Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Hesaplı Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Hesaplı Duşakabin

Fiyatı uygun olan, pahalı olmayan Piyasa fiyatlarına göre karşılaştırdım Bu fiyat oldukça hesaplıydı diyebileceğiniz, Hesaplı Duşakabin Arıyorsanız Bu bilgileri mutlaka sonuna kadar okuyun. Piyasada en çok rağbet gören Hesaplı Duşakabin Modelleri ve Fiyatları Hakkında tüm bilgileri bu sayfada topladık.

Hesaplı duşakabin alırken nasıl karşılaştırma yapmalıyız, Ürün seçimi yaparken neye dikkat etmeliyiz, hesaplı olduğunu nasıl anlarız, hepsi bu yazıda detaylı olarak incelenmiştir.

Duşakabin karşılaştırması yapmak için öncelikle ürün özelliklerini tanımak ve ürün özelliklerine göre eşit olduklarını anlamamız lazım Örneğin- Cam kalınlığı, Profil rengi, Duş teknesi var mı, Cam deseni var mı bunları öncelikle bilmek ve bundan sonrada malzeme kalitesine odaklanmamız gerekiyor.

4MM, 5MM, 6MM ve 8MM Kalınlığında bulunan tepmeli camlar yerli ve ithal olarak satışa sunulmaktadır. Yerli cam olmasını tercih etmeniz güvenli kullanmanız ve arızalanması durumunda parçasını kolayca temin etmeniz açısından önemlidir.

Profil rengi Beyaz eloksal boyalı, Naturel boyasız parlak krom renkli alüminyum, siyah renkli alüminyum ve Gold altın sarısı profil renkleri bulunmaktadır. Bunlar içerisinde en hesaplı olan Beyaz boyalı olanıdır. Kalite olarak Parlak krom renkli olanı paslanmaz olduğundan daha uzun ömürlü olmaktadır.

Hesaplı Duşakabin Fiyatları

Hesaplı almak için öncelikle bilmemiz gereken neye göre hesaplı olduğudur.

Yani bütçemize göre mi hesaplı, Yoksa başka mağazada aynı ürünün fiyatına göre mi daha hesaplı veya ürün benzerine göre mi daha hesaplı olduğunu iyi anlamamız için ürünün fiyatını mağazaların yanı sıra internette karşılaştırmalı inceleyip öğrenmemiz gerekmektedir. Duşakabin fiyatları belirlenirken özellikler ön plana alınmalıdır.

Yani aynı özellikleri olmayan ürünler genel itibariyle ihtiyacı karşılasa da maliyet açısından farklılıkları olduğundan fiyatları da oldukça değişmektedir. Örneğin genel olarak 1000 tl civarında satışı yapılan Duşteknesi olan temperli cam duşakabini çeşitli yerlerde 600 tl gibi fiyata bulabilmeniz buna örnektir.  İthal Cam olup kalınlığı düşürülmüş olması,  duş teknesi kalitesi düşürülmüş olması ve hurda profillerin kullanılması maliyetleri oldukça düşürdüğünden Hesaplı fiyatlara kolaylıkla satılabilmektedir.

Genellikle mütahitler İhtiyacını karşılamak ve görsellik sunmak için bunu tercih etmektedir. Evini satmak isteyip duşakabin olmayanlar ve de evini kiraya veren kiracı hor kullanır bozar düşüncesinde olanlar genellikle hesaplı duşakabin diye bunu alırlar.  Sizlere tavsiyem cam patlaması yaşamamak ve kırılması durumunda tek parça cam temin etmekte zorlanmamanız için yerli olan ürünleri tercih etmenizdir.

Hesaplı olan diğer alternatifler ise Mika plastik camlı olan ürünlerdir. Ortalama fiyatları duş teknesi dahil 900 ile 1500 tl arasında olmaktadır. Cam duşakabin kırılır endişesi taşıyanların son günlerde en çok tercih ettiği model olan mika duşakabinler piyasa fiyatlarına göre %20 daha uygun fiyatlara Nokta Duşakabin Firması Tarafından Üretilmektedir.  Detaylı bilgi almak için 0212 504 91 47 den müşteri temsilcisini arayınız.

Hesaplı Duşakabin Modelleri

Model belirlenirken en önemli olan husus banyo büyüklüğü ve banyoda bulunan diğer eşyalarımızın Konumu dur. Rahatlıkla kullanabileceğimiz bir alanın olması için Banyo dolabı, klozet ve duşakabinin yerleşimi iyi ayarlamak gerekmektedir. Banyo düzeninize göre kare, oval, dikdörtgen ve düz modelleri bulunan duşakabinlerden size uygun olanı seçmeniz için doğru ölçü almanız önemlidir. Duşakabin ölçüsü nasıl alınır yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.

Kare teknesiz mika duşakabin

Köşe Girişli 2 Sabit 2 Sürgü Kapılı Mika Camlı, Extra Profil Kalın Çerçeveli Duşakabin. 

Ürün Detayları 


Teknesiz zemin üzeri 
Mika cam
Beyaz Boyalı Alüminyum kasa
Kabin yüksekliği 180 cm
Yerli Üretim 
24 Ay garanti

İki Duvar Arası Teknesiz Mika Duşakabin

İki Duvar Arası 2 Sabit 2 Kayar Kapı Teknesiz Mika Duşakabin, Extara Seri Kalın Profil Çerçeveli Olarak Üretilmekte ve İstanbul İçi Adrese Teslim ve Montaj İşlemi Firmamız Tarafından Yapılmaktadır.

Teknik Özellikleri
  • Cam Kalınlığı 2,2 mm 
  • Cam Deseni: Damla, Yunus
  • Profil Rengi: Bayaz
  • Yükseklik Ölçüsü: 180 cm 
 İki Duvar Arası Teknesiz Mika Duşakabin ND401

İki Duvar Arası 110 cm ile 140 cm arası alanlar için, İstenilen Ölçüde üretilmektedir. 1 Sabit 1 Kayar kapılı Duşakabin, Mika (Pleksi) Camlı Extra Kalın Profil Çerçevelidir. ND401 Teknesiz Mika Duşakabin, İstabul İçinde Nakliyesi ve montajı, Firmamız Tarafından Ücretsiz Olarak Yapılmaktadır. Ön keşif Ölçü Alımı İçin müşteri hizmetlerine, Adres kaydı oluşturarak talepte bulunabilirsiniz. 

Ürün Detayları 

Teknesiz zemin üzeri 
Mika cam
Beyaz Boyalı Alüminyum kasa
Kabin yüksekliği 180 cm
Yerli Üretim 
24 Ay garanti

Piyasada en hesaplı duşakabin modelleri Mika camlı teknesiz duşakabin modelleridir.

  • Beyaz boyalı duşakabin modelleri
  • Parlak krom renkli duşakabin modelleri

Her banyo ölçüsüne göre istenilen modelde üretilmektedir. Teknesiz duşakabinler kategorisinden ürün resimlerini ve detaylı teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.  Her banyo ölçüsüne ve zevkinize uygun modelde duşakabin modeli üretimi yapılmaktadır.

  
547 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz