Nokta Duşakabin
whatsapp-destek-hattı

N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın

sanalpazar mağazamızı ziyaret ettinizmi

Ücretsiz Kargo
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret2036351

Anasayfa

...

DUŞAKABİN

Duşakabin imalatı satışı ve montaj hizmeti veren nokta duşakabin, İstanbul içi ücretsiz nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Duşakabin Fiyatları Ölçü ve model seçimine göre değişiklik göstermektedir. Ucuz duşakabin modelleri incelemek için teknesiz mika duşakabinler kategorisini inceleyebilirsiniz. Satışını yapmış olduğumuz duşakabinler firmamız tarafından yerli malzeme kullanılarak istenilen her ölçü ve modelde üretilmektedir.

DUŞAKABİNLER

Banyoda duş almak için kullanılan dekoratif ürünlerdir. Duşakabinler duş esnasında suyun etrafa sıçramasını engeller banyoda temiz kuru bir ortam sağlar. Banyoda bulunan diğer eşyaların sudan ve buhardan etkilenmesini önler. Keyifli şekilde duş almamıza olanak sağlar.

DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Her zevke ve banyoya göre duşakabin çeşitleri bulunmaktadır. Geniş olan büyük banyolar için küvetli normal ve dar banyolar için duş teknesi ile birlikte takım halinde duşakabin çeşitleri vardır. Ayrıca konfor ve rahatlık isteyenler içinde kompakt duşakabin modelleri mevcuttur. Mika camlı ve temperli cam olarak 2 seride bulunan duşakabinler oval, kare, dikdörtgen ve düz her modelde üretilmektedir.

En Çok Talep Gören Duşakabin Modelleri Nelerdir?

Genellikle orta büyüklükte olan banyolarda duş teknesi ve duşakabin takım halinde olan modeller tercih görmektedir. Cam kabinlerde sorun yaşayan çocuklu aileler de ise genellikle mika (plastik) camlı olan duşakabinleri tercih etmektedir. Fiyat konusunda en ucuz duşakabin arayanlar ise teknesiz duşakabin modellerini tercih etmektedir.

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Oval veya kare olarak  Duşakabin ölçüsü almak için, duşakabin yapılacak olan köşenin L şeklinde sağ duvar ve sol duvarı aynı eşit ölçüde ölçeniz ve yükseklik yerden tavana olan yükseklik ölçüsünü almanız yeterlidir. Düz duşakabin ölçüsü, duvardan duvara ve yerden tavana olan ölçüleri alınması yeterlidir. Duvarda kolon veya çıkıntı olması, duvarlardan fayans üstü boru geçiyor olması veya duvarlarda çaplık eğrilik olması, Duş teknesi yerleştirmede problem olacağından, Teknesiz duşakabin  tercih etmeniz gerekebilir. En doğru ölçünün alınması için Nokta Duşakabin müşteri temsilcisini arayıp ücretsiz ölçü alımı talebinde bulunabilirsiniz.

  • Duşakabin Fiyatları nelerdir?
  • Duşakabin Temizliğinde İşinizi Kolaylaştıracak Püf Noktaları
  • Duşakabinlerdeki Kireç Lekeleri Nasıl Önlenir?
  • En Çok Talep Gören Duşakabin Modelleri Nelerdir?
  • Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?
  • Hangi Duşakabin Daha Kullanışlıdır?
  • Duşakabin Parçaları Nelerdir?
  • DUŞAKABİN NEDİR?
  • Duşakabinlerin Montajı ve Fiyatları

Altta Bulunan konu başlıkları tıklayarak diğer Duşakabin Konuları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yıkanmaktan daha fazlasını sunarak adeta kişisel bir deneyim haline gelen küvetler, banyo keyfini doyasıya çıkartmak isteyenlerin ilk tercihi. Banyonuzun ölçülerini almaya başladıysanız küvet seçimine başlayabiliriz!
... 216 ...
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz
Ücretsiz Montaj