ve mika Tekneli ve teknesiz 14 farklı Çeşit duşakabin modelleri bulunmaktadır. en çok tercih edilen modellerimizden 5 tanesini açıklamalı olarak ürün detaylarında sizlere sunduk resimlerini görüp detaylarına ulaşamadığınız diğer 9 ürün için yazının daha uzun olmaması için ayrıntısını eklemedik bu ürünlere duşakabinler bölümünden ulaşarak detaylı inceleme yapabilir ön talep siparişi oluşturabilirsiniz.

80x80 duşakabin modelleri dışında özel ölçü ve ebatlarda duşakabin üretim satış ve montaj hizmetimiz vardır. ürünlerimiz firmamız tarafından yerli malze kullanılarak üretilmektedir. siparişleriniz istanbul içinde bulunan ilçelere firma aracımız ile teslimatı yapılmaktadır. siparişler ön talep olarak alınıp üretimi yapılmakta olup sipariş öncesi ön keşif ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

80x80 duşakabin modelleri
  • 80x80 kare cam duşakabin 
  • 80x80 oval cam duşakabin
  • 80x80 kare mika duşakabin
  • 80x80 oval mika duşakabin
  • 80x80 menteşeli cam duşakabin
  • 80x80 nokta menteşeli cam duşakabin
  • 80x80 teknesiz kare cam duşakabin
  • 80x80 teknesiz oval cam duşakabin
  • 80x80 teknesiz kare mika duşakabin
  • 80x80 teknesiz oval mika duşakabin
 
 
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz