Nokta Duşakabin
N11 DUŞAKABİN MODELLERİ VE FİYATLARI

N11 den Duşakabin siparişi vermek isterseniz, Firmamızın çeşitli Duşakabin Modellerini tiryakipazarlama mağazasından kolayca sipariş verebilirsiniz.

Tiryakipazarlama Duşakabin sayfasinda bulunan Tüm duşakabin modelleri ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.

n11 duşakabin tiryakipazarlama

N11 den Duşakabin siparişi vermenin avantajları nelerdir? 

Taksitli ödeme imkânı, ücretsiz kargo ile gönderim, kırık veya eksik gelme durumunda kolay iade ve değiştirme, ödediğiniz ücret n11 güvencesi  ile ödeme koruma sistemi havuzunda bekletilmesi ve ürün size ulaştığında satıcıya ödemesinin yapılması, Duşakabin siparişi vermiş olan diğer kişilerin ürün ve firmanın verdiği hizmet hakkında yapmış olduğu yorumlara bakabilmek gibi avantajları bulunmaktadır.

N11 kampanyalarını takip ederseniz, Hediye kuponlar ile oldukça ucuz fiyatlara Duşakabin siparişi verebilirsiniz. Ayrıca ürün takip sistemi sayesinde ürünün haftalık ve aylık fiyat değişimini takip edebilirsiniz.

N11 den vermiş olduğunuz Duşakabin siparişi ile ilgili sorun yaşarsanız, kolayca iade talebi olusturup, ürünü ücretsiz kargo ile satıcıya gönderip, 3 gün içinde paranızı geri alabilirsiniz.

Tiryakipazarlama sayfasından vermiş olduğumuz duşakabin siparişlerde taşınma sırasında kırılma olursa, vakit kaybetmemeniz için, kırılan parça firmamız tarafından ürünü iade etmeden en kısa sürede ücretsiz adresinize gönderilmektedir. Yapmanız gereken duşakabin’in kırılan parçasının resmini çekip, Nokta Duşakabin müşteri temsilcisine iletmektir.

Tiryaki Pazarlama


N11 den verilen Duşakabin siparişlerinde maalesef  montaj hizmeti yoktur. Duşakabin paketli olarak kargo görevlisi tarafından teslim edilmektedir. 

İstanbul, Ankara ve İzmir illerinden Nokta Duşakabin Müşteri temsilcimizi Arayıp, telefonda sipariş verdiğinizde, siparişiniz firma aracımızla teslim edilip, ücretsiz montaj yapılmaktadır.

  
2019 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın