Nokta Duşakabin
  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/noktadusakabin
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005383273910
  • https://twitter.com/noktadusakabin
  • https://www.instagram.com/nokta_dusakabin/
  • https://www.youtube.com/c/Noktadusakabinistanbul/videos
N11.COM NOKTADUSAKABİN MAĞAZASI

Gittigidiyor dan Duşakabin siparişi vermek isterseniz

TRENDYOL DUŞAKABİN MAĞAZASI
Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Kurumsal

Nokta Duşakabin  Hakkında

İdealinizdeki banyo keyfini yaşamanız için sizin taleplerinize uygun ürünleri üreten firmamız, banyonuzun ölçülerine göre özel ölçülerde imalat yapmakta ve firma personelimiz ile montaj hizmeti sunmaktadır. Günümüzde ihtiyaçların hızla değişimi ve teknolojinin sürekli gelişmesi ile birlikte firmamız, Yeni ihtiyaçlara yeni model duşakabin çeşitleri ile ürün çeşitlerini sürekli yenilemektedir. Duşakabinler Kategorisinden size en uygun olan ürünü seçip müşteri temsilcimiz arayıp siparişinizi telefonda verebilirsiniz.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.
10 Mayıs 2011 tarihinde yayına başlayan noktadusakabin.com, Üretici ile Alıcıyı buluşturan bir  web sitesi yaratmak üzere yola çıkan Fatih tiryaki tarafından kuruldu.

Türkiye'de Duşakabin sektörünün gelişebilmesi için internet kullanıcılarına, güvenli ve keyifli bir alışveriş ortamı sunmak hedefiyle yola çıkan Nokta Duşakabin bugüne kadar binlerce satış işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi.

Nokta duşakabin'de , Duşakabin, Duşteknesi, Küvet ,ve Jakuzi ürünlerinden; Özel ölçü ürünlere kadar toplam 8 kategoride Yüzlerce model ürün satışa sunulmaktadır.

2015 yılı Mart ayında e-ticaret sitesi noktadus.net web sitesini de bünyesine alan nokta dusakabin  online sipariş alımına da başladı. 

Nokta Duşakabin Temsilcilikler

NOKTA DUŞAKABİN LOGO

NOKTA DUŞAKABİN FİRMASI, 4 ÜRETİCİ BAYİİ İLE BİRLİKDE İSTANBUL AVRUPA YAKASI (DUSTIME), İSTANBUL ANADOLU YAKASI (MY DUŞ) ANKARA (MUTLU DUŞ) İZMİR (PAL DUŞ) FİRMALARI İLE HİZMET VERMEKTEDİR. ÜRETİCİ BAYİLİKLERİMİZ BELİRTİLEN BÖLGELERDE NOKTA DUŞAKABİN ADINA ÖLÇÜ ALIMI NAKLİYE,MONTAJ VE SATIŞ SONRASI DESTEK HİZMETİ DESTEK FALİYETİNİ YÜRÜTMEKTEDİR. BELİRTİLEN BÖLGELER DIŞINDAN VERİLEN SİPARİŞLER İZMİR BAYİMİİZ TARAFINDAN KARGO İLE ADRESE GÖNDERİLMEKTEDİR.

Nokta Duşakabin Logo    mUTLU dUŞ VE KÜVET kABİNLERİ

Pal duş    dustıme duşakabin sistemleri

MY DUŞNokta Duş Online Alışveriş Mağazası