Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın

sanalpazar mağazamızı ziyaret ettinizmi

Ücretsiz Kargo
Cam duşakabin Hakkında Bilgiler

Cam duşakabin

Banyomuzun vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan duşukabinler teknolojinin gelişmesi ile artık cam duşakabinler’de banyomuzu süslemeye başladı. Geçmişte Duş Kabini Denildiğinde Aklııza Sadece Polistren (PLASTİK) cam duşakabinler gelirdi ama şimdi ise çeşitçeşit ve model model duşakabinler banyomuzun şıklığını arttırarar estetik bir görünüme sahabip olmasını sağlıyor.

Cam duşakabin çeşitleri nelerdir?

Cam Duşakabin çeşitlerinde her firma kendine özgü modeleri üretmektedir biz nokta duşakabin olarak oval,kare,dikdörtgen duşakabin çeşitleri üretmekteyiz. üretmekte olduğumuz duşakabin çeşitleri  tekne üstü ve küvet üstü duşakabin modelleridir.

Cam duşakabin desen seçenekleri  varmıdır ?

Cam desenleri’de duşakabin çeşitlerinde olduğu gibi her firma’nın farklı Cam deseni  modelleri bulunmaktadır.nokta duşakabin’nin Uygulamakta Olduğu  cam  desenleri 32 çeşittir. Desen seçeneklerimize gözatmakiçin tıklayınız.

Cam duşakabin sağlammıdır ?

Cam Duşakabinlerin sağlamlık ölçüsünü bir video görüntü ile izliyip kendiniz de karar verebilirsiniz.

Cam duşakabin her ölçüye göre yapılabilirmi ?

Cam Duşakabinler standart ölçüler dışında firma tarafından banyonuza keşif yapılıp net ölçüler alındıktan sonra özel üretim yapılarak her ölçü duşakabin imal edilebilmektedir.

Cam duşkabin pahalımıdır ?

Cam duşakabinler pleksi duşakabine nazaran  pahalıdır ama evinize ve banyonuza katmış olduğu değeri hesaplarsak oldukça ucuzdur.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
3840 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz