Nokta Duşakabin
GİTTİGİDİYOR DUŞAKABİN MAĞAZASI

GİTTİGİDİYOR DUŞAKABİN MAĞAZASI

Gittigidiyor dan Duşakabin siparişi vermek isterseniz, Firmamızın çeşitli Duşakabin Modellerini Nokta Duşakabin mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

GİTTİGİDİYOR NOKTA DUŞAKABİN MAĞAZASI

gittigidiyor duşakabin mağazası giriş için tıklayın 

Nokta Duşakabin gittigidiyor sayfasinda bulunan Tüm duşakabin modelleri ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

GİTTİGİDİYOR dan Duşakabin siparişi vermenin avantajları nelerdir? 

Taksitli ödeme imkânı. ücretsiz kargo ile gönderim. Kırık veya eksik gelme durumunda kolay iade ve değişim. ödediğiniz ücret gittigidiyor güvencesi  ile ödeme koruma sistemi havuzunda bekletilmesi ve ürün size ulaştığında satıcıya ödemesinin yapılması. Duşakabin siparişi vermiş olan diğer kişilerin ürün ve firmanın verdiği hizmet hakkında yapmış olduğu yorumlara bakabilmek gibi avantajları bulunmaktadır.

gittigidiyor kampanyalarını takip ederseniz, oldukça ucuz fiyatlara Duşakabin siparişi verebilirsiniz. Ayrıca ürün takip sistemi sayesinde ürünün haftalık ve aylık fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

gittigidiyor dan vermiş olduğunuz Duşakabin siparişi ile ilgili sorun yaşarsanız, kolayca iade talebi olusturup, ürünü ücretsiz kargo ile satıcıya gönderip, 3 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Nokta Duşakabin sayfasından vermiş olduğumuz duşakabin siparişlerde taşınma sırasında kırılma olursa, vakit kaybetmemeniz için, kırılan parça firmamız tarafından ürünü iade etmeden en kısa sürede ücretsiz adresinize gönderilmektedir. Yapmanız gereken duşakabin’in kırılan parçasının resmini çekip, Nokta Duşakabin müşteri temsilcisine iletmektir.

Gittigidiyor dan verilen Duşakabin siparişlerinde maalesef  montaj hizmeti yoktur. Duşakabin paketli olarak kargo görevlisi tarafından teslim edilmektedir. 

  
1271 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın