Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Duşakabin Tek Cam Fiyatları

Firmamız tarafından Tek parça cam Satışı sadece nokta duşakabin markalı olan ürünlerdedir. Firmamızın ürünü olmayan diğer ürünler için tek parça cam satışımız malisef yoktur.

Duşakabinin tek camı kırılanlar veya iki duvar arası dar alana tek kapılı duşakabin yaptırmak isteyenlerin çokça araştırdığı tek cam duşakabin fiyatları hakkında bilgilendirme

Tamirat için kırılan tek parça camın teminini sağlayıp tamirat yaptırmak isteyenler için fiyat listesi: fiyatlar 24,01,2020 da belirlenmiştir. güncel fiyat bilgisi için müşteri danışma hattını arayabilirsiniz.

  • 30-50 cm Genişliğinde yüksekliği 180 cm olan temperli şeffaf tek camlı duşakabin 300 TL
  • 30-50 cm Genişliğinde yüksekliği 180 cm olan temperli Desenli tek camlı duşakabin 350 TL
  • Mika cam tek parça duşakabin 2050 TL

Duşakabin İmalat Atölyesi

Menteşeli Tek Açılır Kapı Cam duşakabin

Cam duşakabinler sürgülü, açılır menteşeli ve askılı olarak 3 farklı modeldedir. Ayrıca cam benzeri Sert plastik cam olan mika camlı model vardır. Cam fiyatını belirleyen, ölçü aralığı ve cam modelidir.

Menteşeli tek parça cam duşakabinler 6Mm kalınlığında boy menteşeli, kelebek menteşeli olarak 2 farklı menteşe çeşidinde üretilmektedir. Tek parça olan genişlik ölçüsü 60 cm ile 90 cm aralığında istenilen ölçüde banyonuza uygun ölçülerde hazırlanmaktadır. Ortalama fiyatları ölçü aralığına göre değişmektedir.Tek Parça  Menteşeli cam Fiyat Aralığı 75 - 850 TL,  80 - 850 TL,  85 - 875 TL,  90 - 900 TL,  95 - 1000 TL 6MM Tempeli ve yerli cam nakliye ve montaj dahil fiyatlarıdır.

Tek Kapılı boy Menteşeli Cam Duşakabin

  
8479 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz