Nokta Duşakabin

Anasayfa


     Teknesiz Cam Duşakabin ND220

   
Ürün Kodu : ND220
Üretici Firma : Nokta Duşakabin
Ürün Özellikleri
İstenilen ölçülerde Teknesiz Zemin üzeri Desenli Cam Duşakabin
        Tüm Özellikler
 
 
Tüm Özellikler

KARE 4MM CAM DUŞAKABİN ND220

4mm kalınlığında Buzlu (kumlu) cam duşakabin nd220 . Eskimiş olan mevcut kabinin sadece üst panellerini değiştirmek veya yerden duşakabin yaptırmak isteyenler için, Teknesiz istenilen ölçüde üretilmektedir. Buzlu cam veya 30 farklı desen seçeneğinde üterimi yapılın nd220 duşakabin tercihinize göre dekoratif desen seçeneği ile üretilmektedir. Duvar kısmı 2 sabit giriş alanı olan köşe noktaları hareketli olarak 4 panelden oluşmakta ve paslanmaz krom profilden üretilmektedir. 4mm camın etrafında Paslanmaz krom profil olması, darbelere ve rutubete karşı dayanıklılığını sağlar, Uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Teknesiz Cam Duşakabin ND220

Duşakabin Teknik Özellikler:

  • Cam Kalınlığı 4 mm
  • Profil Rengi:  Mat krom
  • Panel Açılımı: 2 Sabit 2 Sürgülü "köşe Giriş

SİPARİŞ NASIL VERİLİR?

Telefon ve Online mağaza bölümünden sipariş verebilirsiniz. Sipariş öncesi net ölçü alımı için ön Keşif hizmeti İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde haftanın 6 günü yapılmaktadır. Diğer illerden Sadece Online sipariş alınıp, siparişiniz kargo ile adresinize demonte olarak gönderilmektedir. Online sipariş vermek için Online mağaza bağlantısına tıklayın ve sipariş vermek istediğiniz duşakabin ölçüsü, profil seçeneği seçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Fiyat Listesi ve online sipariş ver

TESLİMAT VE MONTAJ İŞLEMİ

Teslimat ve montaj işlemi İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde firma aracımız ve personelimiz tarafından yapılmaktadır. Diğer illerden verilen siparişlerde kargo ile adresinize gönderilmekte ve montaj işlemi alıcı tarafından yapılmaktadır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Online siparişlerde anlaşma olduğumuz bankaların kredi kartına 12 taksit imkanı ile ödeme alınmaktadır. Telefonda sipariş verip kapıda ödeme yapmak isteyenler için kapıda nakit ödeme alınmaktadır. Kargo ile gönderilen ürünlerde malisef kapıda ödeme seçeneği yoktur. Kapıda sadece nakit ödeme alınmaktadır. İstanbul İzmir ve İstanbul dahil kredi kartı ile ödeme sadece Online mağaza bölümünde olmaktadır.

İade ve Değişim

Özel ölçü ürünlerde iade ve değişim malisef yoktur. Kargo ile gönderilmiş olan duşakabin kırık veya deforme olmuş ise ürünün kırılan parçası ücretsiz olarak tekrar gönderilmektedir. Alınan ürünün yerine uymaması veya müşteri nin yanlış sipariş vermesi gibi olumsuz durumlarda duşakabin değişimi yoktur. Duşakabin değişimi ve iade edilmesi sadece teslimat esnasında ürünün zarar görmesi, firmamız kaynaklı olan durumlarda yapılmaktadır.

 
 
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz

Ücretsiz Montaj