Nokta Duşakabin
  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/noktadusakabin
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005383273910
  • https://twitter.com/noktadusakabin
  • https://www.instagram.com/nokta_dusakabin/
  • https://www.youtube.com/c/Noktadusakabinistanbul/videos
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Trendyol mağazası
Ücretsiz Kargo
DUŞAKABİN MERMERİ

DUŞAKABİN MERMERİ

 
Duşakabin altına mermer uygulamasını tercih ederek Banyonuza estetik ve şık bir zemin oluşmasını sağlayarak görsel anlamda avantaj sağlayabilirsiniz.

Mermer Çıta şeklinde eşik yapılıp üzerine duşakabin yaptırabileceğiniz gibi, mermerden duş teknesi de yaptırabilirsiniz. Genellikle suyun silikon ile temasının engellenmesi ve silikon su sızdırması yapmaması için tercih edilen mermer,  şık görünüm elde etmek için de tercih edilmektedir.

Mermer Duşteknesi Farklı tasarım ve ömürlük tadilat yaptırmak isteyenler, mermer duşteknesi klasik dekorasyon çözümleri üretmektedir. Oval, kare, dikdörtgen çeşitli modellerde mermer rengi klasik ve siyah çeşitleri bulunmaktadır.  Mermer marketim internet sitesinde hazır haliyle çeşitli ölçülerde sipariş verebilirsiniz.
mermer duşteknesi

TEKNESİZ DUŞAKABİN KULLANANLAR HAKKINDA BİLGİ VE YORUMLAR


Duş teknesi olmadan zemin üzeri duşakabin yaptıracak olanlara tavsiyemiz kaymaz banyo seramik tercih etmenizdir. Banyolarda yaşanan kazaların sebebi genellikle düşme ve çarpma sonucu oluşmaktadır. Bu nedenle fazla ucuza kaçmadan kaliteli bilindik kaymaz seramik tercih etmenizdir.

Nokta Duşakabin firması olarak malisef mermer duşteknesi satışı yapmıyoruz.  Sadece çıta mermer ile eşik şeklinde yükselti mermer üzerine duşakabini üzerine monte ediyoruz.  Eşik şeklinde yapmış olduğumuz mermer belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Mermer fiyatları hakkında fiyat bilgisi için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.  

duşakabin mermeri

Mermer üzerine teknesiz duşakabin yaptırmak isteyenlerin öncelikle yapması gerekenler
1 Duş teknesi varsa sökümü yapılıp gider yerinin hazırlanması gerekmektedir.
2. Banyo zeminindeki meilin gidere akarını kontrol edilmelidir.
3. Zenin yalıtımı yapılması veya en azından fayans aralarındaki derzlerin sağlam olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Banyo tadilatını yeni yaptırmış olanlar fayansları söküp yeniden yaptırmış olanlar için tavsiyemiz sürme su yalıtım uygulaması yaptırmanızdır. Bu sayede alt kata su kaçar zenin problemi olur derdinden kurtulmuş olursunuz.  Sürme izolasyon bir su yalıtım sistemidir. Genel olarak kolay uygulanmakta olan beton ve çeşitli yüzeylere daha iyi uyum sağlayarak tutunmaktadır. Sürme izolasyon ile yapı içerisinde herhangi bir çatlak oluşumuna izin verilmez. Yapılarda nem ve su yalıtımında genellikle kalıcı olması nedeniyle tercih edilmektedir.

ETİKET: Duşakabin altına mermerduşakabin mermer çıtası, mermer zeminli duşakabinmermer duşakabin teknesi mermer duşakabin altlığı, mermer duşteknesi fiyatları
  
60 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz