Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
DUŞAKABİN KAPISI

Banyo’da Hijyen ve temizliğe önem verenler için Duşakabin, Tamamlayıcı bir üründür. Duş esnasında suyun etrafa saçılmasını önler ve banyonuz kuru ve temiz kalır. Ayrıca Banyoda bulunan diğer eşyalarınız sudan ve buhardan etkilenmez daha uzun ömürlü olur. Duşakabin Kapısı Desenli (BUZLU) olduğunda, Duş alırken duş alanının içi görünmez ve mahremiyet alanı oluşturmuş olur. Duşakabin Kapılarında Her zevke uygun olabilecek 30 farklı desen seçeneği bulunmaktadır. Duşakabin kapıları 4mm, 5mm ve 6mm temperli camlı ve Pleksi (MİKA) camlı olarak üretilmektedir. Teknesiz duşakabin kapıları istenilen her ölçü ve ebatta banyonuzun ölçüsü alınıp ölçüye göre hazırlanmaktadır.

Teknesiz Gold Profil Boy Mnteşeli Cam Duşakabin

Duş kapıları sürgü sistem, Açılır kapanır menteşeli sistem ve Askılı sistem olarak üretilmektedir. Sağlamlık ve kullanış açısından rahat olan sürgülü modeller en çok tercih edilen ürünlerdir. Menteşe sistemleri Boy menteşeli ve Nokta Menteşeli olmaktadır. Profil görüntüsü olmasını istemeyenler nokta menteşeli olan modelleri tercih etmektedir.

Dar Alanlar için tek kapılı duşakabin

Dar banyolar için örneğin 60 cm ile 80 cm arası ölçülerde ili duvar arası olan banyolarda Tek kapı duşakabin modeli yapılmaktadır. 90 CM VE 120 CM Aralığında olan iki duvar arası dar alanlar için sürgülü sistem duşakabin uygun olmaktadır. Giriş alanı geniş olması için bir sabit ve 2 sürgülü sistem duşakabin yapılabilir. Banyo ölçüne uygun ürünün belirlenmesi için uzman ekibimiz İstanbul, Ankara Ve İzmir’de ön keşif ölçü alma ekibi hizmet vermektedir. Ürün detayları, görselleri ve fiyatları için noktadus.net Online mağaza sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sürgülü Sistem BİR SABİT İKİ SÜRGÜLÜ DUŞAKABİN


Duşakabin kapısı kırıldı nasıl ve nereden temin edebilirim?

Tempeli cam duşakabinler de tek kapı temini için, Aynı marka ürünü satan firmayı aramanız gerekmektedir. Aynı firmayı bulmak için ürünün üzerinde bulunan logo etiketi veya garanti belgesinde firma ismi bulunmaktadır. Farklı bir firmadan Kırılan tek kapının temini, Normal fiyatının %50 daha fazla fiyata olmaktadır. Mika camlı duşakabinler’de tek kapı hemen her üretici duşakabin firmasında kolaylıkla bulunmaktadır.

Firmamız kendi ürünleri dışında, Farklı firmalardan alınmış olan ürünlere servis hizmeti malisef yapmamaktadır. Tek kapı plastik cam temin etmek isteyenlere ise sadece fabrikadan teslim ürün verilmektedir. Fabrikadan teslim edilen ürünlerde Nakliye ve montaj hizmeti yoktur.

  
192 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz