Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri

Anasayfa


     Teknesiz Lüks Camlı Duşakabin ND113

   
Üretici Firma : NOKTA DUŞAKABİN
Fiyat : 3250 TL 
Ürün Özellikleri
Teknesiz Kare Duşakabin. 5MM Temperli Cam, Parlak Krom Renkli Profil,2 sabit 2 sürgülü panel
        Detaylar
 
 
Detaylar
Lüks Camlı Teknesiz Cam Duşakabin ND113

Teknesiz Duşakabin çeşitlleri kampanyalı fiyatlarla Nokta Duşakabin'de. Banyonuza Özel Ölçülerde Garantili Duşakabinler İçin Hemen Bizi Arayın! Banyonuza özel Ölçüler cam modelleri ile özel tasarımlar sunuyoruz.  Ücretsiz Keşif. Ücretsiz Montaj. 10+ Yıl Sektör Deneyimi. 2 Sene Garanti.


Teknik Özellikleri 
  • 5mm Temperli Yerli Cam
  • 30 Farklı Desen Seçeneği
  • Parlak krom Renkli Profil
  • Paslanmaz Alüminyum Kasa
  • 2 sabit 2 sürgülü panel
  • Yükseklik 180 cm 
  • 24 ay Garantili
Online Mağaza Nokta Duş


Teknesiz Duşakabinler İstenilen tüm ölçülerde üretilmektedir. Teknesiz zemin üzerine veya mevcut bulunan küvet üzerine ölçüsü alınıp özel üretim yapılmaktadır.

0538 327 39 10 whatsapp danışma hattımız ürünler ile ilgili sormak istediğiniz tüm sorularınız için 9:30 ile 18:30 saatleri arasında hizmetinizdedir.

İstanbul Avrupa Yakasında Ön keşif ölçü alımı yapılmaktadır. Siparişinizi Telefonla Müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. Kredi kartı ile Satışlarımız internetten yapılmaktadır.

Siparişini Vermiş Olduğunuz Duşakabinin Net Ölçüsü Almak İçin İstanbul İçi Ücretsiz Ön Keşif Hizmeti verilmektedir. Müşteri Temsilcimizi Arayıp Adres Kaydı Oluşturarak Ön Keşif Talebinde Bulunabilirsiniz.

Siparişini Vermiş Duşakabinlerin İstanbul İçi Nakliye Ve Montajı Firma Personelimiz Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır.

İstanbul Dışı Verilen Siparişler noktadus.net Online internet sitesi üzerinden alınmakta ve ücretsiz kargo ile adresinize gönderilmektedir.

 
 
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti