Nokta Duşakabin
Online Mağazalamız
Nokta Duşakabin Sanal Mağaza Siteleri
trendyol duşakabin mağazası


TRENDYOL
DUŞAKABİN MAĞAZASI

Trendyol’dan Duşakabin siparişi vermek isterseniz, Firmamızın çeşitli Duşakabin Modellerini Nokta Duşakabin mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Nokta Duşakabin Trendyol sayfasinda bulunan Tüm duşakabin modelleri ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

Online Mağaza Bağalantı Adresleri


pazarama nokta duşakabin mağazası

Nokta Duşakabin PAZARAMA.COM sayfasinda bulunan Tüm duşakabin modellerini ücretsiz kargo ve taksit avantajı ile online sipariş verebilirsiniz.


trendyol duşakabin mağazası

trendyol duşakabin mağazası giriş için tıklayın 

Trendyol’dan  Duşakabin siparişi vermenin avantajları nelerdir? 

Taksitli ödeme imkânı. ücretsiz kargo ile gönderim. Kırık veya eksik gelme durumunda kolay iade ve değişim. ödediğiniz ücret Trendyol güvencesi  ile ödeme koruma sistemi havuzunda bekletilmesi ve ürün size ulaştığında satıcıya ödemesinin yapılması. Duşakabin siparişi vermiş olan diğer kişilerin ürün ve firmanın verdiği hizmet hakkında yapmış olduğu yorumlara bakabilmek gibi avantajları bulunmaktadır.

Trendyol kampanyalarını takip ederseniz, oldukça ucuz fiyatlara Duşakabin siparişi verebilirsiniz. Ayrıca ürün takip sistemi sayesinde ürünün haftalık ve aylık fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

Trendyol’dan vermiş olduğunuz Duşakabin siparişi ile ilgili sorun yaşarsanız, kolayca iade talebi olusturup, ürünü ücretsiz kargo ile satıcıya gönderip, 3 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Nokta Duşakabin sayfasından vermiş olduğumuz duşakabin siparişlerde taşınma sırasında kırılma olursa, vakit kaybetmemeniz için, kırılan parça firmamız tarafından ürünü iade etmeden en kısa sürede ücretsiz adresinize gönderilmektedir. Yapmanız gereken duşakabin’in kırılan parçasının resmini çekip, Nokta Duşakabin müşteri temsilcisine iletmektir.

Trendyol’dan verilen Duşakabin siparişlerinde maalesef  montaj hizmeti yoktur. Duşakabin paketli olarak kargo görevlisi tarafından teslim edilmektedir. 

  
5754 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ücretşiz Duşakabin Montaj hizmeti