Nokta Duşakabin
Whatsapp iletişim
İletişim Telefonu

Kurumsal

Nokta Duşakabin  Hakkında

10 Mayıs 2011 tarihinde yayına başlayan noktadusakabin.com, Üretici ile Alıcıyı buluşturan bir  web sitesi yaratmak üzere yola çıkan Fatih tiryaki tarafından kuruldu.

Türkiye'de Duşakabin sektörünün gelişebilmesi için internet kullanıcılarına, güvenli ve keyifli bir alışveriş ortamı sunmak hedefiyle yola çıkan Nokta Duşakabin bugüne kadar binlerce satış işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.

Nokta duşakabin'de , Duşakabin, Duşteknesi, Küvet ,ve Jakuzi ürünlerinden; Özel ölçü ürünlere kadar toplam 8 kategoride Yüzlerce model ürün satışa sunulmaktadır.

2015 yılı Mart ayında e-ticaret sitesi noktadus.com web sitesini de bünyesine alan nokta dusakabin  online sipariş alımına da başladı. 
Nokta Duşakabin Temsilcilikler

Nokta Duşakabin Markasını Temsillen, "İstanbul , Ankara,İzmir ve İllerinde Temsilcilikler Bulunmaktadır. Ankara İli Tüm İlçelerinde Nokta Duşakabin Markasını Temsilen Mutlu Duş Firması,İzmir Ve Ege Bölgesini Temsilen Nilsu Duş Firması Yetkili Firmalardır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.

Saygılarımızla 

Nokta Duşakabin Logo