Nokta Duşakabin
N11.COM MAĞAZAMIZA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN

gittigidiyor.com mağazamızdan alışveriş yapmak için tıklayın
Sahibinden mağaza
Ücretsiz Kargo
Merak Ettiklerimiz
İstanbul Dışına Kargo İle Ürün Gönderiyor Musunuz?

Duşakabin satın almada en sık karşı karşıya geldiğimiz sorulardan bir tanesi de, istanbul Bayrampaşa da olan firmamızın şehir dışına da ürünleri gönderip göndermediği oluyor. Firmamız sizlere bu konuda da büyük bir hizmet veriyor. Öyle ki Türkiye içerisindeki her şehre ve merkeze kargo ile ürün gönderimi yapıyor. Üstelik şuanda var olan bir kampanya dâhilinde de, ürünleri ücretsiz olarak kargo ile gönderiyor. Sizlere kalan ise sadece ve sadece istediğiniz duşakabin türünü belirlemeniz ve akabinde firma çalışanlarımız ile iletişime geçmeniz. Bu sayede en kısa zamanda seçmiş olduğunuz ürün kapınıza kadar ücretsiz kargo ile sorun yaşanmadan getirilmiş olacak.

Duşakabin Camında Leke Kalmaması İçin Ne yapmalıyız?

Duşakabinler son yılların en çok satın alınan banyo ürünleri arasında yer alır. Pek çok kişi evini yenilerken ya da yeni ev alırken duşakabin olması noktasında ısrarcı olur. özellik ile ev hanımlarını ilgilendiren bir konu başlığı ise, duşakabinlerin temizliğidir. Duşakabinin özellikle camlarının nasıl temizleneceği konusu pek çok ev hanımının başlıca sorunu haline gelmiştir. Sizler de temizledikten sonra su lekelerinin hala camda olduğunu görüyorsanız sizlere en iyi önerimiz, sirke katılmış su ile ve yumuşak bir bez yardımıyla camları silmeniz olacaktır. Bu sayede akıntının gittiğini göreceksiniz. Üstelik camlarınız eskisi gibi mat ve donuk değil, parlak duracaktır.

Duşakabin Fiyatları Hangi Aralıklarda Olmalıdır?

Yeni evlenecek olanlar ya da evini yenileyecek olan kişiler için banyo, evin en hassas noktalarından bir tanesi olmaktadır. Banyo rahatlamanızı sağlayan bir ortam olmasının yanı sıra, uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin yer alması gereken bir konu başlığıdır. Öyle ki banyolar için son yıllarda duşakabin fiyatları ciddi derecede önem kazanmıştır. Duşakabinler pek çok kişi için banyolarda tercih edilir hale gelmeye başlamıştır. Bu nedenle pek çok firma da duşakabin seçeneği sunmaktadır ev yenileyenlere. İlk iş olarak, duşakabinlerin fiyatları noktasında ön bir araştırma yapmak faydalı olur. Piyasadaki duşakabin seçenekleri noktasında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Pek çok firma arasından tercihinizi kolayca yapmış olursunuz.

Duşakabin Nasıl Temizlenir?

Duşakabinler banyolar için en önemli temizleme konularından bir tanesidir. Piyasada pek çok ürün duşakabin temizliği için sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak kimyasal içerikli olmayan ya da kendi evimde hazırlayabileceğim bir öneri istiyorum diyenlerden iseniz sizlere sirkeyi önermek isteriz. Sirke karıştırılmış olan suya mikrofiber bezleri daldırıp, bu bez ile camın yüzeyini silelim. Sonrasında soğuk su ile durulama işlemi yapalım. Camların üzerindeki lekelerin gittiğini, kireçlenme gibi bir durum var ise bunun da kaybolduğunu görürsünüz. Bu sayede dışarıdan hem alternatif bir ürün almamış olursunuz hem de tertemiz duşakabinler için büyük bir uğraş gerçekleştirmemiş olursunuz. Pek çok kişi kendine göre uygun olan yöntemi deneyerek duşakabin temizliğini yapabilir.

Duşakabin Takıldıktan Sonra Silikonlar Neden Kararıyor?

Duşakabinler takıldığı zaman su geçirmemesi ve kaçırmaması için takıldığı köşelere silikon sıkılır. Bu silikonların birkaç yıl içerisinde karardığı gözlemlenebilir. Pek çok kişi bunun nedeninin merak eder. Ancak kararması oldukça normaldir ve temizlenmesi ile alakalı olarak kararmalar geçer. Silikonların beyazlatılması için piyasada satılan çok fazla ürün vardır. Banyo temizleyici ve leke çıkarıcı ürünleri üzerlerine sıkıp bekletmek ve sonrasında su ile yıkamak beyazlamalarını sağlar. Bununla beraber pek çok kişinin evinde kullandığı çamaşır suyu ile de aynı şekilde uygulama yaparak kolay bir şekilde beyazlatmasını sağlayabilirsiniz. Sık sık bu işlemleri tekrarlarsanız, kararmaların azaldığını fark edeceksiniz.

Garanti Süresi Ne Kadar?

Banyolar için en önemli ürünlerden bir tanesi olan duşakabinler, pek çok ev yenileyenin ya da yeni evli çitfin ilk tercihi olmaktadır. Bununla beraber kafaları karıştıran çok fazla sayıda soru işareti de vardır. Duşakabinin özelliğinden tutun da fiyatına, garantisinden tutun da kullanım ömrüne kadar çok fazla soru kişilerin kafasında yer edebilir. Özellik ile uzun yıllar kullanılacak bir ürün olan duşakabinin garanti süresi pek çok kişi önemli bir konu olmaktadır. Üründen ürüne ve de firmada firmaya değişebilen garanti süreleri için firma ile irtibata geçmeniz en doğrusu olacaktır. Ancak önemle hatırlatmak isteriz ki aldığınız ürünün mutlaka garanti kapsamında olduğunu teyit etmelisiniz.

Jakuzinin Anlamı Nedir Aldığımıza Değer mi?

Evinizde en çok konforu yaşadığınız yerlerden bir tanesi de banyolardır. Banyolarınızı daha konforlu hale getirmek için yapabileceğiniz en önemli şey ise bir jakuzi sahibi olmaktır. Pek çok kişi jakuzilerin hayalini kurar. Ancak bu ürünler artık bir lüks olmaktan çıkmış durumdadır. Öncelikle bu üründen kısaca bahsetmek gerekir. Bu ürün su basıncı ile sıcak suyu küvetin içinde doldurur ve siz kafanız dışarıda kalacak surette içinde olursunuz. Bu bir rahatlama süreci gibi görülebilir. Vücudun sıcak suda dinlenmesi ve rahatlaması için bire bir tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Evinizde lüksü ve konforu bir arada yaşamak isteyenlerden iseniz, jakuzi almanızı öneririz.

Duşakabin Kaç Günde Montaj Yapılıyor?

Duşakabinler için en çok merak edilen konular arasında fiyatlar, özellikleri, garanti süreleri ve teslimat süreleri yer alır. Bilhassa teslimatın uzun süreçler alıp almama durumu, pek çok kişinin kafasını karıştırıyor. Ancak güvenilir ve büyük firmaların birçoğu seçmiş olduğunuz duşakabini çok kısa sürede sizlere teslim ediyor. Üstelik marka güvencesi kapsamında olan ücretsiz kargo ile evinize kadar geliyor ürünleriniz. Sizlere ise kalan yalnızca duşakabininizin tadını çıkartmak ve uzun yıllar memnun kalmaktır. Garanti kapsamında olan duşakabinler ile yaşadığınız problemlerde de sizleri yalnız bırakmayan firma yetkilileri ile kullandığınız üründen oldukça memnun kalacaksınız. Siz de ev yenilemek istiyorsanız, duşakabin çeşitlerine göz atmanızı öneririz.

Mika Duşakabin ve Cam Duşakabin Arasındaki Farklar?

Duşakabin son dönemlerde pek çok kişi tarafından banyolar için ilk tercih edilen ürün olmaktadır. Ancak duşakabinlerin çok çeşitli özellikleri vardır. Bu özellikler arasında ilk olarak karar verilmesi gereken konu duşakabinin cam mı yoksa mika mı olacağıdır. Mika duşakabinlerde en önemli avantaj, cam gibi kırıldığı anda patlama yapmamasıdır. Bu sayede herhangi bir kaza durumunda evde tehlike yaratmaz. Mikaların özelliklerinden bir tanesi şudur ki, kâğıt kadar ince bile olsalar kolayca kırılıp parçalanmazlar. Dolayısı ile sert yüzeyleri vardır. Fiyatlandırma olarak da cam duşakabinlerden oldukça uygun fiyatlıdırlar. Bu da kişilerin mika duşakabinleri sıklık ile tercih etmesine neden olur. Neden Marketlerde Satılan Ürünler Çok Ucuz Duşakabinler son yıllarda pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Üstelik çok fazla yerde ve marka tarafından satılıyor olmaları nedeniyle de seçenek oldukça boldur. Ancak dışarıda yapı marketlerde satılan duşakabinlerin fiyatının oldukça ucuz olduğunu göreceksiniz. Bunlara rağbet etmemek gerekir. Çünkü özel üretim olan ürünlerimiz tamamen sizin istediğiniz şekilde, garantisi, kullanımı ve taşımasına kadar sizlere en iyi hizmeti vermek için tasarlanmıştır. Bu sayede aldığınız duşakabinden en verimli ve en uzun ömürlü olacak şekilde faydalanma olanağınız olur. Güvenli ve kullanımı da oldukça uzun olan ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
71 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Online mağaza yönlendiriliyorsunuz